Baleyage Wrocław

686 wyników

Anne Claire - fabryka piękna

Fryzjer

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
5.0
494 opinie

Pięknie zrobiony delikatny i dyskretny baleyage, podkreślający kolor i wyglądający bardzo naturalnie. Poza tym przesympatyczna atmosfera, pomocne porady dotyczące pielęgnacji, bez irytującego w innych salonach wciskania kosmetyków na sprzedaż. Jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę.

KASUN Twoje Centrum Piękna

Fryzjer

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4676 opinii

Przyszłam na wizytę z naprędce wyszukanym zdjęciem z fryzurą, które znalazłam w necie podczas drogi na wizytę. Z Panią Katią omówiłyśmy co da się osiągnąć i ... wyszłam z lepszym kolorem i fryzurą niż na zdjęciu. 100% zadowolenia. Jak zawsze polecam Panią Katię.

Black & Blond

Fryzjer

Krystyny i Mariana Barskich , 54-115 Wrocław
5.0
167 opinii

Najlepszy fryzjer ever. Pierwszy raz jestem mega zadowolona ze swoich włosów. Marzyłam o jasnych, siwo blond włosach i tylko Pani Ania była w stanie mi zrobic idealny kolor. Przez poprzednie lata, szukając dobrego fryzjera, zawsze było albo zle, albo poprawnie. A tu jest mega! Dziękuje ❤️

Hair Studio Balcerak

Fryzjer

Kościuszki 117, 50-441 Wrocław
5.0
145 opinii

Miałam przyjemność dziś odwiedzić salon Hair Studio Balcerak. Pan Maciej M. zajął się mną w bardzo prosfesjonalny sposób. Pełna informacja przed wykonaniem usługi. Dostosowana do moich potrzeb jak i samych włosów. Finalnie zostało wykonane samo strzyżenie plus styling. Szczerze polecam. Napewno wrócę.

Royal Studio

Fryzjer

Główna 54a, 54-061 Wrocław
5.0
129 opinii

Przyszłam z zielonymi odrostami i cała przerażona czy da się z tym coś zrobić. Pani Sylwia nie tylko sobie z tym bałaganem na mojej głowie poradziła ale również sprawiła, że wyszłam z przepięknym nowym kolorem. Jeszcze raz dziękuję!!!

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Fryzjer

al. Lipowa 21 LU1, 53-124 Wrocław
5.0
311 opinii

Gorąco polecam, koloryzacja przeszła moje oczekiwania, włosy świetnie obcięte, układają się bez problemu. Miłym akcentem w trakcie farbowania był zabieg na dłonie o cudownym brzoskwiniowym zapachu.Na pewno wrócę.

Salony z podobnych kategorii

Warsztat Fryzur Męskich (Łódzka 15)

Fryzjer

Łódzka, 15/1A, 50-521 Wrocław
5.0
644 opinie

Super cięcie, świetna atmosfera. W domu wszyscy się Mnie pytali, gdzie jest taki dobry fryzjer ;) Wyszedłem zadowolony i wrócę na 100%. Tylko jedna uwaga: Przy brodzie (była strzyżona tylko głowa) pozostało kilka włosów co wyglądało nieestetycznie, musiałem je samemu wyciąć w domu. Poleca, Krystiana, wie co robi ;)