Koloryzacja i farbowanie włosów Gdańsk

R. SMARZ Professional Hair

R. SMARZ Professional Hair

Fryzjer

Szymanowskiego 2, 80-280 Gdańsk

Z całego serca polecam oddać się w ręce Pani Emilii. Jest utalentowaną fryzjerką, która wykonuje swoją pracę z ogromną pasją. Potrafi doradzić zarówno w kwestii cięcia, koloryzacji oraz pielęgnacji. Za każdym razem wychodzę z uśmiechem :) Salon pomimo swojego surowego wnętrza jest przytulny i dobrze w nim się czuję. Wszyscy styliści są mili.

Salon Sopot

Salon Sopot

Fryzjer

Al. Niepodleglosci 775/1, 81-805 Sopot

Przesympatyczna atmosfera, wysokiej klasy usługi. Klient czuje się na maxa dopieszczony a efekt pracy zachwycający. Polecam i na pewno wrócę. Mały minusik to naprawdę wysoka cena. Wiem że za luksus się płaci ale chyba jednak troszkę zbyt wiele. Poza tym super 😊

Studio Fryzjerskie Agnes

Studio Fryzjerskie Agnes

Fryzjer

Bolesława Krzywoustego 24B, 80-360 Gdańsk

Robiłam balleyage. Pani Małgorzata bardzo cierpliwie odpowiadała na moje pytania i w pełni zrealizowała moje marzenie o fryzurze. Na pewno wrócę! Dziekuję :)

Studio Fryzjerskie Agnes

Studio Fryzjerskie Agnes

Fryzjer

Wawelska 23, 80-034 Gdańsk

Dziś była metamorfoza..Z resztą kolejna już... Przyszłam blond, wyszłam uroczo ruda..za każdym razem jestem zaskoczona profesjonalizmem na wysokim poziomie ...Do tego sympatyczny zespół ludzi ... Polecam z całego serca.. Dziękuję ze moge wyglądać pięknie...

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Fryzjer

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk

Pani Natalia jak zawsze z precyzją wykonała koloryzację. Moje włosy są naprawdę trudne do rozjaśnienia, wymagają szczególniej uwagi i dużej ilości czasu. Od ponad roku zajmuje się wyłącznie pani Natalia i mimo mocnego rozjaśniania są coraz mocniejsze i ładniejsze!

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Fryzjer

Do Studzienki 7, 80-227 Gdańsk
4.9

Jestem klientem salonu Hair Trendy na ul. Do Studzienki od ponad 5 lat. Ekipa świetna i miła atmosfera. Po prostu profesjonaliści. Zachęcam niezdecydowanych i tych, którzy poszukują „swojego” fryzjera. Polecam salon, zwłaszcza Piotra, który zna się naprawdę na rzeczy !

Bogna Hair Design

Bogna Hair Design

Fryzjer

Dmowskiego 10, 80-264 Gdańsk

Kolejna wizyta, która tylko potwierdza, jak profesjonalna jest pani Karolina w swojej pracy. Doradziła super i cieszę się z faktu, że do fryzjera mogę przychodzić z wielką swobodą i myślą, że nie spotka mnie żaden zawód i niezadowolenie z wykonanej usługi. Pozdrawiam Karolinę i cały zespół ;-)

Trendy Hair Fashion Szafarnia

Trendy Hair Fashion Szafarnia

Fryzjer

Szafarnia 11, 80-755 Gdansk
5.0

Chodzę do Mateusza od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Zawsze doradzi, bez narzucania swojego stylu. Ma doświadczenie, doskonale zna swoje możliwości i dobiera odpowiednie narzędzia pracy.

Fryzjerzy z Garnizonu

Fryzjerzy z Garnizonu

Fryzjer

Białoszewskiego 5, 80-280 Gdańsk

Wizyta u p.Małgosi - spełniła moje oczekiwania, mimo tego,że moje włosy należą, niestety, do trudnych. Kolorystycznie super, strzyżenie również. Kontakt ze stylistką bardzo dobry - zarówno słuchanie klientki, jak i doradzanie. Mam nadzieję na dłuższą znajomość.

Anna Malinowska Paradise For Hair

Anna Malinowska Paradise For Hair

Fryzjer

Grażyny 20, 80-438 Gdańsk

Moje włosy są bardzo uparte, ale jak zwykle Pani Klaudia świetnie sobie z nimi poradziła 😊😊 Chodzę do tego salonu już od dłuższego czasu i zawsze wychodzę zadowolona! Włosy maja piękny kolor, są mięciutkie i zdrowe dzięki zabiegom. Dziękuję Pani Klaudio💓💓 na tyle już ufam, że może kiedyś zaszelejemy 😁😁 szczerze polecam!

Hair place Alicja Borowska

Hair place Alicja Borowska

Fryzjer

Al. Grunwaldzka 43, 80-241 Gdańsk

Jak zawsze koloryzacja i strzyżenie na najwyższym poziomie, w super atmosferze. Wchodzac do salonu, wiem ze jestem w dobrych rękach i wyjdę szczęśliwa z nowymi włosami i tak niezmiennie od 3 lat. Serdecznie polecam !

Struktura Pracownia Fryzjerska

Struktura Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

Stara Stocznia 6/10, 80-862 Gdańsk

Marlena zmienia cięcie włosów w prawdziwą sztukę! Undercut w jej wykonaniu to mistrzowstwo! Piękny kolor,lekkie cięcie - jestem w 100% zadowolona, kolejna wizyta już umówiona :)