Flamboyage Kraków

Kaczmarzyk Hair

Kaczmarzyk Hair

Fryzjer

Kazimierza Wielkiego 47 lokal 55, 30-074 Kraków
Bezpieczny salon

Super! Pierwszy raz zdecydowałam się namieszać z moim naturalnym kolorem, który bardzo lubię i wyszło super! Pani Kasia wydobyła z włosów ciepłe barwy, włosy wciąż wyglądają bardzo naturalnie ale mają w sobie taką słoneczność i blask. Wrócę na pewno. Pozdrawiam!

Pracownia Artystyczna Robert Mazurkiewicz

Pracownia Artystyczna Robert Mazurkiewicz

Fryzjer

Dietla 105, 31-031 Kraków
Bezpieczny salon

Zawsze po wyjściu od Pana Roberta wychodzę zadowolona. Z pierwszego strzyżenia byłam tak zadowolona, iż wiedziałam, że będę tu wracać. Po dzisiejszej koloryzacji jestem również zachwycona. Dość długo ostatnio obstawałam za swoim kolorem naturalnym, ale dzisiejsza koloryzacja jest strzałem w dziesiątkę. Zdecydowanie polecam!

Sprzedaż bonów
Joanna Litewka--hairstylist

Joanna Litewka--hairstylist

Fryzjer

Górna 5, 30-094 Krakow
0.0
Brak opinii

Litewka Hairstylist to salon fryzjerski prowadzony z pasją i ogromnym zamiłowaniem do tego zawodu. Już od dziecka uwielbiałam zabawy z włosami. Ciekawe fryzury, autorskie stylizacje to coś, co dawało mi ogromną radość i pozwalało rozwinąć skrzydła wyobraźni. Dzisiaj dzięki tej umiejętności

Sprzedaż bonów

Salony z podobnych kategorii

HAIR ME UP

HAIR ME UP

Fryzjer

Grodzka 42, 31-044 Kraków

To moja druga wizyta w Hair me up. Jestem bardzo zadowolona. Anya robi mi przepiękny kolor, wreszcie dobrze dobrane do moich wlosow ścięcie. Fajne produkty pielęgnacyjne. Sam salon jest w ścisłym centrum, pięknie zaaranżowany. Przyjazny zwierzaka, a Pani z recepcji zawsze dogodzi kawka czy pyszna herbatka. Bardzo polecam.

HAIRMATE Zabłocie

HAIRMATE Zabłocie

Fryzjer

Zabłocie 21, 30-701 Kraków

Brakuje mi gwiazdek. Pani Agata zasluzyla na szostke! To byla moja druga wizyta w Hairmate Zablocie, ale musze przyznac ze jestem jeszcze bardziej zadowolona niz po pierwszeJ! Pani Agata jest po prostu ARTYSTKA, WIZJONERKA i PASJONATKA swojego zawodu. No i ten klimat w Hairmate- po prostu chce sie tam wracac :-)

Studio 3/3

Studio 3/3

Fryzjer

Księdza Adolfa Zagrodzkiego 3/3, 30-427 Kraków
Bezpieczny salon

Strzyżenie i farbowanie 5/5 ! Ogółem nigdy nie wyszłam od fryzjera taka ucieszona! Nawet znajomi pytają mnie kto mi tak pięknie dobrał fryzurę. Dziękuję jeszcze raz Pani Kasiu eM. :)

HAIRMATE Kraków

HAIRMATE Kraków

Fryzjer

Ul. Dolnych Młynów 10/2, 31-124 Kraków

Jestem mega zadowolona, byłam u wielu fryzjerów w Krakowie i nikt nie zrobił mi tak pięknego koloru jak Pani Karolina! Jest dokładnie taki jak chciałam:) Włosy po strzyżeniu również pięknie się układają, pełen profesjonalizm, miła atmosfera, zdecydowanie polecam i napewno tutaj wrócę!

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Fryzjer

Wielicka 28B, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

Najlepszy salon do jakiego trafiłam! Jestem zachwycona zarówno jeśli chodzi o kwestie włosów P. Agnieszka zawsze trafia w mój gust, jak i kosmetykę w wykonaniu P. Simony. 😍 Czas pandemii trochę przesunął moją wizytę w salonie, ale warto było czekać! ❤️

STUDIO PIĘKNA

STUDIO PIĘKNA

Fryzjer

Dobrego Pasterza 122b, 31-416 Kraków

Pani Kamila to profesjonalistka w tym co robi, myślę że każdy wychodzi od Pani w 100% Zadowolony. Bywam w Salonie co parę miesięcy i wychodzę zawsze tak samo zadowolona . Fachowość i miła obsługa.