Baleyage Gdańsk

Studio Fryzjerskie Agnes

Studio Fryzjerskie Agnes

Fryzjer

Bolesława Krzywoustego 24B, 80-360 Gdańsk
Bezpieczny salon

Robiłam balleyage. Pani Małgorzata bardzo cierpliwie odpowiadała na moje pytania i w pełni zrealizowała moje marzenie o fryzurze. Na pewno wrócę! Dziekuję :)

Yes Show Me Love Hair Studio/Barber Shop

Yes Show Me Love Hair Studio/Barber Shop

Fryzjer

Chmielna 10, 80-748 Gdańsk
5.0

I want to thank the lovely ladies that took such good care of me and my friend. I really love my hair color, and we were both very happy with our new haircuts. The atmosphere was relaxing and friendly, and I would highly recommend this salon!

Studio Urody Lea

Studio Urody Lea

Fryzjer

Cygańska Góra 4A, 80-171 Gdańsk
4.9
Bezpieczny salon

Polecam serdecznie Studio Urody Lea, usługa jak zawsze na najwyższym poziomie, mega miła ,przyjazna atmosfera, cudowna właścicielka i personel i Pani Magda oczywiście, która odmieniła mój wygląd nową, świeżą farbą i fryzurą :)))

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
BEAUTY BOX Hair & Spa

BEAUTY BOX Hair & Spa

Fryzjer

Jana Sobieskiego 2/1, 81-761 Sopot
5.0

Polecam z całą odpowiedzialnością usługi fryzjerskie u pana Kamila. Ponieważ w różnych salonach bywałam i wiele efektów osiągnęłam, tym razem jest bardzo zadowolona z koloryzacji i strzyżenia. Mam bardzo geste włosy, więc nieliczni potrafią sobie z nimi poradzić. Zaangażowanie pana Kamila i jego staranność, przełożyła się na cudowny efekt końcowy.

Sprzedaż bonów
Salon Taisa

Salon Taisa

Fryzjer

Kartuska 80, 80-104 Gdańsk
4.9

Paznokcie ogólnie wykonane bez zarzutu nawet jeżeli zdarzyło się coś nie tak nie ma najmniejszego problemu na poprawkę gratis.Zawsze mogę liczyć na pomysły i podpowiedź pani Julii co do koloru i ozdobienia. Podsumowując satysfakcja gwarantowana.Polecam ten Salon.