Przejdź do głównej zawartości

Baleyage Warszawa Centrum

Płatności online
Bezpieczny salon
U Fryzjerów Mokotowska - zarezerwuj wizytę

U Fryzjerów Mokotowska

Fryzjer

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Gdybym mogła to dodałabym jeszcze pięć dodatkowych gwiazdek, aby było 10/10. Jestem MEGA zadowolona, a efekt jest jeszcze lepszy niż ten, który sobie założyłam. Doceniam również TOTALNIE profesjonalne podejście p. Eweliny do Klienta (w tym wypadku do mnie). Jeszcze raz dzięki! Wrócę na pewno :)

Bezpieczny salon
Dea Atelier Hair Factory - zarezerwuj wizytę

Dea Atelier Hair Factory

Fryzjer

Stawki 8, 00-688 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon

Pani Beata jest bardzo miłą i dokładną osobą. Nie byłam jeszcze w salonie, który tak dba o klienta. Pani Beata na początku porozmawiała ze mną o tym czego oczekuje a czego nie chcę. Zaproponowała różne rozwiązania. Wykonała bardzo ładną koloryzację z której byłam bardzo zadowolona. Polecam z czystym sercem :)

Płatności online
CUT IT Studio - zarezerwuj wizytę

CUT IT Studio

Fryzjer

Marszałkowska 58, 00-545 Warszawa
4.97
Płatności online
Sprzedaż bonów

The best spot to make your dreams come true! Natalia is amazing professional, easy-going, open-hearted person. I think it’s great luck to find her. Each time I’m in the studio I feel myself at home among my friends:) Thank you all guys for such a feeling and joy each time!

Love Hair Sylwia Gozdur - zarezerwuj wizytę

Love Hair Sylwia Gozdur

Fryzjer

Ul. Piękna 16, 00-539 Warszawa

Witam. Bylam wczoraj na koloryzacji u Pani Sylwii i jestem bardzo zadowolona z efektu. Pani Sylwia jestem przesympatyczna osoba ktora oddaje sie swojej pracy na 100 % i widac, ze kocha to co robi. Jak bede przy okazji w Warszawie to na 100000 % odwiedze salon. Wszystkim jak najbardziej polecam Sylwie Gozdur najlepsza :)

Bezpieczny salon
Warszawscy Fryzjerzy - zarezerwuj wizytę

Warszawscy Fryzjerzy

Fryzjer

Karmelicka 19, 00-168 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon

Jak zawsze piękny kolor i Obcięcie dopasowane do mnie w 100%. Do tego przemile spędzone 3godziny ❤️ w kameralnej atmosferze, bez tłumów i presji, co, szczegolnie obecnie, tym bardziej zachęca do odwiedzania fryzjera bez stresu ❤️ Polecam!!! Kazda kolezanka, ktorej polecam Kamila, wraca. Nie ma lepszej rekomendacji ❤️

Płatności online
Bezpieczny salon
Sekret Fryzjera - zarezerwuj wizytę

Sekret Fryzjera

Fryzjer

Nowolipki 10 m68, 00-153 Warszawa
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Wspaniałe jak zwykle, tym razem Pani Agnieszka się wykazała niezwykłymi umiejętnościami zaplanowania koloru moich włosów że świadomością o tym że wyjeżdżam na 10 miesięcy. Arcydzieło !