Koloryzacja wielotonowa Gdańsk

BEAUTY BOX Hair & Spa

BEAUTY BOX Hair & Spa

Fryzjer

Jana Sobieskiego 2/1, 81-761 Sopot
5.0

Polecam z całą odpowiedzialnością usługi fryzjerskie u pana Kamila. Ponieważ w różnych salonach bywałam i wiele efektów osiągnęłam, tym razem jest bardzo zadowolona z koloryzacji i strzyżenia. Mam bardzo geste włosy, więc nieliczni potrafią sobie z nimi poradzić. Zaangażowanie pana Kamila i jego staranność, przełożyła się na cudowny efekt końcowy.

Sprzedaż bonów
Salon Taisa

Salon Taisa

Fryzjer

Kartuska 80, 80-104 Gdańsk
4.9

Paznokcie ogólnie wykonane bez zarzutu nawet jeżeli zdarzyło się coś nie tak nie ma najmniejszego problemu na poprawkę gratis.Zawsze mogę liczyć na pomysły i podpowiedź pani Julii co do koloru i ozdobienia. Podsumowując satysfakcja gwarantowana.Polecam ten Salon.

HAIRMATE Gdańsk

HAIRMATE Gdańsk

Fryzjer

Bolesława Leśmiana 11, 80-280 Gdańsk
5.0

Rewelacja! Przeszłam totalna metamorfozę :) Pani Joasia zna się na rzeczy jak mało kto! Przyszłam z brzydkimi, żółtymi, suchymi włosami...a wyszłam z odświeżonymi, pięknymi pasemkami w kolorze blond. Cięcie również perfekcyjne. To najlepsze miejsce na mapie Trójmiasta ! Polecam z całego serca :)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Zapraszam na fotel

Zapraszam na fotel

Fryzjer

Kościuszki 40 , 80-446 Gdańsk
5.0
Bezpieczny salon

Dzień dobry. Chcesz poznać nowy wymiar usług fryzjerskich? Zatem ZAPRASZAM NA FOTEL. Salon działa w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Kościuszki 40/42. Prowadzą go pasjonatki sztuki fryzjerskiej, które swoją pasję przekuły w zawód i oferują Ci teraz fachową wiedzę, wyczucie trendów i bystre oko

HairHouse by D.Wiederstein

HairHouse by D.Wiederstein

Fryzjer

Olsztynska 3a , 80-395 Gdańsk
5.0
Bezpieczny salon

Daria Wiederstein Hairstylist to damsko-męski salon fryzjerski gwarantujący profesjonalne podejście oraz najlepszą jakość wykorzystywanych kosmetyków. W naszym salonie możesz odmienić swój wygląd, zmienić kolor włosów, nadać im nowy styl oraz zadbać o ich odpowiednią pielęgnację. Wśród zabi

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.

Salony z podobnych kategorii

CICHY|DESIGN Zaspa Studio Urody

CICHY|DESIGN Zaspa Studio Urody

Fryzjer

aleja Jana Pawła II 1b, 80-462 Gdańsk
Bezpieczny salon

Pani Ilona jak zwykle wykonała usługę z wielkim zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Stopy pięknie wypielęgnowane, pedicure jak z pod igły. Atmosfera przyjazna, miło spędzony czas. Pełen relaks :) Polecam z całego serca!