Przejdź do głównej zawartości

Flamboyage Poznań Nowe Miasto

Salony z podobnych kategorii

Poznański Instytut Kosmetologii - zarezerwuj wizytę

Poznański Instytut Kosmetologii

Fryzjer

Święty Marcin 51, 61-806 Poznań

Jestem zachwycona !!!! Najlepsza fryzjerka na jaka trafiłam w życiu ! Dziś miałam robiona farbę na mega odrostach, ogólnie totalna zmiana koloru z ciemnych na jasne z refleksami - kolor moich włosów jest cudowny, bez żadnych przebarwień, botox mega !!

LOCAL.hair - zarezerwuj wizytę

LOCAL.hair

Fryzjer

Garbary 43, 61-869 Poznań
Bezpieczny salon

Wizyta w LOCAL.hair zawsze jest przemiłym doświadczeniem, na które czekam z niecierpliwością. Wnętrze lokalu wprawia w dobry nastrój, a chłopaki tworzą świetną atmosferę. Korzystam z usług Jędrka, którego gorąco polecam i pozdrawiam.

Sprzedaż bonów
FRYZJERZY - zarezerwuj wizytę

FRYZJERZY

Fryzjer

Ratajczaka 36/3b, 61-816 Poznań
Bezpieczny salon

Super dobrany kolor (naturalny blond, który nie robi się żółty), profesjonalne cięcie i miła atmosfera. Wracam do Darka od paru lat. Zawsze można liczyć na poradę, niezależnie czy chce się metamorfozę czy delikatną zmianę. Bardzo polecam!

Nów Pracownia Fryzjerska - zarezerwuj wizytę

Nów Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

Kolejowa 1/3, 60-715 Poznań

Niesamowite podejście do włosów, pełen profesjonalizm 💜💙🧡♥️💚🤎Kolor, dzięki Kubie, cudowny, mieniący się, świetnie dopasowany, dziękuję!!! Cięcie Ani jak zawsze idealne. Cała załoga Nowiu ma super podejście, widać ogromne zaangażowanie Wszystkich 💪🙂 Dziękuję!!!

AppoHair - zarezerwuj wizytę

AppoHair

Fryzjer

Niedziałkowskiego 24 , 61-578 Poznań

Fantastyczne miejsce. Bartek najlepszy z najlepszych. Mam do niego pełne zaufanie i zawsze będę wracać. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm - w AppoHair jest na najwyższym poziomie. A do tego jest spokojnie, nowocześnie, ekologicznie, czysto, nikt nie ciągnie za włosy i nie parzy suszarką 😉.

W O N D E R L A N D - zarezerwuj wizytę

W O N D E R L A N D

Fryzjer

28 Czerwca 1956 r. 384, 61-441 Poznań
Bezpieczny salon

Polecam, pan Jakub bardzo spokojny, nie narzucał swojej wizji, a potrafił dobrze doradzić, pytał o opinie przed poczynieniem kolejnego kroku przy cięciu, efekt wyszedł dokładnie taki, jakiego oczekiwałam :) napewno wrócę na kolejną koloryzację i w przyszłości cięcie :)

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
Fryzjerstwo MJ - zarezerwuj wizytę

Fryzjerstwo MJ

Fryzjer

Hetmańska 9\2, 60-254 Poznań
Bezpieczny salon

Pani Monika jest niezwykle utalentowana, to prawdziwa artystka! Do tego bardzo dyskretna i nie narzuca swoich wizji..potrafi słuchać klienta. Za każdym razem opuszczam salon z nową, twarzową fryzurą😊Gorąco polecam!!!

Sprzedaż bonów
Salon urody Art chagall - zarezerwuj wizytę

Salon urody Art chagall

Fryzjer

osiedle Rusa 7, 61-245 Poznań
Bezpieczny salon

Polecam ten salon, po raz kolejny jestem bardzo zadowolona. Pani Iwona jest świetnym specjalistą, potrafi doradzić oraz udzielić wszelkich wyjaśnień, jak również zwizualizować efekt końcowy :) Atmosfera w salonie jest bardzo przyjemna.

Sprzedaż bonów