Koloryzacja ombre Warszawa

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Fryzjer

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa

Cudowne miejsce, wspaniała atmosfera. Widać, że pracownicy dobrze się czują w salonie, mogą liczyć na wzajemne wsparcie. Salon bardzo przyjemny, naprawdę można się zrelaksować. Franek jak zwykle - mistrzostwo koloryzacji oraz strzyżenia no i niepowtarzalna atmosfera oraz dużo uśmiechu :) Gorąco polecam i bardzo dziękuję :)

Centrum Urody Feniks

Centrum Urody Feniks

Fryzjer

Batalionów Chłopskich 87 lok. U5, 01-307 Warszawa (Bemowo)

Wszytkie zabiegi u Pani Asi wykonywane są z wielką starannością i dokładnością. Nic nie jest wykonane bez uprzedzenia. Wszytko jasno wyjaśnia. Po depilacji nigdy nie wychodzę poparzona woskiem, z podrazniona skórą ani, brudna z resztek wosku. Żaden włos nie umknie ;) Pani Asi. Gorąco polecam. I zawsze wracam na zabiegi do salonu Feniks.

Salon Gagarina 2

Salon Gagarina 2

Fryzjer

Jurija Gagarina 2, 00-754 Warszawa

Pani Julce nie trzeba wiele mowic - bez zbednych słow doskonale wyczuwa czego klient oczekuje. Wracam do Niej kolejny raz. Bez nahalnych pogaduszek. Profesjonalnie, ciepło i rzeczowo! Polecam z pełną odpowiedzialnością

Fryzma & Kosma

Fryzma & Kosma

Fryzjer

Bruna 34, 02-523 Warszawa

Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Pani Alona dosłuchała się do moich życzeń i zrobiła wszystko idealnie. Jestem bardzo zadowona, na pewno powrócę

SalonVeris

SalonVeris

Fryzjer

Kuropatwy 1, 05-500 Józefosław

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Honoraty. Kolor, podcięcie oraz nadanie fryzurze świeżości jak zwykle wykonane idealnie tak jak przy każdej wcześniejszej wizycie, a przy okazji moje włosy są wypielęgnowane, nawilżone i milutkie w dotyku. Pani Honorata doskonale wie co moim włosom potrzeba :)