Koloryzacja wielotonowa Poznań

Salony z podobnych kategorii

LOCAL.hair

LOCAL.hair

Fryzjer

Garbary 43, 61-869 Poznań
5.0
118 opinii

Jestem bardzo zadowolona z usługi rozjaśniania włosów. Mateusz analizuje typ kolorystyczny klientki, dzięki czemu kolor włosów jest trafiony i bardzo dobrze dobrany. Wizyta poprzedzona jest wyczerpującą rozmową o oczekiwaniach klientki. Obsługa na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo polecam! 😊

Salon Alchemik

Salon Alchemik

Fryzjer

Wojskowa 4, 61-792 Poznań
5.0
1309 opinii

Kręciolki trzymają się razem :) Paulina to profesjonalistka. Widać i czuć, że kocha swoją pracę. Moich włosów dotyka z prawdziwym namaszczeniem, a one się jej słuchają :) W dodatku bardzo subtelna i kulturalna osoba, sympatyczna. Skupiona. Ma fajne wizje. Dla mnie - bomba!

Salamandra Beauty Institute

Salamandra Beauty Institute

Fryzjer

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań
5.0
1165 opinii

Caly moj pakiet 'Projekt piekno' byl niesamowity. Jestem bardzo bardzo zadowolona. Pani Katarzyna ktora wykonywala moje zabiegi posiada niesamowita wiedze i zawsze mi wszystko tlumaczyla odpowiadala na pytania i doradzala. Czulam sie dopieszczona na 100%. Wszystkie panie zawsze usmiechniete i przemile. Miejsce godne polecenia na 100%.

Hair-Club

Hair-Club

Fryzjer

Piątkowska 84 d, 60-648 Poznań
5.0
745 opinii

Wreszcie znalazłam najlepszego fryzjera :) Niech nie zwiedzie Was młody wiek - pani Alicja jest profesjonalistką i bardzo doświadczoną fryzjerką, która doskonale zna się na fryzjerskim fachu. Dziękuję za piękny kolor, miłą atmosferę i wspaniały relaks.

Pracownia Kosmetyczna Pracownia Fryzjerska

Pracownia Kosmetyczna Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

ul.Obornicka 85 , 62-002 Suchy Las
5.0
342 opinie

Po raz pierwszy z życiu wreszcie mam na włosach kolor o jakim marzyłam od lat!!!!! Pani Roxana słucha i wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności tak, żeby osiągnąć efekt o którym rozmawiałyśmy, a nie to, co akurat wyjdzie. Nigdy Jej nie zamienię na żadną inna fryzjerkę!!!