Koloryzacja sombre Warszawa

Galeria Urody Wilanów

Galeria Urody Wilanów

Fryzjer

Sarmacka 1B, 02-972 Warszawa

Pani Joanna - coś wspaniałego, raz jeszcze dziękuję za GENIALNE sombre i super ścięcie, polecam wszystkim, super obsługa i 200% zadowolenia :) salon chyba najlepszy na Wilanowie, przemiła atmosfera i przede wszystkim wszyscy bardzo profesjonalni, co widać na odległość i oczywiście po efektach pracy. Ogółem - 10/10!

Centrum Urody Feniks

Centrum Urody Feniks

Fryzjer

Batalionów Chłopskich 87 lok. U5, 01-307 Warszawa (Bemowo)

Wszytkie zabiegi u Pani Asi wykonywane są z wielką starannością i dokładnością. Nic nie jest wykonane bez uprzedzenia. Wszytko jasno wyjaśnia. Po depilacji nigdy nie wychodzę poparzona woskiem, z podrazniona skórą ani, brudna z resztek wosku. Żaden włos nie umknie ;) Pani Asi. Gorąco polecam. I zawsze wracam na zabiegi do salonu Feniks.

Relax in SPA

Relax in SPA

Fryzjer

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa

Bardzo ładnie,profesjonalnie i jak zwykle jestem zadowolona. Polecam wszystkim, chociaż uprzedzam że do Pani Agnieszki nie tak łatwo się dostać. Trzeba z dużym wyprzedzeniem, ale...Warto!

Salon Urody Na Uboczu

Salon Urody Na Uboczu

Fryzjer

Na Uboczu 14, 02-791 Warszawa
5.0

Jak zawsze wszystko Extra! Polecam serdecznie zarówno Panią Martynę, jak i Panią Monikę. Obie są super babkami i wspaniałymi specjalistkami :) z przyjemnością wracam na kolejne malowanko :)