Przejdź do głównej zawartości

Koloryzacja sombre Warszawa

Cut Cut - zarezerwuj wizytę

Cut Cut

Fryzjer

Batalionów Chłopskich 74, 01-350 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Bardzo mi się podobało. Lokal jest bardzo dobrze przygotowany do obecnej sytuacji - po każdym kliencie na bieżąco dokonywana jest dezynfekcja. Czułam się w tym lokalu bardzo dobrze i bezpiecznie. Usługa fryzjerska - pełen profesjonalizm. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz. Każdemu polecam, kto poszukuje dobrego fryzjera.

Fifty Fifty Concept - zarezerwuj wizytę

Fifty Fifty Concept

Fryzjer

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
Bezpieczny salon

Marta to prawdziwa artystka, ma fantastyczny zmysł estetyczny, doskonale czuje o jaki efekt chodzi klientce. Poza tym jest bardzo miła i można z nią o wszystkim pogadać. Nie wyobrażam sobie już chodzić do nikogo innego. Polecam z całego serca, ja z wizyty u Marty wychodzę z uśmiechem od ucha do ucha! :)

Naturalnie To Tu  - zarezerwuj wizytę

Naturalnie To Tu

Fryzjer

Powsińska 106, 02-903 Warszawa
4.94
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona, usługa na najwyższym poziomie. Pani Tatiana bardzo dobrze doradza, pięknie stylizuje, a koloryzacja w jej wykonaniu to prawdziwe mistrzostwo. Dziękuję! Salon bardzo skrupulatnie przestrzega reżimu sanitarnego w związku z COVID. Brawo za to!

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7 - zarezerwuj wizytę

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7

Fryzjer

Plac Jana Henryka Dąbrowskiego 7, 00-057 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Super nice hair salon. The local is very big and modern, the people working there is super kind and talkative (even if you don't speak polish, they try to speak in English). You feel really confortable during all the time you've been there. I will come back for sure! =)

Strefa Piękna - zarezerwuj wizytę

Strefa Piękna

Fryzjer

Magiczna 22, 03-289 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

W dobie pandemii człowiek robi różne głupie rzeczy np. sam sobie farbuje włosy. Na szczęście Pani Marzenka jest w stanie przywrócić ich kolor do normalności i uratować przed dziwnymi spojrzeniami przechodniów Jak zawsze 110% zadowolenia a Pani Marzenka jest Picassem farbowania włosów.