Przejdź do głównej zawartości

Koki i upięcia Wrocław

La'Koshi  - zarezerwuj wizytę

La'Koshi

Fryzjer

Stacyjna 1, 53-613 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pan Dionizy rewelacyjnie potrafi doradzić co do koloru czy fryzury! To moja pierwsza ale nie ostatnia wizyta u Pana. Polecam, jestem bardzo zadowolona! Cena wysoka, ale warto.

Salony Stylu Wrocław - zarezerwuj wizytę

Salony Stylu Wrocław

Fryzjer

Drobnera 36, 50-257 Wrocław
4.98
Bezpieczny salon

Z całego serca polecam panią Monicę! Moje kręcone włosy odżyły i pierwszy raz w życiu tak świetnie się układają. Pani Monica mówi o pielęgnacji włosów i w odróżnieniu od wielu innych fryzjerów zna pojęcia OMO czy równowaga PEH :) już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty!

Royal Studio - zarezerwuj wizytę

Royal Studio

Fryzjer

Główna 54a, 54-061 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Polecam w 100%. Włosy piękne, proste i gładkie. Sam zabieg wykonany bardzo sprawnie i profesjonalnie, a p. Sylwia jak zawsze cierpliwie odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości :)

Salon Anna Volkova - zarezerwuj wizytę

Salon Anna Volkova

Fryzjer

Armii Krajowej 48N, 50-541 Wrocław
4.96

Personel dokładnie przestrzega (mimo, iż często bzdurnych) ograniczeń sanitarnych narzuconych przez rząd z powodu pandemii. Pani obcinała dokładnie i ostrożnie, dążąc do zamierzonego efektu. Dodatkowo miło wiedzieć, że właścicielka pamięta swoich klientów oraz służy fachową poradą, prezentując ogromną wiedzę ze swojej dziedziny.

Anne Claire - fabryka piękna - zarezerwuj wizytę

Anne Claire - fabryka piękna

Fryzjer

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
4.95
Bezpieczny salon

Serdecznie polecam wizytę u Pani Karoliny! :) Jestem bardzo zadowolona z pomocy w doborze fryzury do kształtu twarzy, samo ścięcie też piękne, włosy świetnie się układają. Usługa w przyjemnej atmosferze, wszystkie środki bezpieczeństwa covidowego spełnione. To była moja pierwsza wizyta w salonie i zostaję stałym klientem :)

Hair Studio Balcerak - zarezerwuj wizytę

Hair Studio Balcerak

Fryzjer

Tadeusza Kościuszki 115/2u, 50-441 Wrocław
4.98

Pani Patrycja - profesjonalna, dokładna, z indywidualnym podejściem. Fryzura sama się układa. To już nie pierwsza wizyta, a na pewno będą kolejne. Bardzo przyjemna atmosfera. Profesjonalna obsługa. Jestem zawsze bardzo zadowolona z efektów pracy Pani Patrycji. Z przyjemnością polecam ten salon

Salon DlaWas - zarezerwuj wizytę

Salon DlaWas

Fryzjer

Łódzka 15/U3, 50-521 Wrocław
4.92
Bezpieczny salon

Pani Oksana to Moja Czarodziejka. Jej ręce należałoby ubezpieczyć wysoko :) Popatrzy, wysłucha i z uwagą, skupieniem i jubilerską dokładnością zdyscyplinuje każdy niesforny włos! Efekt? Wow! Nie potrzebuję nawet modelowania szczotką, żeby wyglądać seksownie, kobieco, elegancko i zawadiacko ;) Pani Oksano, jest Pani PROFESJONALISTKĄ ❤️