Baleyage Kraków

Kaczmarzyk Hair

Kaczmarzyk Hair

Fryzjer

Kazimierza Wielkiego 47 lokal 55, 30-074 Kraków

Bardzo dobrze oceniam wizytę w tym salonie, punktualne przyjęcie, Pani która wykonywała farbowanie dokładnie mnie wysłuchała gdyż przyszłam bo bardzo nieudanym farbowaniu w znanym innym salonie w Jrakowie na ul. Wawrzyńca. Efekt „naprawy” mojego koloru na włosach bardzo fajny, wiem polecam serdecznie i na pewno pojawię się ponownie.

PATER PRACOWNIA FRYZJERSKA

PATER PRACOWNIA FRYZJERSKA

Fryzjer

Lubelska 16-18/U8, 30-003 Kraków

Mogę polecić w 100% Świetna obsługa, z salonu wyszłam z genialna fryzura 😍 Pan Dawid potrafi dobrze doradzić jaki wybrać kolor, cięcie, także szczególnie polecam osobom, które nie do końca wiedzą "czego chcą"

Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Fryzjer

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków

Wspaniałe miejsce, Pani Monika zrobiła z moimi włosami dokładnie to co chciałam. Wyglądają teraz przepięknie i jestem bardzo zadowolona z efektu. Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Dodatkowo w salonie panuje miła i przyjazna atmosfera. Wszystko super :) polecam!

La Boheme Studio Urody

La Boheme Studio Urody

Fryzjer

Karmelicka 53, 31-128 Kraków

Wizyta u p. Pauliny Michalskiej - ogromnie kompetentna, profesjonalna, przemiła, umiejąca dobrać idealnie kolor, wsłuchana w potrzebę klienta i doradzająca najlepsze rozwiązanie dla danych włosów (biorąc pod uwagę ich historię, kondycję, plany). Dla mnie pozostanie pewnym wyborem, z pewnością będę już tylko do niej chodzić.

„KESNER fryzjerzy”

„KESNER fryzjerzy”

Fryzjer

Nadwiślańska 11/331A, 30-527 Kraków

Świetne i profesjonalne cięcie, fajny dobór koloru, a poza tym fachowe doradztwo jaka fruzura się sprawdzi przy konkretnych włosach i jaka nie będzie wymagała dużego nakładu czasu i pracy. Mam pełne zaufanie, włosy ukladają się ładnie nawet bez modelowania. Wysoki poziom usług, polecam każdemu:)

FRYZOSTREFA

FRYZOSTREFA

Fryzjer

Długa 22, 31-146 Kraków

Kolor śliczny,obcięcie również, fryzura świetnie się układa, pani Asia chętnie się dzieli informacjami odnośnie prawidłowej pielęgnacji, czterogodzinna wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze, pozdrawiam wszystkie panie z Fryzostrefy, widziałam, iż każda z nich tworzy cudowności z wlosów:)

K&M HOUSE OF HAIR

K&M HOUSE OF HAIR

Fryzjer

Ul.Marka Stachowskiego 4, 31-559 Kraków

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Po nieudanej koloryzacji w innym salonie Pani Kasia pomogła mi uratować fryzurę. Dokładnie omówiłyśmy co można zrobić, aby wykrzesać jak najlepszy look po zbyt ciemnej koloryzacji. Kolor wyszedł świetnie i Pani Kasia super sobie poradziła w tej trudnej sytuacji.

J'adore Instytut Kraków

J'adore Instytut Kraków

Fryzjer

Karmelicka 45, 31-128 Kraków

Zawsze chodzę do Pani Emilii, bo wiem, że wyjdę z salonu super zadowolona - z koloru, cięcia, pielęgnacji. Pani Emilia jest dla mnie gwarantem super efektu!

Salon Uroda od Switu

Salon Uroda od Switu

Fryzjer

Osiedle Teatralne 10, 31-946 Kraków

Jestem zachwycona! Pani Kasia Tomasik wyczarowała niesamowity kolor! Dodatkowo cięcie, dzięki którego włosy układają się genialnie! Dużą zaletą jest, że Pani Kasia słucha uważnie jakie oczekiwania ma klient, potrafi doradzić oraz niczego nie narzuca :) Gorąco polecam!