Koloryzacja ombre Wrocław

KASUN Twoje Centrum Piękna

KASUN Twoje Centrum Piękna

Fryzjer

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław

Profesjonalna i uśmiechnięta obsługa, miła atmosfera, salon czysty i zadbany. Sama usługa bardzo dokładnie wykonana, miły masaż głowy podczas mycia idealna chwila relaksu, cięcie wykonane po rozmowie i zbadaniu preferencji. Na pewno wrócę tam :)

La'Koshi

La'Koshi

Fryzjer

Stacyjna 1, 53-613 Wrocław
5.0

Z salonu wyszłam w pełni usatysfakcjonowana. Pani XENIA jest niezawodna. Wszelkie porady, sugestie, dobór kolorów- wszystko w pełni przemyślane i dostosowane do moich potrzeb. Miła atmosfera panująca w salonie sprawia,że klient czuje się tam bardzo dobrze. POLECAM W 100-tu PROCENTACH zarówno salon , jak i fantastyczną Panię Xenię !!!!

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Fryzjer

al. Lipowa 21 LU1, 53-124 Wrocław

Gorąco polecam, koloryzacja przeszła moje oczekiwania, włosy świetnie obcięte, układają się bez problemu. Miłym akcentem w trakcie farbowania był zabieg na dłonie o cudownym brzoskwiniowym zapachu.Na pewno wrócę.

Klinika Urody MaDa

Klinika Urody MaDa

Fryzjer

Ołtaszyńska 92, 53-034 Wrocław

Do kliniki MaDa wybrałam się tym razem na koloryzację Sombre. Pan Krzysztof był bardzo miły, doskonale zrozumiał jaki kolor włosów chciałabym uzyskać przez koloryzację . Dzięki swoim umiejętnościom uzyskał niesamowity efekt naturalnie rozjaśnionych słońcem włosów 😀 Bardzo polecam

Salon Look

Salon Look

Fryzjer

plac Powstańców Śląskich 13, 53-332 Wrocław
0.0
Brak opinii

Salon Look Art Studio zaprasza na zabiegi kosmetyczne oraz fryzjerskie, wykonywane z najwyższą starannością, bezpieczeństwem oraz profesjonalizmem. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Nasi fryzjerzy wykonają każdą stylizację, zregenerują oraz wymodelują

Salony z podobnych kategorii

Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Fryzjer

Legnicka, 57P, 54-203 Wrocław

Michał daje radę, jest bardzo dokładny i to mi się podoba. To było moje drugie strzyżenie u niego i widzę duży progres. Przede wszystkim samodzielność, a po drugie mimo przyspieszenia (25 minut szybciej niż poprzednio) nie stracił na dokładności. Oby tak dalej :)

Manufaktura Fryzur

Manufaktura Fryzur

Fryzjer

Armii Krajowej 48H, 50-541 Wrocław

No co mogę powiedzieć? Znalazłem miejsce, w którym mistrzowie nożyczek rozumieją o co człowiekowi chodzi!!! Przesympatyczna i bardzo profesjonalna obsługa. Tutaj można się zrelaksować zarówno w trakcie jak i po ciężkim dniu pracy oraz zrobić na głowie szyk i brylantynę. Gorąco polecam.

Studio Odnowy Bagińska & team

Studio Odnowy Bagińska & team

Fryzjer

zabrodzka 2/3, 52-336 Wrocław

Jak zawsze jestem bardzo zadowolona z uslugi. Z przyjemnoscia przychodze do tego salonu. Pani Magda bardzo zdolna i sympatyczna. Stwarza przemila atmosfere a przy tym jest bardzo dokladna i staranna. Pelen profesjonalizm. Szczerze polecam.

Black & Blond

Black & Blond

Fryzjer

Krystyny i Mariana Barskich , 54-115 Wrocław

Pani Ania jest najlepsza na świecie, wszystko przebiega sprawnie, w przyjemnej atmosferze, poświęca czas i uwagę na wysłuchanie wszystkich najmniejszych życzeń klienta, proponuje swoje rozwiązania... NO SUPER :D