Baleyage Warszawa

3632 wyniki

Studio dla Ciebie

Koloryzacja i farbowanie włosów

Kompanii Kordian 3 I piętro, 02-495 Warszawa
5.0
194 opinie

Zdecydowanie polecam ten salon !!! W szczególności za profesjonalizm, umiejętność słuchania i indywidualne podejście. Koloryzacja, strzyżenie i modelowanie na najwyższym poziomie. A wszystko to w miłej atmosferze panującej w salonie :) :) :)

Lok&Roll Renova

Koloryzacja i farbowanie włosów

Rembielińska 20, 03-352 Warszawa
5.0
240 opinii

Pani Sylwii jestem wierna od dobrych kilku lat, zawsze wie czego potrzebują moje włosy, ufam jej radom i spostrzeżeniom. Jest bardzo profesjonalna. Ogromny plus za przemiłą atmosferę w Salonie!

U Fryzjerów Mokotowska

Koloryzacja i farbowanie włosów

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa
5.0
384 opinie

Sylwia Gozdur to perełka wśród fryzjerów. Idealnie wyczuła to czego moje włosy potrzebują i w jakich tonacjach będą wyglądały najlepiej. Do tego świetnie strzyże i swoim podejściem do klienta sprawia że wizyta to czysta przyjemność! Jestem zachwycona efektem jakiego dokonała na moich włosach. Nareszcie znalazłamm idealnego fryzjera!

U Fryzjerów Andersa

Koloryzacja i farbowanie włosów

Andersa 13, 00-159 Warszawa
4.9
5307 opinii

Wróciłam do „u fryzjerów” po kilkuletniej przerwie poziom usług pozostał ten sam czyli bardzo profesjonalnie, miło i przyjaźnie. Ania jest bardzo subtelna, delikatna i jest świetnym doradcą! Doprowadziła moje włosy do porządku i dobrała wspaniały kolor! Jestem zauroczona nową fryzurą! Dziękuje!

Dziewczyny Beauty Bar

Koloryzacja i farbowanie włosów

Krasińskiego 24, 00-001 Warszawa
5.0
266 opinii

Pani Małgorzata jest przemiłą osobą, która w profesjonalny sposób odbudowała bardzo zniszczone włosy; dobrała odpowiedni kolor do mojej karnacji i wieku. Na pewno umówię się na kolejną wizytę :) Z ręką na sercu polecam skorzystanie z usług fryzjerskich u Pani Gosi

Relax in SPA

Koloryzacja i farbowanie włosów

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
5.0
1864 opinie

Wsapniały, relaksujący masaż. Bardzo nastrojowa atmosfera, muzyka, przygaszone światło, blask świec...nic dodać, nic ująć. Na pewno skorzystam jeszcze z oferty na masaż w Relax in Spa.

Fryzma & Kosma

Koloryzacja i farbowanie włosów

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
643 opinie

Bardzo dziękuję Pani Irenie, że pokazała mi, że z moimi włosami, można zrobić coś nowego, że umiała fachowo doradzić i zaproponować kompletną zmianę. Jestem zadowolona z fryzury i koloryzacji.

EQUILIBRIUM

Koloryzacja i farbowanie włosów

Przy Bażantarni 11, 02-793 Warszawa
4.9
939 opinii

wizyta była prezentem dla mamy - wyszła z salonu zadowolona i z wielkim uśmiechem. Dowodem profesjonalnego podejścia i spełnienia oczekiwań jest fakt że z wielką radością mowi ze tam wrócić.

YASUMI Warszawa Gocław - Instytut Zdrowia i Urody

Koloryzacja i farbowanie włosów

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44, 03-982 Warszawa
4.9
1228 opinii

Jestem zadowolona z usługi .Pani Małgosia jest kompetentną osobą o wysokiej kulturze osobistej.Warunki lokalowe też są bardzo przyjazne a serwowana klientom zielona herbata smakuje bardzo dobrze.W tym salonie byłam już 4 raz i zawsze jestem zadowolona.Polecam.