Przejdź do głównej zawartości

Koloryzacja z modelowaniem Kraków

Kaczmarzyk Hair - zarezerwuj wizytę

Kaczmarzyk Hair

Fryzjer

Kazimierza Wielkiego 47 lokal 55, 30-074 Kraków
Bezpieczny salon

Świetnie odżywione włosy, wyrównany piękny kolor i super atmosfera oraz obsługa klienta. Nie trafiłam nigdy na tak dobrego fryzjera, bardzo polecam!:)

PATER PRACOWNIA FRYZJERSKA - zarezerwuj wizytę

PATER PRACOWNIA FRYZJERSKA

Fryzjer

Lubelska 16-18/U8, 30-003 Kraków
4.98
Bezpieczny salon

Pracownia bardzo profesjonalna! Od pierwszej wizyty jestem bardzo zadowolona. Dawid potrafi doradzić i dobrać fryzurę i przekonać do swojego pomysłu. Włosy bardzo dobrze się układają bez specjalnego wysiłku, kolor idealnie dopasowany. Polecam!

KHC salon - Zabłocie (Kruczek Hair Concept)  - zarezerwuj wizytę

KHC salon - Zabłocie (Kruczek Hair Concept)

Fryzjer

Ślusarska 5, 30-710 Kraków
4.95
Bezpieczny salon

Pani Ania to kompletna profesjonalistka! Zawsze po wizycie wychodzę zadowolona! Przy niepewności zawsze kieruje sie dobrem klienta i dba o to, aby klient/ka czuli się dobrze sami ze sobą! Jest niezwykle uzdolnioną i ciepłą osobą 🥰 wszystkim serdecznie polecam oddać się w ręce Ani, a napewno będziecie zadowoleni z wizyty u fryzjera!

Salon Uroda od Switu - zarezerwuj wizytę

Salon Uroda od Switu

Fryzjer

Osiedle Teatralne 10, 31-946 Kraków
4.95
Bezpieczny salon

Zawsze wychodzę z Salonu z uśmiechem.. na wstępie Pani Kasia doradziła mi kolor włosów, wykluczyła te, które nie będą pasować, dobrała najładniejszy i najbardziej twarzowy :) ze strzyżenia jestem równie zadowolona. Wizyta przesympatyczna, obsługa profesjonalna, dziękuję!

HEIMAsalonfryzjerski - zarezerwuj wizytę

HEIMAsalonfryzjerski

Fryzjer

ul.Zielińska 11a, 81-227 Kraków
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

To była moja pierwsza wizyta u Pani Agnieszki i po jej realizacji już na pewno nie zmienię salonu. Mega profesjonalistka, świetnie zaopiekowała się moimi włosami i niezwykle miła gadatliwa kobieta. Polecam serdecznie wizytę u Pani!

AB Studio Fryzjersko-Kosmetyczne  - zarezerwuj wizytę

AB Studio Fryzjersko-Kosmetyczne

Fryzjer

Płaszowska 27 , 30-713 Kraków
4.97
Bezpieczny salon

Jak zwykle bez zaskoczenia, czyli REWELACJA I MEGA ZADOWOLENIE. Teraz nie muszę się już stresować przed każdą wizyta u fryzjera ponieważ za każdym razem można liczyć na doświadczenie i profesjonalizm Pani Ani. Gorąco polecam szczególnie osobom z problematycznymi włosami ;)

Aphrodite - zarezerwuj wizytę

Aphrodite

Fryzjer

rynek Dębnicki 11, 30-319 Kraków
4.99
Bezpieczny salon

Bardzo miła obsługa, zainteresowanie klientem. Pan Piotr doradził, wysłuchał moich oczekiwań . Profesjonalne cięcie i koloryzacja, relaksujące mycie włosów. Pan Piotr sympatyczny, rozmowny. Miło spędzony czas w tym miejscu i mega usatysfakcjonowana z fryzury!

Studio Urody Beauty Lines - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Beauty Lines

Fryzjer

Zielony Most 6, 31-351 Kraków
5.0
Bezpieczny salon

Polecam gorąco! Od wielu lat szukałam salonu gdzie bez stresu można poddać się zabiegom fryzjerskim i kosmetycznym. W końcu znalazłam ! Włosy fantastyczne, kolor dobrany idealnie, była to moja pierwsza koloryzacja u Pani Angeli. A tak perfekcyjnie zrobionych brwi jak przez Panią Tatianę nie miałam jeszcze nigdy! Nie chce się wychodzić :)

Kokurowski  Rakowicka 11 - zarezerwuj wizytę

Kokurowski Rakowicka 11

Fryzjer

Rakowicka 11, 31-511 Kraków
5.0

Rewelacja :) Polecam p. Krystiana za profesjonalizm, umiejętność słuchania i doradzenia. Koloryzacja, strzyżenie i modelowanie na najwyższym poziomie. Miła atmosfera w salonie :)