Przejdź do głównej zawartości

Koloryzacja z modelowaniem Katowice

Bezpieczny salon
Mc Hair Chorzow - zarezerwuj wizytę

Mc Hair Chorzow

Fryzjer

Wolności 110\8, 41-500 Chorzów
4.99
Bezpieczny salon

Pani Dorotka jak zawsze stanęła na wysokości zadania. Kolor super, obcięcie też ogólnie fryzura na piątkę z plusem a do tego mila atmosfera i pełen profesjonalizm. COVID omija ten salon szerokim łukiem bo nie ma tam o co zahaczyć. Wszystko zabezpieczone i sterylne jak na sali operacyjnej. A i jeszcze ten masaż głowy rewelacja gorąco polecam.

Płatności online
O! MY HAIR! - JAGIELLOŃSKA 13 - zarezerwuj wizytę

O! MY HAIR! - JAGIELLOŃSKA 13

Fryzjer

Jagiellońska 13, 40-925 Katowice
4.98
Płatności online
Sprzedaż bonów

Polecam salon, ponieważ przede wszystkim skupiają się na tym, żeby klientka miała zdrowe włosy, a nie ślepo robią to co ona chce, bez gwarancji, że "operacja" się uda. Pierwszy raz spotkałam się z odmową wykonania usługi przez wzgląd na kondycję włosów. Moje włosy i ja dziękujemy!

Bezpieczny salon
Barocco Hair & Body - zarezerwuj wizytę

Barocco Hair & Body

Fryzjer

Wawelska 1/1, 40-098 Katowice
4.99
Bezpieczny salon

Świetna koloryzacja i strzyżenie. Artur dokładnie słucha, po chwili doskonale wie co ma się w głowie i co ma się na tej głowie znaleźć :) Potrafi dobrze doradzić i dobrać kolor, można z zamkniętymi oczami zdać się na jego wybór :) do tego wszystkiego super masaż głowy przy myciu! Polecam, polecam, polecam!

ROTKO.NO1 - zarezerwuj wizytę

ROTKO.NO1

Fryzjer

Wawelska 4, 40-098 Katowice
4.92

Pan Konrad zna moje włosy już od kilku ładnych lat. Każda moja wizyta u niego to ogromna przyjemność zarówno dla włosów jak i dla mnie samej. Jego praca to pełen profesjonalizm i jakość wykonania efektu końcowego, a przy tym uczciwość i ogromne poszanowanie klienta. Wrażenia z salonu - niesamowite. Panie Konradzie jeszcze raz życzę wielu sukcesów.

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Fryzur i Urody Rulczyński - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzur i Urody Rulczyński

Fryzjer

Strzelecka, 17, 40-073 Katowice
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Usługi na najwyższym poziomie! Dziś wydanie combo: pełny relaks u Pani Gosi, której zabiegi poprawiają nie tylko urodę, ale i nastrój, a potem doskonała ręka Pana Sebastiana, którego jestem wielbicielką od ponad 15 lat. Serdecznie pozdrawiam Załogę!

Płatności online
Bezpieczny salon
Leśniak Studio Fryzur - zarezerwuj wizytę

Leśniak Studio Fryzur

Fryzjer

Armii Krajowej 137, 41-506 Chorzów
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon

Super ekipa, miła i profesjonalna obsługa,Pan Łukasz dobrał mi taki kolor, o którym ja bym nigdy nie pomyślała, a efekt jest świetny ,więc polecam wszystkim serdecznie wizytę w salonie, na pewno dobór koloru i cięcia zachwyci każdego.

Bezpieczny salon
Hair with Passion - zarezerwuj wizytę

Hair with Passion

Fryzjer

Rynek 10A, 41-500 Chorzów
5.0
Bezpieczny salon

Nie znajdziecie lepszej fryzjerki od Pani Kasi‼ To mistrzyni! Tylko od Pani Kasi wychodzę z najpiękniejszym blondem! Korzystam z Pani Kasi usług już ponad 2 lat i wydawałoby się że zawsze jestem pewna że będzie ok, a ona tak zaskakuje, mam wrażenie że moje włosy z każdą wizyta u Kasi są coraz piękniejsze.

Płatności online
 Eko Salon Retro Styl Woldańska - zarezerwuj wizytę

Eko Salon Retro Styl Woldańska

Fryzjer

Panewnicka 21, 40-772 Katowice
5.0
Płatności online
Sprzedaż bonów

5/5 - Profesjonalna obsługa - Bardzo miła atmosfera - Super efekt końcowy Pani Ewa zadbała nie tylko o dobry efekt końcowy włosów ale również o bardzo dobrą atmosferę - czas w salonie zleciał bardzo szybko! Z całego serca polecam :)

Salony z podobnych kategorii