Baleyage Poznań

Salon Alchemik

Fryzjer

Wojskowa 4, 61-792 Poznań
5.0
1256 opinii

Wszystko zgodnie z życzeniem a nawet lepiej. Cieszę się, że po latach poszukiwań dobrego specjalisty trafiłam do Pana Jacka. To nie pierwsza i nie ostatnia moja wizyta u niego. Poza tym bardzo miła atmosfera zaczynająca i kończąca się w recepcji.

Pracownia Kosmetyczna Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

ul.Obornicka 85 , 62-002 Suchy Las
5.0
299 opinii

Po raz pierwszy z życiu wreszcie mam na włosach kolor o jakim marzyłam od lat!!!!! Pani Roxana słucha i wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności tak, żeby osiągnąć efekt o którym rozmawiałyśmy, a nie to, co akurat wyjdzie. Nigdy Jej nie zamienię na żadną inna fryzjerkę!!!

Dom Urody

Fryzjer

ul. Zakręt 1, 60-185 Skórzewo
5.0
56 opinii

Cięcie bardzo mi się podoba, jest tak jak chciałam. Pani Renata bardzo miła, jednak dość mocno pociąga pasma włosów, mi to nie przeszkadza, ale są osoby bardziej delikatne ;) cenowo dobrze, jednak cena różniła się od ceny podanej w aplikacji. Jestem zadowolona, polecam!

M-beauty

Fryzjer

Pilotów 30, 60-409 Poznań
5.0
34 opinie

Salon M-Beauty powstał z pasji do dbania o drugiego człowieka. Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Prowadzimy rozbudowane programy zabiegowe opart