Przejdź do głównej zawartości

Koloryzacja z olaplex Kraków

HAIR ME UP - zarezerwuj wizytę

HAIR ME UP

Fryzjer

Grodzka 42, 31-044 Kraków
4.98

Świetne miejsce oraz niesamowita Stylistka Ania ❤️ Wprost powiedziała jak jest i co zrobić żeby było lepiej. Bardzo naturalny odcień, dobrane kosmetyki i dokładnie wskazówki dotyczące pielęgnacji moich bardzo zniszczonych włosów. Mam nadzieję, że uda się je wyprowadzić „na prostą”. Następna wizyta już umówiona :)

„KESNER fryzjerzy” - zarezerwuj wizytę

„KESNER fryzjerzy”

Fryzjer

Nadwiślańska 11/331A, 30-527 Kraków
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Do salonu trafiłam przez zrządzenie losu, które okazało się strzałem w dziesiątkę. Poza błyszczącym brązem, którego nigdy wcześniej nie udało się uzyskać, świetnym cięciem po którym włosy układają się same uzyskałam cenne wskazówki na przyszłość. Spotkałam się z profesjinalizmem na każdym kroku. Na pewno wrócę i będzie Nas więcej :-)

Studio Inspiracje - zarezerwuj wizytę

Studio Inspiracje

Fryzjer

Chmieleniec 2/8, 30-348 Kraków
4.97

Jestem bardzo zadowolona i polecam. Pani Tatiana była bardzo miła i przed rozpoczęciem pracy poinformowała mnie jaki będzie ostateczny koszt (było dużo pracy z otrzymaniem koloru jaki chciałam) i wytłumaczyła co zrobi z włosami. Włosy wyglądają świetnie, zostałam też poinformowana jak je pielęgnować 🌞

KHC salon - Zabłocie (Kruczek Hair Concept)  - zarezerwuj wizytę

KHC salon - Zabłocie (Kruczek Hair Concept)

Fryzjer

Ślusarska 5, 30-710 Kraków
4.95
Bezpieczny salon

Pani Dominika cierpliwie odpowiedziała na wszystkie moje pytania oraz przedstawiła propozycje pasujące fryzur pasujące do mojego kształtu twarzy jak i całej sylwetki. Przepięknie wybrała kolory uwydatniające kolor moich oczu. Jestem zachwycona efektem końcowym!!

Beauty Tower Instytut Kosmetologii Estetycznej i Modelowania Sylwetki - zarezerwuj wizytę

Beauty Tower Instytut Kosmetologii Estetycznej i Modelowania Sylwetki

Fryzjer

ul. Sołtysa Dytmara3/U3, 30-126 Kraków
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Uwielbiam przychodzić do tego miejsca. Pani Monika, zawsze wita z uśmiechem, jest profesjonalna przy tym co robi i stara się by atmosfera była zawsze bardzo przyjazna. Bardzo polecam i na pewno znów zaglądnę! :)

Villa Dermatica - zarezerwuj wizytę

Villa Dermatica

Fryzjer

ul. Zakopiańska 110, 30-435 Kraków
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Świetny salon - miła i uśmiechnięta obsługa to gwarancja zadowolenia :) Od innych stylistów zawsze wychodziłam zawiedziona, ale nie tym razem! Pani Irina to pełna profesjonalizmu i godna polecenia fryzjerka, chętnie służąca pomocą :) na pewno będę wracać, bo spisała się na 5+ :)

Hair Loft - Marta Pogan TrichoHair - zarezerwuj wizytę

Hair Loft - Marta Pogan TrichoHair

Fryzjer

ul. Urzędnicza 30, 30-051 Kraków
5.0
Bezpieczny salon

Pani Martą jest pod każdym względem profesjonalna i stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Jest też po prostu osobą pełną uroku osobistego. Polecam wszystkim zainteresowanym. A Pani Marcie i jej przyjaciółkom życzę, aby nowe miejsce przyniosło dużo szczęścia.

Workshop - zarezerwuj wizytę

Workshop

Fryzjer

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
5.0
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona! Pani Ania świetnie dobrała kolor do moich preferencji, wyszedł dokładnie taki, jaki chciałam. Jest bardzo dokładna i oddana pracy. Atmosfera w salonie jest bardzo luźna, dzięki czemu mogłam się zrelaksować. Stosunek ceny do jakości - rewelacyjny! Na pewno wrócę i na pewno do Pani Ani! :)