Przejdź do głównej zawartości

Koloryzacja z modelowaniem Bielsko-Biała

Bezpieczny salon
Alterlook - zarezerwuj wizytę

Alterlook

Fryzjer

Żywiecka 287, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Bezpieczny salon

Po raz kolejny skorzystałam z usług profesjonalnych, pozytywnie zakręconych, kolorowych dziewczyn, a w szczególności jednej - Patrycji!!! Która od pewnego czasu czówa nad kondycją moich włosów i z efektów jestem zadowolona w 100%. Zawsze pomocna, uśmiechnięta w której towarzystwie nie wiadomo kiedy czas minął. Polecam serdecznie.

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Fryzjerskie KAPPER - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzjerskie KAPPER

Fryzjer

Pocztowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Polecam z całego serducha ;-) Kolejny raz jestem mega zadowolona :-) Wystarczy podrzucić pewien pomysł na zmianę, a Pani Iza już tworzy w swojej wyobraźni plan działania, czego efektem końcowym jest zaskakujący i piękny widok swoich włosów ;-) Od razu kobieta czuje się wyjątkowo ;-)

Bezpieczny salon
Studio Urody SYNERGIA - zarezerwuj wizytę

Studio Urody SYNERGIA

Fryzjer

Jana III Sobieskiego 185, 43-300 Bielsko-Biała
4.99
Bezpieczny salon

Pani Kasia super się mną zajęła. Doradziła kolor włosów, z którego jestem bardzo zadowolona, Jest zdecydowanie lepszy niż ten dotychczasowy :D Cięcie i modelowanie pierwsza klasa. Z salonu wyszłam jak gwiazda Hollywood :D

STUDIO FRYZUR Aneta Sicinska - zarezerwuj wizytę

STUDIO FRYZUR Aneta Sicinska

Fryzjer

Powstańców Śląskich 6, 43-300 Bielsko-Biała
4.97

Obsługa na wysokim poziomie.Rzetelne podejście do klienta.Od mycia włosów przez uczennice do dalszej pracy.P.Ilonka super profesjonalistką w tym poczucie humoru.P.Kinga podejście profesjonalne.z poświęceniem doradzi wybór farby.obcięcie itd.Bardzo polecam usługi w salonie fryzjerskim.

HairManya  - zarezerwuj wizytę

HairManya

Fryzjer

Legionów 26/28 bud.H, 43-300 Bielsko-Biała
4.98

Zawsze jestem bardzo zadowolona po wizycie u p. Ani, a tym razem to jestem po prostu zachwycona i bardzo, bardzo dziękuję za cierpliwe namawianie do zmiany koloru - faktycznie jest o wiele lepiej i mąż też zachwycony - a to już największy komplement :-) i dla mnie i dla pracy Pani Ani :-)

Płatności online
Mój Styl Magdalena Norwicz - zarezerwuj wizytę

Mój Styl Magdalena Norwicz

Fryzjer

Przechód 1/9, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
Płatności online

Jak zwykle wszystko w najlepszym porządku po wizycie u Pani Magdy. Moje włosy zyskały nowy wymiar: są zdrowe, miękkie i lśniące mimo, że przeszły koloryzację. No i w końcu doczekałam się wielu nowych, siwych pasemek, które są nawet ładniejsze od naturalnych ;))

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
McHair Bielsko-Biała - zarezerwuj wizytę

McHair Bielsko-Biała

Fryzjer

Szkolna 4, 43-300 Bielsko-Biała
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Halo, halo 🤘🐻 Wbijam tam i zawsze wychodzę z lepszym samopoczuciem patrząc na moją głowę & brodę. Polecam w opór 💥 Marina ogarnia super, Sławek dzięki za brodę, dziś głowę ogarnęła mi Julia i jestem mega zadowolony, również Julie polecam w opór 🤘💥

Bezpieczny salon
Studio Urody Profesja - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Profesja

Fryzjer

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
4.98
Bezpieczny salon

Pani Ania pamiętała mnie i wykonywaną usługę sprzed miesiąca, pomimo, że byłam wówczas pierwszy raz w tym gabinecie. Jakość usługi bardzo zadowalająca. Wzorowe przestrzeganie bhp w obecnej sytuacji epidemicznej.