Baleyage Wrocław

680 wyników

KASUN Twoje Centrum Piękna

Koloryzacja i farbowanie włosów

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4402 opinie

Przyszłam na wizytę z naprędce wyszukanym zdjęciem z fryzurą, które znalazłam w necie podczas drogi na wizytę. Z Panią Katią omówiłyśmy co da się osiągnąć i ... wyszłam z lepszym kolorem i fryzurą niż na zdjęciu. 100% zadowolenia. Jak zawsze polecam Panią Katię.

Anne Claire - fabryka piękna

Koloryzacja i farbowanie włosów

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
5.0
427 opinii

Pięknie zrobiony delikatny i dyskretny baleyage, podkreślający kolor i wyglądający bardzo naturalnie. Poza tym przesympatyczna atmosfera, pomocne porady dotyczące pielęgnacji, bez irytującego w innych salonach wciskania kosmetyków na sprzedaż. Jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę.

Black & Blond

Koloryzacja i farbowanie włosów

Krystyny i Mariana Barskich , 54-115 Wrocław
5.0
129 opinii

Najlepszy fryzjer ever. Pierwszy raz jestem mega zadowolona ze swoich włosów. Marzyłam o jasnych, siwo blond włosach i tylko Pani Ania była w stanie mi zrobic idealny kolor. Przez poprzednie lata, szukając dobrego fryzjera, zawsze było albo zle, albo poprawnie. A tu jest mega! Dziękuje ❤️

Hair Studio Balcerak

Koloryzacja i farbowanie włosów

Kościuszki 117, 50-441 Wrocław
4.9
102 opinie

Miałam przyjemność dziś odwiedzić salon Hair Studio Balcerak. Pan Maciej M. zajął się mną w bardzo prosfesjonalny sposób. Pełna informacja przed wykonaniem usługi. Dostosowana do moich potrzeb jak i samych włosów. Finalnie zostało wykonane samo strzyżenie plus styling. Szczerze polecam. Napewno wrócę.

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Koloryzacja i farbowanie włosów

al. Lipowa 21 LU1, 53-124 Wrocław
5.0
242 opinie

Gorąco polecam, koloryzacja przeszła moje oczekiwania, włosy świetnie obcięte, układają się bez problemu. Miłym akcentem w trakcie farbowania był zabieg na dłonie o cudownym brzoskwiniowym zapachu.Na pewno wrócę.

Royal Studio

Koloryzacja i farbowanie włosów

Główna 54a, 54-061 Wrocław
5.0
58 opinii

Przyszłam z zielonymi odrostami i cała przerażona czy da się z tym coś zrobić. Pani Sylwia nie tylko sobie z tym bałaganem na mojej głowie poradziła ale również sprawiła, że wyszłam z przepięknym nowym kolorem. Jeszcze raz dziękuję!!!

Studio Fryzur JS

Koloryzacja i farbowanie włosów

Wawrzyniaka 2, 53-022 Wrocław
5.0
193 opinie

Byłam pierwszy raz i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.Usługa wykonana profesionalnie przez bardzo sympatyczną fryzjerkę p.Ulę. Od teraz z pewnością będzie to "mój" salon. Obsługa i właściciele przesympatyczni. Super !!!

Salon urody Beata Trawińska

Koloryzacja i farbowanie włosów

Krawiecka 6-8, 50-148 Wrocław
5.0
39 opinii

To jest mój ulubiony salon urody - jest tu przestrzennie, ciekawy i zarazem minimalistyczny wystrój wnętrz. Miła obsługa pań w recepcji. Pani Zoja jak zwykle wykonała zabieg profesjonalnie, dokładnie wytłumaczyła mi na czym on polega i jak postępować przez najbliższe dni po zabiegu.

Salony z podobnych kategorii