Przejdź do głównej zawartości

Koloryzacja wielotonowa Poznań

Płatności online
 più - zarezerwuj wizytę

più

Fryzjer

Za Groblą 5/1, 61-860 Poznań
4.99
Płatności online
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, włosy są pięknie obcięte, stonowane i idealnie do mnie dopasowane. Marcin szczegółowo omówił ze mną moje oczekiwania i potrzeby i dopasował do nich moją fryzurę. Jestem zachwycona i będę wracać :)

AppoHair - zarezerwuj wizytę

AppoHair

Fryzjer

Niedziałkowskiego 24 , 61-578 Poznań
4.97

Magda - czarodziejka, cudowny, ciepły człowiek oraz magiczna osoba, która rozumie bez słów potrzeby klienta i tworzy z kręconych włosów arcydzieło szyte na miarę. Po długich bojach znalazłam w Poznaniu swoje miejsce i swojego czarodzieja "od włosów". Atmosfera, ludzie, detale - jesteście niezastąpieni! Wrócę na pewno!

Płatności online
Bezpieczny salon
Dom Urody - zarezerwuj wizytę

Dom Urody

Fryzjer

ul. Zakręt 1, 60-185 Skórzewo
4.95
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

z wizyty jestem bardzo zadowolona .Atmosfera mila panie fryzierki bardo sympatyczne a zwlaszcza pani kosmetyczka Z uslugi jestem zadowolona tak jak zazyczylam sobie tak bylo wykonane.to jest moj ulibiony zaklad chodze juz od paru lat i zawsze jestem z uslugi zadowolona Polecam wszystkim

Bezpieczny salon
FRYZJERZY - zarezerwuj wizytę

FRYZJERZY

Fryzjer

Ratajczaka 36/3b, 61-816 Poznań
4.94
Bezpieczny salon

Bardzo polecam, pierwszy raz czułam się tak "zaopiekowana" przez fryzjera :) Przyszłam ze swoim pomysłem, niestety nie udałoby się osiągnąć tego efektu na moich włosach, o czym zostałam poinformowana od razu. Zuza pokazała mi jaki efekt uda się osiągnąć na pierwszej wizycie i wyszło super, a włosy nie są zniszczone :) na pewno będę wracać :)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Berry Beauty Concept  - zarezerwuj wizytę

Berry Beauty Concept

Fryzjer

Ul. Dominikańska 4, 61-762 Poznań
5.0

Witaj w świecie, w którym Twoje piękno jest w centrum uwagi. Berry Beauty Concept to miejsce pełne świeżości i profesjonalizmu. Naszym celem było stworzenie unikatowego salonu, w którym można się zrelaksować, podczas gdy my zadbamy o odświeżenie Twojego wizerunku. Nasz Team zapewni Ci k