Koki i upięcia Warszawa

HAIRMATE Żoliborz

HAIRMATE Żoliborz

Fryzjer

Ludwika Rydygiera 16, lok. U1, 01-793 Warszawa

Po pierwszej wizycie u Izy człowiek stwierdza, że na pewno wróci, po drugiej, zdaje sobie sprawę, że oto odnalazł fryzjera idealnego, a kolejne już tylko utwierdzją w przekonaniu, że prędzej umrze, niż go zmieni. A jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, czy ścinanie grzywki jet tworzeniem arcydzieła, to wizyta u Izy jest obligatoryjna;)

Studio dla Ciebie

Studio dla Ciebie

Fryzjer

Kompanii Kordian 3 I piętro, 02-495 Warszawa

Pięknie upięte włosy, super się czułam w fryzurce zrobionej przez Panią Magdę. Najważniejsze dla mnie jest to że ta fryzura nie tylko była pięknie wykonana ale wytrzymała całe wesele, poprawiny i niezaplanowaną niedzielną imprezkę . Po powrocie do domu w niedzielą fryzura była nienaganna. Pani Magdo baaaaardzo dziękuję.

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Fryzjer

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Jestem zachwycona zarówno upięciem, jak i makijażem. Dzięki obu Paniom wszyscy goście byli oczarowani tym, jak wyglądam na moim ślubie, a zarówno makijaż, jak i fryzura okazały się przetrwać w idealnym stanie aż do rana. Bardzo gorąco dziękuję :) i polecam.

Galeria Urody Wilanów

Galeria Urody Wilanów

Fryzjer

Sarmacka 1B, 02-972 Warszawa

Z czystym sumieniem polecam kunszt Pani Bożenki, która ma własną wizję, ale też jest elastyczna i świetnie współpracuje z klientami! Moje uczesanie było bardzo efektowne oraz trwałe, za co byłam wdzięczna tańcząc całą noc :).

Paweł Zięba Hair Design

Paweł Zięba Hair Design

Fryzjer

Janowskiego 11/u2, 02-784 Warszawa

W tym salonie byłem już czwarty raz i jak zawsze - super. Przesympatyczna i wykwalifikowana obsługa, wyjątkowa atmosfera, jakość usług na najwyższym poziomie, wszelkie wygody dla klientów, nawet możliwość wypicia kawy czy herbaty - jest to najprawdopodobniej najlepszy salon fryzjerski w stolicy.