Koloryzacja z modelowaniem Warszawa

3634 wyniki

Salon RUBIA

Koloryzacja i farbowanie włosów

Aleje Jerozolimskie 196F, 02-486 Warszawa
5.0
992 opinie

Pogoda byla paskudna, biometr niekorzystny, generalnie dzien, w ktorym wszystko idzie nie tak ... i gdyby nie wizyta w Rubii taki bylby do konca ten wtorek.Pani Bogusia potrafi okielznac nawet aure :)

Fifty Fifty Concept

Koloryzacja i farbowanie włosów

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1374 opinie

Jestem bardzo zadowolona, przemiła obsługa, świetni profesjonalosci. Pracownicy salonu są jak jedna wielka rodzina :) Pani Natalka doskonale zrozumiała moja koncepcje a nawet dodała coś od siebie,efekt rewelacyjny :) byłam z 5 miesięczna córeczka,zostałyśmy przemilo przyjęte, pracownicy pomagali w opiece nad mała :)na pewno wrócimy, dziękuje <3

Ce-Ce Beauty Clinic

Koloryzacja i farbowanie włosów

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
15223 opinie

Jak zawsze bardzo udana wizyta. Pani Iza tradycyjnie wsłuchuje się w klientkę i jeśli ta nie chce powtórzyć poprzedniego koloru czy usługi to proponuje mniej lub bardziej zaawansowaną odmianę wizerunku. Nigdy nie idzie na tzw. "łatwiznę". Doceniam też jej profesjonalizm. Cały salon zasługuje na 5!

Kuchnia Fryzjera ECO SALON

Koloryzacja i farbowanie włosów

Bracka 18, 00-028 Warszawa
4.9
2893 opinie

Jestem mega zadowolona !!! włosy układają się same bez użycia szczotek itp. wystarczy wysuszyć i fryzura gotowa. Naturalnie bez wysiłku , strzyżenie dobrane do mojego gatunku włosa jakby nowe życie w nie wstąpiło. A co najważniejsze w fryzurze czuje się świetnie i naturalnie . Dzięki :)

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Koloryzacja i farbowanie włosów

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
2092 opinie

Gorąco polecam Panią Sylwię. Nie tylko fantastycznie strzyże, ale przede wszystkim jest świetna jeżeli chodzi o kolorystykę włosów. Ponadto zawsze służy radą popartą wieloletnim doświadczeniem. Jest to osoba, w pełni godna zaufania odnośnie swych kompetencji zawodowych.

Relax in SPA

Koloryzacja i farbowanie włosów

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
5.0
1866 opinii

Wsapniały, relaksujący masaż. Bardzo nastrojowa atmosfera, muzyka, przygaszone światło, blask świec...nic dodać, nic ująć. Na pewno skorzystam jeszcze z oferty na masaż w Relax in Spa.

Fryzma & Kosma

Koloryzacja i farbowanie włosów

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
645 opinii

Bardzo dziękuję Pani Irenie, że pokazała mi, że z moimi włosami, można zrobić coś nowego, że umiała fachowo doradzić i zaproponować kompletną zmianę. Jestem zadowolona z fryzury i koloryzacji.

EQUILIBRIUM

Koloryzacja i farbowanie włosów

Przy Bażantarni 11, 02-793 Warszawa
5.0
941 opinii

Jak zawsze super! I kolor i strzyżenie. Polecam. Pani Ania "ogarnia" włosy całej mojej rodziny (mąż, trzech synów i ja) już od długiego czasu i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni i nie wyobrażamy sobie oddać się w ręce kogoś innego :)

HAIRDRESSER Przemysław Grejcz

Koloryzacja i farbowanie włosów

Okrąg 4, 00-423 Warszawa
5.0
251 opinii

Nie powinno się ciągle chwalić, ale co mam zrobić? Ten Salon to magiczne miejsce, z którego wychodzę odnowiona, uśmiechnięta i "dopieszczona". Profesjonalizm i magia w jednym to zasługa wszystkich Artystów Salonu (bo trudno ich nazwać banalnym słowem Pracownicy). To takie miejsce, do którego chce się wracać

STUDIO REA TETIS

Koloryzacja i farbowanie włosów

Krokwi 36/8, 03-114 Warszawa
5.0
851 opinii

Mam cienkie, rzadkie i delikatne włosy i tylko profesjonalne strzyżenie może mnie uratować. Pani Kamila sprawiła cud, moje włosy, fryzura wyglądają fenomenalnie, jestem zachwycona. Po myciu nie mam problemu z ułożeniem. Pani Kamilo, jeszcze raz dziękuję.

hAIR

Koloryzacja i farbowanie włosów

Szczęśliwicka 54, 02-353 Warszawa
5.0
189 opinii

Wizyta przebiegła miło i przyjemnie . Jestem bardzo zadowolona z efektu koloryzacji wielotonowej . Pani Karolina sprawiła że moje włosy mimo rozjaśniania są odżywione i piękne . Zatem chcę serdecznie podziękować za pełen profesjonalizm i świetną fryzurę . Z pewnością niebawem wrócę ;) Pozdrawiam cieplutko