Koloryzacja z olaplex Warszawa

3634 wyniki

U Fryzjerów Andersa

Koloryzacja i farbowanie włosów

Andersa 13, 00-159 Warszawa
4.9
5311 opinii

Co do zasady, z fryzjerami mam niezbyt dobre doświadczenia, toteż na umówioną wizytę szłam pełna obaw. Jednak Michał doskonale poradził sobie z moimi trudnymi do opanowania, puszącymi się włosami, które dodatkowo miały nieciekawy kolor. Dla mnie 5+ i efekt pieknego chłodnego sombre o którym marzyłam :) polecam!

ARTISTIK TEAM Piotr Popławski

Koloryzacja i farbowanie włosów

aleja Bohaterów Września 22, 02-389 Warszawa
4.9
1716 opinii

Najlepszy fryzjer, to taki, który wie co na swojej głowie chciałaby zobaczyć niezdecydowana klientka. Pani Asia zdecydowanie się sprawdziła w tej roli, nigdy nie byłam bardziej zadowolona wychodząc z salonu fryzjerskiego. Pierwszy raz "u fryzjerów" i na pewno nie ostatni :)

STUDIO REA TETIS

Koloryzacja i farbowanie włosów

Krokwi 36/8, 03-114 Warszawa
5.0
851 opinii

Mam cienkie, rzadkie i delikatne włosy i tylko profesjonalne strzyżenie może mnie uratować. Pani Kamila sprawiła cud, moje włosy, fryzura wyglądają fenomenalnie, jestem zachwycona. Po myciu nie mam problemu z ułożeniem. Pani Kamilo, jeszcze raz dziękuję.

Magia Blondu Danuta Cyboroń

Koloryzacja i farbowanie włosów

Aleksandra Gieysztora 4, 02-999 Warszawa
4.9
89 opinii

Kolor i długość takie jak chciałam. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i jakość wykonania. Odcień wygląda przepięknie. Zabieg trwał długo, bo był bardzo starannie wykonany, a włosy mimo jasnego koloru są bardzo zadbane i w świetnej kondycji. Bardzo polecam, na pewno nie będzie to moja ostatnia wizyta!

Shake Your Head

Koloryzacja i farbowanie włosów

Aleja Szucha 8, 00-580 Warszawa
5.0
303 opinie

Kolor dobrany perfekcyjnie, uczesanie trafione na 100%, jestem bardzo zadowolona, czułam się dopieszczona, wysłuchana i efekt był taki, jaki oczekiwałam, Polecam wszystkim salon i ludzi, którzy tam pracują, nie czekajcie tylko się umawiajcie, bo naprawdę warto. Moje córki tam były i ja również, więc wiem, co mówię

Paweł Zięba Hair Design

Koloryzacja i farbowanie włosów

Janowskiego 11/u2, 02-784 Warszawa
5.0
181 opinii

Jestem bardzo zadowolona, chciałam ocieplenia koloru moich włosów na wiosnę i Pan Paweł bardzo dobrze mi doradził i dobrał kolor, cięcie również jest bardzo dobre i super się w nim czuje. Atmosfera w salonie przyjazna, komfortowo się czułam .Bardzo mi się spodobało i umówiłam się już na kolejne spotkanie.

CocoSpa

Koloryzacja i farbowanie włosów

Sarmacka 6 lokal u7, 02-972 Warszawa
4.9
69 opinii

Kolor i strzyżenie na 5+, to już 3cie spotkanie i najlepszy efekt. Pani Aneta ma fach w rekach - kolor zawsze w punkt, bezbłędny i ten sam, strzyżenie dokładne, niespieszne, plus ogromny za to, ze Pani Aneta nie narzuca się z modelowaniem (dziękuję!), do tego to bardzo mila i kulturalna osoba, z która z przyjemnością spędza się czas. Polecam.