Flamboyage Poznań Jeżyce

Salony z podobnych kategorii

Salon Alchemik

Fryzjer

Wojskowa 4, 61-792 Poznań
5.0
1251 opinii

Wszystko zgodnie z życzeniem a nawet lepiej. Cieszę się, że po latach poszukiwań dobrego specjalisty trafiłam do Pana Jacka. To nie pierwsza i nie ostatnia moja wizyta u niego. Poza tym bardzo miła atmosfera zaczynająca i kończąca się w recepcji.

Salamandra Beauty Institute

Fryzjer

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań
5.0
1084 opinie

Cała wizyta przebiegła bez zarzutu, zawsze z chęcią wracam do Instytutu. Serdecznie polecam Panią Kasię, która zawsze dzieli się swoją fachową wiedzą z zakresu kosmetologii :)

Hair-Club

Fryzjer

Piątkowska 84 d, 60-648 Poznań
5.0
699 opinii

W tym salonie byłam pierwszy raz. Pani Sabina bardzo ładnie ścieła mi włoski. Kuracja nawilżająca jest super. Włosy po tygodniu nadal są bardzo nawilżone. Zakupiłam też produkty które dostępne są w salonie- szampon i odżywka, sprawdzają się rewelacyjnie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i na pewno się umowię na kolejną wizytę.

MALINA FRYZJER

Fryzjer

Szamarzewskiego 13/15 lu 7, 60-514 Poznań
4.9
74 opinie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Mirela to świetna fryzjerka i bardzo sympatyczna osoba. Potrafi doradzić, jest bardzo konkretna i widać, że zna się na rzeczy:) Byłam u niej dwa razy i mam zaplanowaną kolejną wizytę. Polecam!

Open Hair

Fryzjer

Grunwaldzka 52, 60-311 Poznań
5.0
16 opinii

W Open Hair nie ma miejsca na błąd. Jest to pierwszy salon w którym mam do czynienia z tak profesjonalnym podejściem do tematu i co najważniejsze - włosy wyglądają dobrze nie tylko przez 2 godziny po wyjściu z salonu. Polecam!

Klub 232

Fryzjer

Młyńska 12, 61-730 Poznań
5.0
14 opinii

Dawno nie byłam tak zadowolona po wizycie u fryzjera! Włosy układają się świetnie, efekt jest dokładnie tym czego potrzebowałam. Do tego przemiła obsługa, przystępna cena i masujący fotel podczas mycia włosów <3 Z pewnością zostanę stałą klientką :)

Lena Deja Her Story

Fryzjer

Franciszka Ratajczaka 18, 61 815 Poznań
0.0
Brak opinii

Fryzjerstwem zajmuje się od 16 lat, a Lena Deja Her Story to salon fryzjerski, który jest spełnieniem mojej największej pasji. W ofercie znajdziesz między innymi takie zabiegi jak strzyżenie, koloryzacja czy rekonstrukcja a także przedłużanie włosów metoda kanapkową Haritalk. Moje do