Koki i upięcia Warszawa Bielany

Między Grzebieniem A Nożyczkami

Fryzjer

Elbląska, 37, 01-737 Warszawa
5.0
284 opinie

Pani Kasia jest pierwszą fryzjerką z wizyty u której jestem zadowolona. Moje włosy po obcięciu przez p. Kasie świetnie się układają. Przy pierwszej wizycie włosy były bardzo plączące się, ciężko było je rozczesac na sucho, a na mokro było to prawie nie możliwe. Został dobrany odpowiedni szampon i problem znikł. Gorąco polecam!

Warsztat Fryzjerski

Fryzjer

Książkowa 9c lok.5, 03-134 Warszawa
5.0
74 opinie

Pani Martyna jest pierwszą od kilku lat fryzjerką, która zajęła się moimi włosami kompleksowo. Wizyta trwała ponad godzinę, bez żadnego pośpiechu i w naprawdę sympatycznej atmosferze. Przede wszystkim jest to naprawdę świetny fachowiec i widać, że kocha swój zawód. To się naprawdę liczy. Na pewno wrócę wkrótce!

STUDIO FRYZUR BEAUTIFUL HAIR

Fryzjer

Myśliborska 93 lokal 9, 03-185 Warszawa
5.0
2 opinie

Proszę powiedz nam, co Ci w duszy gra i jak chciałabyś dziś wyglądać. Romantycznie, dziewczęco i na luzie? A może elegancko i szykownie? Marzysz o kwiatach we włosach, czy o oryginalnej asymetrii? Wolisz burzę puszystych loków, czy włosy wyprostowane jakby spod żelazka? Spójrz na naszą pale

Hair Styling Team Galeria Mlociny

Fryzjer

Zgrupowania AK "Kampinos" 15, 05-075 Warszawa
4.5
6 opinii

Magda Wiktorowska to najlepsza fryzjerka jaką znam :) Z moich włosów potrafi uczynić cuda! Gdyby nie Magda, byłbym już prawie łysy, a dzięki jej pomysłom cieszę się znakomitą fryzurą!

Salony z podobnych kategorii

Dziewczyny Beauty Bar

Fryzjer

Krasińskiego 24, 00-001 Warszawa
5.0
412 opinii

Pani Małgorzata jest przemiłą osobą, która w profesjonalny sposób odbudowała bardzo zniszczone włosy; dobrała odpowiedni kolor do mojej karnacji i wieku. Na pewno umówię się na kolejną wizytę :) Z ręką na sercu polecam skorzystanie z usług fryzjerskich u Pani Gosi