Farbowanie włosów Wrocław

Salony Stylu Wrocław

Salony Stylu Wrocław

Fryzjer

Drobnera 36, 50-257 Wrocław

Kolejna wizyta w Salonie u Michała i kolejna porcja radości z genialnie dobranej fryzury i koloru. Jeśli dodam do tego przesympatyczną atmosferę to mamy gotową receptę na najlepszy Salon we Wrocławiu. Polecam wszystkim Kobietom - satysfakcja gwarantowana :) .

Studio Odnowy Bagińska & team

Studio Odnowy Bagińska & team

Fryzjer

zabrodzka 2/3, 52-336 Wrocław

Jak zawsze jestem bardzo zadowolona z uslugi. Z przyjemnoscia przychodze do tego salonu. Pani Magda bardzo zdolna i sympatyczna. Stwarza przemila atmosfere a przy tym jest bardzo dokladna i staranna. Pelen profesjonalizm. Szczerze polecam.

Black & Blond

Black & Blond

Fryzjer

Krystyny i Mariana Barskich , 54-115 Wrocław

Pani Ania jest najlepsza na świecie, wszystko przebiega sprawnie, w przyjemnej atmosferze, poświęca czas i uwagę na wysłuchanie wszystkich najmniejszych życzeń klienta, proponuje swoje rozwiązania... NO SUPER :D

Hair Studio Balcerak

Hair Studio Balcerak

Fryzjer

Tadeusza Kościuszki 115/2u, 50-441 Wrocław

Swoją pierwszą wizytę u Pana Marcina oceniam bardzo pozytywnie. Bardzo profesjonalna konsultacja i pomoc w dobraniu koloru oraz fryzury. Świetne wykonanie - bardzo fachowe i sprawne. W miłej i sympatycznej atmosferze. Kolor bardzo przypadł mi do gustu :-). POLECAM.

Totalook

Totalook

Fryzjer

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław

Pani Ola to profesjonalistka. Wykonuje zabiegi bardzo dokładnie i starannie i zawsze jestem zadowolona z jej pracy. Będąc pod jej opieką odpoczywam, bo wiem ze wszystko zrobi super!!!...a depilacja woskiem to w jej wykonaniu szybki i prawie bezbolesny zabieg :) Gorąco polecam!!!

La'Koshi

La'Koshi

Fryzjer

Stacyjna 1, 53-613 Wrocław
5.0

Z salonu wyszłam w pełni usatysfakcjonowana. Pani XENIA jest niezawodna. Wszelkie porady, sugestie, dobór kolorów- wszystko w pełni przemyślane i dostosowane do moich potrzeb. Miła atmosfera panująca w salonie sprawia,że klient czuje się tam bardzo dobrze. POLECAM W 100-tu PROCENTACH zarówno salon , jak i fantastyczną Panię Xenię !!!!

Salon Anna Volkova

Salon Anna Volkova

Fryzjer

Armii Krajowej 48N, 50-541 Wrocław

Usługi fryzjersie na najwyższym poziomie, w pełnym dostępnym zakresie . Doradztwo w kwestii kolorystyki , stylizacji bardzo trafione. Wizyta w tym salonie to prawdziwy relaks , czuje się pełne skupienie na kliencie aczkolwiek nienachalne :). Pełen profesjonalizm !Pozdrawiam Pani Olu :)

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Fryzjer

al. Lipowa 21 LU1, 53-124 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z koloryzacji i strzyżenia, Pani Weronika idealnie dobiera kolor i rewelacyjne ścina włosy. Kolejny raz jestem mega zadowolona.

Klinika Urody MaDa

Klinika Urody MaDa

Fryzjer

Ołtaszyńska 92, 53-034 Wrocław

Do kliniki MaDa wybrałam się tym razem na koloryzację Sombre. Pan Krzysztof był bardzo miły, doskonale zrozumiał jaki kolor włosów chciałabym uzyskać przez koloryzację . Dzięki swoim umiejętnościom uzyskał niesamowity efekt naturalnie rozjaśnionych słońcem włosów 😀 Bardzo polecam

MyHair & Czusz Studio Fryzur

MyHair & Czusz Studio Fryzur

Fryzjer

Traugutta 126, 50-420 Wrocław
5.0

Pełen profesjonalizm od początku do końca- pewne cięcie, idealnie dobrany kolor i modelowanie. Usługa zdecydowanie warta swojej ceny. Ponadto, przepyszna kawka na wejściu. Wyszłam z salonu bardzo pozytywnie zaskoczona. :)

Instytut Piękna

Instytut Piękna

Fryzjer

Radosna 8, 52-200 Wysoka

Pani Marta jest przemiłą osóbką, ale przede wszystkim prawdziwym specjalistą w swoim zawodzie, doskonałe wyczucie estetyki, profesjonalne podejście, jednym słowem prawdziwy talent. Szczerze polecam, a Pani Marcie dziękuję za pięknie wystylizowane włoski moje i moich dzieci