Koki i upięcia Warszawa Śródmieście

Spiękniej

Spiękniej

Fryzjer

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa
5.0
271 opinii

Bardzo przyjazne miejsce. Miła obsługa. Pani Aneta Lange obcina rewelacyjnie. Bardzo dokładnie. Co do milimetra :) słucha pomysłów klienta, doradza. Po 12 latach życia w stolicy znalazłam wreszcie kogoś, kto potrafi dobrze obciąć moje wymagające włosy. Polecam :) na pewno wrócę :)

Milek Design - TAMKA 29

Milek Design - TAMKA 29

Fryzjer

Tamka 29, 00-349 Warszawa
4.9
3995 opinii

To nie był mój pierwszy raz w Milek Design na Tamce u Pani Magdy. Fryzjerka zawsze wysłuchuje moich próśb, ogląda inspiracje i doradza. Nie ma mowy o ścięciu 10 cm gdy proszę o podcięcie 2 cm. Pani Magda jest bardzo delikatna i miła w kontakcie. Z salonu za każdym razem wchodzę zadowolona. Bardzo polecam :)

Filip Galas Freehair Team

Filip Galas Freehair Team

Fryzjer

Noakowskiego 12/14, 00-666 Warszawa
5.0
800 opinii

Umówiona byłam do innego fryzjera, bo Łukasz miał pełny grafik. Ale kiedy przyszłam okazało się ze ktoś odwołał wizytę u Łukasza. Wobec tego fryzjer do którego umówiłam się w zastępstwie sam zaproponował zamianę. Bardzo profesjonalne podejście i wyszło bardzo naturalnie. Dziękuje! :-)

Władysław Kapeja - Capeya hair

Władysław Kapeja - Capeya hair

Fryzjer

Mokotowska 65/5 , 00-001 Warszawa
5.0
84 opinie

Nie tylko najlepszy fryzjer, z jakiego usług korzystałem, ale również bardzo sympatyczny facet. Zdecydowanie polecam. Bezpretensjonalny profesjonalista. Świetne poczucie humoru i genialne wyczucie stylu. Nie egotyczny"artysta" ale skupiony na kliencie fachowiec.

Shake Your Head

Shake Your Head

Fryzjer

Aleja Szucha 8, 00-580 Warszawa
5.0
336 opinii

Pani Ania jest mistrzynią :-) Jest jednym z niewielu fryzjerów ever, którym udało się zapanować nad moimi niesfornymi kręconymi włosami (oraz jednocześnie nad moim 3 miesięcznym synkiem który występował jako osoba towarzysząca;-))) ) Włosy po cięciu układają się świetnie:-) Egzamin z fryzjerstwa i życzliwości zdany na 5:-)))

Hair Play

Hair Play

Fryzjer

Aleje Jerozolimskie 45, 00-692 Warszawa
5.0
52 opinie

W Salonie "HAIR PLAY" korzystając z usługi męskiego strzyżenia spotkałem się z profesjonalną i niezwykle miłą obsługą Mycie w połączeniu z wyśmienitym masażem głowy pozwala doskonale zrelaksować się podczas wizyty Bez wątpienia będę korzystał z usług Pani Marysi Moja ocena 5.0 Serdecznie polecam