Farbowanie włosów Bielsko-Biała

426 wyników

TRENDY HAIR FASHION ul.Głęboka 3

Koloryzacja i farbowanie włosów

Głęboka 3, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
1528 opinii

Profesjonalnie pod każdym względem. Piękny kolor włosów i efektowna grzywka. Do tego bardzo miła atmosfera. Strach polecać, bo będę czekać tygodniami na kolejny termin wizyty.

TRENDY HAIR FASHION WYZWOLENIA 33

Koloryzacja i farbowanie włosów

Wyzwolenia 33, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
1402 opinie

Poprosiłam o ekspres i był ekspres - dziękuję. Jeszcze należą się podziękowania Pani, która nakładała kolor - bardzo miła, sympatyczna. Tak trzymać :).

TRENDY HAIR FASHION ul.Boh.Warszawy 26

Koloryzacja i farbowanie włosów

Bohaterów Warszawy 26, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
1321 opinii

Wyjątkowa atmosfera. Profesjonalizm indywidualnego podejścia do klieta. Kajetan o wyjątkowym darze w rekach. Stosuje nowoczesne trendy w modzie fryzur. Zaskakujące ujęcie kolorystyki, z jednej strony naturalna a z drugiej ekstrawaganckie. Cięcie modne i bardzo dokładne.

Hair and Beauty ETHERIA

Koloryzacja i farbowanie włosów

Orkana, 6, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
199 opinii

W miłej atmosferze Pani Renata profesjonalnie zajęła się moimi włosami, dobrała kolor włosów do mojej urody i odpowiednio je obcięła. Jestem bardzo zadowolona! A do Pani Karoliny na manicure chodzę już ponad rok i zawsze jestem zachwycona! Polecam serdecznie!

Kawulok Atelier Fryzjerskie

Koloryzacja i farbowanie włosów

Partyzantów 51, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
712 opinii

Szybką i nieoczekiwaną zmianę koloru oraz "grzeczniejszego" uczesania wymagała sytuacja... Wszystko udało się świetnie oczywiście dzięki p. Natalii, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, a cuda zajmują jej tylko troszkę więcej czasu... DZIĘKI! Ołówkowy też jest dobry :):):)

Stylomania

Koloryzacja i farbowanie włosów

Komorowicka 36, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
53 opinie

Zadbane ciało, piękne spojrzenie, wspaniałe paznokcie oraz nowa fryzura to jest to, o czym marzy każda kobieta. Wiemy, że często na to wszystko brakuje czasu. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek, stworzyliśmy bogatą ofertę różnorodnych zabiegów, podczas których sprawim

Studio Urody SYNERGIA

Koloryzacja i farbowanie włosów

Jana III Sobieskiego 185, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
95 opinii

Profesjonalna obsługa w każdym calu - dbałość o to, aby włoski się nie zniszczyły, bardzo precyzyjna koloryzacja i przede wszystkim mega sympatyczna atmosfera :) Jeszcze nikt nie poświęcił moim włosom tyle atencji co P. Ania. Polecam!

Trendy Hair Fashion Orkana10

Koloryzacja i farbowanie włosów

Władysława Orkana 10, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
1 opinia

Trendy Hair Fashion to obecnie największa w Polsce sieć salonów fryzjerskich. Wszystkie łączy wspólna idea: tworzenia miejsc, gdzie fryzjerstwo ma profesjonalny, międzynarodowy i artystyczny wymiar. W każdym salonie czekają na Państwa wykwalifikowani specjaliści pełni pasji i zaangażowania

Alterlook

Koloryzacja i farbowanie włosów

Bolesława Prusa 61, 43-300 Bielsko-Biała
0.0
Brak opinii

Alterlook to wyjątkowy adres na mapie Bielska-Białej. Salon powstał z ogromnej pasji do mody i z zamiłowania do perfekcyjnych detali. Jeśli jesteś wymagający i masz dosyć sztampowego traktowania w salonach hair&beaty – sprawdź nas. Oddaj się w ręce doświadczonych stylistów fryzur, pazno

Atelier Fryzjerskie MAROMI

Koloryzacja i farbowanie włosów

Sobieskiego 54, 43-300 Bielsko-Biała
0.0
Brak opinii

Jeżeli robisz coś z sercem efekt zawsze będzie oszałamiający. Staramy się zatem robić to co przynosi nam i naszym gościom radość i satysfakcję. Czas spędzony z nami to zawsze miły i relaksujący akcent dnia. Żaden gość nie jest dla nas anonimowy- zawsze uważnie słuchamy i proponujemy