Przejdź do głównej zawartości

Koloryzacja ombre Kraków Podgórze

Magosa hair - zarezerwuj wizytę

Magosa hair

Fryzjer

Piwna 25, 30-527 Kraków

Michał jest świetny!!!! Super dobiera fryzurę która dobrze wyglada i nie jest wymagająca później do układania co oznacza, ze nie wyglada się dobrze tylko w dniu wizyty u fryzjera, włosy ładnie się układają. Zawsze dobrze dobrany kolor który długo się utrzymuje. Polecam bo na prawdę warto przekonać się na własnej głowie!

Bezpieczny salon
CLEO Studio Urody  - zarezerwuj wizytę

CLEO Studio Urody

Fryzjer

Kalwaryjska 96, 30-504 Kraków
4.33
Bezpieczny salon

Studio urody Cleo to miejsce stworzone z pasją i zaangażowaniem, aby dać Ci to, czego potrzebujesz. Doskonała lokalizacja w Krakowie, nowoczesne wnętrze, miła i wykwalifikowana obsługa pozwalają każdemu poczuć się wyjątkowo. Profesjonalne wyposażenie pozwala nam świadczyć usługi kosmety

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski - zarezerwuj wizytę

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Fryzjer

Wielicka 28B, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

To była moja pierwsza wizyta u p. Ani i myślę, że nie ostatnia. Jestem bardzo zadowolona. Super dobrany kolor i bardzo dobre cięcie. Pani Ania fajnie doradza i jest otwarta na sugestie. Polecam:-)

Płatności online
HAIRMATE Zabłocie - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE Zabłocie

Fryzjer

Zabłocie 21, 30-701 Kraków
4.94
Płatności online

Sasza jest skupiony, uważnie słucha o oczekiwaniach nawet jeśli są niesprecyzowane. Pomógł mi podjąć ostateczną decyzję w kwestii koloru i ten wybór był strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo, Sasza jest sympatyczny, dowcipny i bardzo dba o komfort klienta. Dziękuję, Sasza!

Płatności online
Bezpieczny salon
KHC salon - Zabłocie (Kruczek Hair Concept)  - zarezerwuj wizytę

KHC salon - Zabłocie (Kruczek Hair Concept)

Fryzjer

Ślusarska 5, 30-710 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Sylwia jest świetna. Odpowiednio zadbała o moje zniszczone po wakacjach włosy (polecam wszystkim zabiegi regeneracyjne na włosy w KHC) a mój blond znów jest taki jak ma być;) jeżeli ktokolwiek szuka zaufanego salonu to KHC jest odpowiednim wyborem! Gorąco polecam

Płatności online
Bezpieczny salon
„KESNER fryzjerzy” - zarezerwuj wizytę

„KESNER fryzjerzy”

Fryzjer

Nadwiślańska 11/331A, 30-527 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jak zwykle zadowolona. Natalia jest pierwszą fryzjerką od której nigdy nie wyszłam w za krótkich włosach. A wcześniej wszędzie mi się to zdarzało. Gdy mówi, ze podetnie 2-3cm to faktycznie tak jest. Wszystko (od rozjaśnienia po kolor i podcięcie) zawsze zrobione według wcześniejszych ustaleń 😉.

Płatności online
Bezpieczny salon
Go Glow - zarezerwuj wizytę

Go Glow

Fryzjer

Marii Konopnickiej 63, LU 320, 30-302 Kraków
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona . Kolorek włosów idealnie ze mną współgra. Pełen profesjonalizm . Do tego miejsca chce mi wracać. Właściciel stworzył genialnie miejsce z ludźmi z pasja .Czuć to już po wejściu do salonu.

MG Beauty Concept - zarezerwuj wizytę

MG Beauty Concept

Fryzjer

Zabłocie 25/L06, 30-701 Kraków

Pani Wiktoria to profesjonalistka w każdym tego słowa znaczeniu. Zna się doskonale na swoim fachu, posiada ogromną wiedzę. Przemieniła mój naturalny kolor cudownymi refleksami nie naruszając struktury włosa i dbając o każdy detal w trakcie procesu. Dodatkowo jest osobą której nie da się nie lubić. Polecam z całego serca, na pewno wrócę!!

Bezpieczny salon
AB Studio Fryzjersko-Kosmetyczne  - zarezerwuj wizytę

AB Studio Fryzjersko-Kosmetyczne

Fryzjer

Płaszowska 27 , 30-713 Kraków
4.99
Bezpieczny salon

Jak zawsze wyszłam dziś zadowolona ❤️ włosy są cudne! Stresowałam się przed moją pierwszą delikatną koloryzacją, ale teraz wiem, że to był najlepszy wybór. Relaks i spokój po ciężkim dniu w połączeniu z pięknymi włosami to to czego mi brakowało! Pani Elżbieta świetnie zrozumiała moje myśli 😊 Polecam!

Bezpieczny salon
Workshop - zarezerwuj wizytę

Workshop

Fryzjer

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
4.99
Bezpieczny salon

Wizyta w tym salonie to przyjemność 😄 Pani Anna świetnie doradziła i wykonała strzyżenie. Dowiedziałam się również jak powinnam dbać o nowe, dużo krótsze włosy, jak układać grzywkę na szczotce i jakich kosmetyków używać . Super ! Polecam z całego serca ❤️ !

Alexandra Hair Design - zarezerwuj wizytę

Alexandra Hair Design

Fryzjer

plac Bohaterów Getta 4/1, 30-547 Kraków
4.98

To dopiero moja druga wizyta w tym salonie a czuję się jak była stałą, długoletnią klientką Kasi. Jest ona nie tylko niesamowicie profesjonalnym fryzjerem (dobrała mi właściwą koloryzację i co najważniejsze ścięcie odpowiednie dla mojego typu włosów) ale także wspaniałą osobowością. Ciepła, mega otwarta i sympatyczna. Polecam :)

Płatności online
Bezpieczny salon
lazarcut rafał łazar - zarezerwuj wizytę

lazarcut rafał łazar

Fryzjer

Jana Zamoyskiego 30/11, 30-523 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon

Dobry fryzjer i stylista dba, aby łączyć unikalną wizję Ciebie z doskonałą techniką pracy. Przed każdym strzyżeniem staram się najpierw uzyskać informacje dotyczące Twoich wyjątkowych cech, osobistego stylu. Wierzę, że piękno fryzury jest inne dla każdej osoby, a osiągnięcie wspaniałego rez