Koloryzacja sombre Warszawa

3631 wyników

Fifty Fifty Concept

Koloryzacja i farbowanie włosów

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1349 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani Marta do mistrzyni. Cała ekipa się spisała, odniosłam wrażenie ze to mega specjaliści każdy wiedział co ma robić, zaopiekowali się moimi biednymi włosami wzorowo. Wizyta i efekt wart każdej złotówki! Mega polecam Wrócę z pewnością !

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7

Koloryzacja i farbowanie włosów

Dąbrowskiego 7, 02-558 Warszawa
4.9
3548 opinii

Pomimo moich mało sprecyzowanych informacji odnośnie zmiany fryzury jestem bardzo, zadowolona zarówno z dobranego koloru jak i cięcia. Włosy wyglądają zdrowo i bardzo naturalnie, bardzo dobrze się układają. To była moja pierwsza wizyta w Milek Design ale na pewno nie ostatnia. A Pani Monika bardzo miła i profesjonalna w swoim fachu.

Galeria Urody Wilanów

Koloryzacja i farbowanie włosów

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2762 opinie

Pani Joanna - coś wspaniałego, raz jeszcze dziękuję za GENIALNE sombre i super ścięcie, polecam wszystkim, super obsługa i 200% zadowolenia :) salon chyba najlepszy na Wilanowie, przemiła atmosfera i przede wszystkim wszyscy bardzo profesjonalni, co widać na odległość i oczywiście po efektach pracy. Ogółem - 10/10!

Relax in SPA

Koloryzacja i farbowanie włosów

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
5.0
1863 opinie

Wsapniały, relaksujący masaż. Bardzo nastrojowa atmosfera, muzyka, przygaszone światło, blask świec...nic dodać, nic ująć. Na pewno skorzystam jeszcze z oferty na masaż w Relax in Spa.

YASUMI Warszawa Gocław - Instytut Zdrowia i Urody

Koloryzacja i farbowanie włosów

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44, 03-982 Warszawa
4.9
1222 opinie

Dziękuję za cudowne chwile w Yasumi! Fryzurka doskonała, kolor również zachwycający. Atmosfera miła i przyjazna. Panie pracujące w salonie to świetne profesjonalistki. Zdiagnozują skórę i doradzą zabiegi na twarz i ciało. Jestem bardzo zadowolona gorąco polecam

Milek Design - Hoża 40

Koloryzacja i farbowanie włosów

Hoża 40, 00-516 Warszawa
4.9
3047 opinii

Pełen profesjonalizm, ogromna empatia stylistów, Pani Monika genialnie dobrała kolor oraz cięcie zarówno do mojej osoby jak również najnowszych wiosennych trendów. Właśnie mija kolejny tydzień od czasu mojej wizyty w salonie, a włosy każdego dnia układają się bez zarzutu. Ogromne podziękowania p.Moniko 👌

STUDIO REA TETIS

Koloryzacja i farbowanie włosów

Krokwi 36/8, 03-114 Warszawa
5.0
844 opinie

Mam cienkie, rzadkie i delikatne włosy i tylko profesjonalne strzyżenie może mnie uratować. Pani Kamila sprawiła cud, moje włosy, fryzura wyglądają fenomenalnie, jestem zachwycona. Po myciu nie mam problemu z ułożeniem. Pani Kamilo, jeszcze raz dziękuję.