Przejdź do głównej zawartości

Upięcie włosów z grzywką Warszawa Centrum

U Fryzjerów Andersa - zarezerwuj wizytę

U Fryzjerów Andersa

Fryzjer

Andersa 13, 00-159 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Podobała mi się konsekwencja w przestrzeganiu zapowiedzianych obostrzeń: maseczka, rękawiczki, przez cały czas strzyżenia. Jak się okazało to możliwe. A przede wszystkim profesjonalizm pani Gosi Kwiatkowskiej, która ostrzygła mnie dokładnie tak jak sobie wyobrażałam. Dziękuję!

Salon Figaro by Jarek Jędral - zarezerwuj wizytę

Salon Figaro by Jarek Jędral

Fryzjer

Sienna 45, 00-121 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Dziękuję Pani Edycie za baleyage spełniający moje oczekiwania, profesjonalne wykonanie usługi i przemiłe podejście do klientki, Pani Edyta jest godna zaufania i polecenia, salon jak zawsze też, pozdrawiam

U Fryzjerów Mokotowska - zarezerwuj wizytę

U Fryzjerów Mokotowska

Fryzjer

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Dawno nie wyszłam od fryzjera z takim bananem na twarzy! Teraz nie jestem pewna, czy ludzie na ulicy patrzyli na moje nowe piękne włosy czy na wariatkę co idzie i cieszy się sama do siebie ;) Pani Ewelina to skarb, takiej staranności i dokładności nie widziałam dawno.. !

FRYZJER URODA - zarezerwuj wizytę

FRYZJER URODA

Fryzjer

Nowiniarska 1, 00-235 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon

Byłam dziś na regeneracji. Jaka jest moja opinia ? Hmm ... Jestem mega zadowolona z pracy Pani Ewy, włosy są cudowne w dotyku. Profesjonalnie się mną zajęła , praca przebiegła szybciutko a i mąż nie marudził , że dużo wydałam ;) Z całego serca polecam usługi Pani Ewy.

Twój Salon - zarezerwuj wizytę

Twój Salon

Fryzjer

Mokotowska 5/7, 00-640 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon

Jestem zachwycona! Przepięknie i bardzo naturalnie, lekko zapleciona stylizacja i mimo to całość przetrwała kilka długich godzin - bez pomocy tony lakieru do włosów :) Bardzo dziękuję!

Kuchnia Fryzjera - zarezerwuj wizytę

Kuchnia Fryzjera

Fryzjer

Bracka 18, 00-028 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Już kolejny raz w tym salonie, pod skrzydłami Marcina. Pełen profesjonalizm i nielimitowana dawka pozytywnej energii. Fryzura idealnie dopracowana pod każdym względem. Polecam wszystkim. Tu warto być.

Hair By K.Świderska - zarezerwuj wizytę

Hair By K.Świderska

Fryzjer

Chmielna 73b lok.29, 00-801 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Po raz kolejny zajmowała się mną Sylwia i po raz kolejny sprostała naprawdę trudnej koloryzacji. Znowu po wizycie wyszłam bardzo zadowolona:) Sylwia jest super sympatyczną i przede wszystkim świetną w swoim fachu specjalistką :)

Fifty Fifty Concept - zarezerwuj wizytę

Fifty Fifty Concept

Fryzjer

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
Bezpieczny salon

Piękne upięcie, które utrzymało się całą noc i jeszcze cały następny dzień. Fryzura to dla panny młodej kluczowa sprawa, a Pan Daniel spisał się na medal. Bardzo dziękuję Panie Danielu :)