Przejdź do głównej zawartości

Flamboyage Łódź

Salony z podobnych kategorii

Studio Fryzur Sabanty - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzur Sabanty

Fryzjer

Ketlinga 11 , 92-431 Łódź
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Serdecznie polecam usługi fryzjerskiego salonu SABANTY, a w szczególności profesjonalne i pełne zaangażowania podejście Pana Sebastiana. W 100% jestem zadowolona z efektu koloryzacji i obcięcia włosów.

KLIMCZAK /hair designers/ ul.Wodna 23 - zarezerwuj wizytę

KLIMCZAK /hair designers/ ul.Wodna 23

Fryzjer

Wodna 23, 90-024 Łódź
4.92

Bardzo miła obsluga, wizyta jak najbardziej spełniła moje oczekiwania. Pani Asia też mi świetne doradziła w sprawie zmiany fruzury. Wyszłam z pięknymi włosami, takimi jakimi chciałam, i z uśmiechem na twarzy :)

Pierwsze Piętro-kosmetyka-fryzjerstwo - zarezerwuj wizytę

Pierwsze Piętro-kosmetyka-fryzjerstwo

Fryzjer

Lipowa, 15/17, 90-743 Łódź

Jak Z A W S Z E moje pazurki zostały zrobione przez ANIĘ BEZBŁĘDNIE i jak Z A W S Z E wyglądają OBŁĘDNIE. Także i druga ( lecz od koafiury ) ANIA stanęła na wysokości zadania. Tak mi włosy ufarbowała i ułożyła , że moim ,,koleżankom" wyszła na mój nowy look przysłowiowa ,,żyła".

Krystian Wojewoda - zarezerwuj wizytę

Krystian Wojewoda

Fryzjer

Piotrkowska, 293/305, 90-369 Łódź
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak już wybieram się do fryzjera, nigdy nie wiem jaki chciałabym mieć nowy kolor na włosach, ale najważniejsze jest to, że Mariola i Krystian zawsze wiedzą i zawsze trafią w 10! 😁 Dlatego właśnie uwielbiam ich salon i za każdym razem wychodzę z niego mega zadowolona. Polecam serdecznie i pozdrawiam 😊

Salon Fryzjerski K&K - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski K&K

Fryzjer

Piramowicza 9, 90-254 Łódź
4.99
Sprzedaż bonów

Jeśli szukacie fryzjera, który dokładnie wysłucha i wypyta czego oczekujecie, precyzyjnie wytłumaczy co zamierza zrobić i rozwieje wszystkie wątpliwości, a na koniec wyjdziecie ze świetnym kolorem i strzyżeniem, to śmiało uderzajcie do Kamila! W pakiecie do tego dostaniecie jeszcze przesympatyczną atmosferę :) Szczerze polecam!