Przejdź do głównej zawartości

Farbowanie włosów Bielsko-Biała

Bezpieczny salon
Studio Urody Profesja - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Profesja

Fryzjer

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
4.98
Bezpieczny salon

Pani Ania pamiętała mnie i wykonywaną usługę sprzed miesiąca, pomimo, że byłam wówczas pierwszy raz w tym gabinecie. Jakość usługi bardzo zadowalająca. Wzorowe przestrzeganie bhp w obecnej sytuacji epidemicznej.

Bezpieczny salon
Alterlook - zarezerwuj wizytę

Alterlook

Fryzjer

Żywiecka 287, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Bezpieczny salon

Po raz kolejny skorzystałam z usług profesjonalnych, pozytywnie zakręconych, kolorowych dziewczyn, a w szczególności jednej - Patrycji!!! Która od pewnego czasu czówa nad kondycją moich włosów i z efektów jestem zadowolona w 100%. Zawsze pomocna, uśmiechnięta w której towarzystwie nie wiadomo kiedy czas minął. Polecam serdecznie.

K W  Salon Fryzjerski  - zarezerwuj wizytę

K W Salon Fryzjerski

Fryzjer

Partyzantów 44, 43-300 Bielsko-Biała
4.99

Jestem zachwycona rezultatem. Miałam dużo siwych włosów i mnóstwo kolorów ze względu na domowe (nie zawsze dokładne) farbowanie. Pani Karolina wybrała mi idealny kolor. Naprawdę polecam i jeszcze raz dziękuję.

Kawulok Atelier Fryzjerskie - zarezerwuj wizytę

Kawulok Atelier Fryzjerskie

Fryzjer

Partyzantów 51, 43-300 Bielsko-Biała

Pierwsza wizyta u Pani Natalii i na pewno nie ostatnia. Świetna atmosfera, włosy piękne, błyszczące i zregenerowane. Zawsze się stresuje jaki będzie efekt końcowy u fryzjera ale tym razem byłam spokojna bo czułam że jestem w dobrych rękach. Polecam z całego serca!

Płatności online
Bezpieczny salon
Manufatti Klaudia Jędrzejko - zarezerwuj wizytę

Manufatti Klaudia Jędrzejko

Fryzjer

Kazimierza Wielkiego 26, 43-300 Bielsko-Biała
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Moja pierwsza wizyta w tym salonie ale z pewnością nie ostatnia :) Mam cienkie i delikatne włosy, dzięki Pani Klaudi nie ucierpiały przy rozjaśnianiu. Miła atmosfera, fajne dziewczyny a w każdym pociągnięciu grzebienia widać u Pani Klaudi doświadczenie i fach :D Z czystym sercem polecam Manufatti!

Płatności online
Bezpieczny salon
Hair and Beauty ETHERIA - zarezerwuj wizytę

Hair and Beauty ETHERIA

Fryzjer

Orkana, 6, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon

Jak zwykle cudowna atmosfera pomimo obecnie trudnej sytuacji. Fryzura i kolor jak zwykle dokładnie takie jakich oczekiwałam. Propozycja botoksu dla moich włosów była strzałem w dziesiątkę. Zmiany w aranżacji sprawiły, że zrobiło się jeszcze przytulniej 😊

Bezpieczny salon
Stylomania - zarezerwuj wizytę

Stylomania

Fryzjer

Komorowicka 36, 43-300 Bielsko-Biała
4.98
Bezpieczny salon

Wspaniała bezstresowo wizyta😃 Czlowiek ze spokojem idzie do fryzjera, który zawsze ma jakiś pomysł na fajna zmianę i doskonałą zdaje sobie sprawę, że każdy przycinany centymetr jest na wagę złota. Patrycja dziękuję za wspaniały kolor i nie przekraczanie umówionych 3 cm😉 Polecam

Bezpieczny salon
Infinity Beauty Group - zarezerwuj wizytę

Infinity Beauty Group

Fryzjer

Niecała 1, 43-384 Jaworze
4.96
Bezpieczny salon

Profesjonalnie i bardzo miło. Wszystkie panie fryzjerki z oddaniem wykonują swoją pracę. Bardzo lubię tu wracać. Czuję się zaopiekowana i odprężona. Mam pewność, że będę zadowolona.

Bezpieczny salon
Trendy Hair Fashion Orkana10 - zarezerwuj wizytę

Trendy Hair Fashion Orkana10

Fryzjer

Władysława Orkana 10, 43-300 Bielsko-Biała
4.98
Bezpieczny salon

Pani Monika to specjalista w swoim fachu. Kolor farby dobrany pod cerę i kolor oczu. Jest przepiękny. Włosy po strzyżeniu układają się bardzo dobrze. Do tego dostałam sporo cennych porad, co do pielęgnacji. Polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
VIVIAN STUDIO FRYZJERSKIE NATALIA SZPYRKA - zarezerwuj wizytę

VIVIAN STUDIO FRYZJERSKIE NATALIA SZPYRKA

Fryzjer

Powstańców Śląskich 3, 43-300 Bielsko-Biała
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon

Jak zawsze wspaniała i profesjonalna obsługa. Piękny klimat Świąt, pyszna kawa i muzyka. I masaż na fotelu. Włosy - nowy look, lekko rozjaśniony kolor na czekoladę - przepiękny. Jestem bardzo zadowolona i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Na koniec mnóstwo prezentów do przetestowania. Bardzo polecam 🤩