Upięcie włosów z grzywką Warszawa

3598 wyników

HULTAJ Barber Shop

Koki i upięcia

Juliana Konstantego Ordona 7b, 01-237 Warszawa
5.0
252 opinie

HULTAJ to prawdziwy Barber Shop. Od wystroju, w który włożono mnóstwo serca i pomysłów, po sztukę fryzjerstwa, na ludziach kończąc. Napijemy się tu czegoś dobrego, zrelaksujemy, pogadamy, a najważniejsze - wyjdziemy ZAWSZE zadowoleni. Polecam wszystkim brodaczom!

salon Corker

Koki i upięcia

Rakowiecka 34, 02-532 Warszawa
5.0
209 opinii

Wizyta u Leny to mój najlepszy sposób na dobry nastrój i dawkę pozytywnej energii! Wychodzę od Leny nie tylko z pięknymi, zdrowymi, świetnie układającymi się włosami, ale także w cudownym nastroju, który zostaje ze mną jeszcze na bardzo długo. Dziękuję Lena ❤

Fifty Fifty Concept

Koki i upięcia

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1115 opinii

Jestem ZACHWYCONA! Polecam z całego serca. Z Rafałem, który zajął się moimi włosami od A do Z ( dziękuje 🙌🏻) zrozumieliśmy się bez słów czego efektem jest mój piękny kolor i niezłe cięcie. Moje włosy będę oddawać jedynie w Jego ręce od dzisiaj ☺️. Do zobaczenia!

Ce-Ce Beauty Clinic

Koki i upięcia

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14662 opinie

Tak szybko i kompleksowo nie byłam już potraktowana dawno :). Przyszłam 20 min przed umówionym czasem i od razu zostałam poproszona "na myjkę". Dziękuję, że w takim dniu Panie stanęły na wysokości zadania i starały się usprawnić wizyty wszystkich klientek jak najlepiej :)

Kuchnia Fryzjera ECO SALON

Koki i upięcia

Bracka 18, 00-028 Warszawa
4.9
2721 opinii

Hmm, to jak restauracja, której dań trzeba spróbować przynajmniej raz! a jak już spróbujesz, to nie przestaniesz tam chodzić :) Polecam ogromnie! Ja osobiście byłam u Marcina i z pewnością wrócę, ale widziałam też pod czas wizyty bardzo zadowolonych i pięknych ludzi wychodzących spod innych rąk :) - POLECAM.

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7

Koki i upięcia

Dąbrowskiego 7, 02-558 Warszawa
4.9
3287 opinii

Może nie dostałam dokładnie tego co na zdjęciu, ale fryzura była bardzo ładna, czyłam się zadbana przez Panią Kasię. Wizyta była bardzo przyjemna. Trochę szkoda, że fryzura nie dotrwała w takim stanie do sesji, ale to już moja wina, że umówiłam się 5h przed sesją. Ogólnie myślę, że jeszcze do Państwa wrócę.

Studio dla Ciebie

Koki i upięcia

Kompanii Kordian 3 I piętro, 02-495 Warszawa
5.0
136 opinii

Wizyty u Pani Karoliny to czysta przyjemność. Po pierwsze profesjonalnie i indywidualne podejście, po drugie cudowna atmosfera, po trzecie ZAWSZE wychodzę zadowolona i odliczam do następnej wizyty. POLECAM lepiej trafić nie można <3

Galeria Urody Wilanów

Koki i upięcia

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2608 opinii

Z czystym sumieniem polecam kunszt Pani Bożenki, która ma własną wizję, ale też jest elastyczna i świetnie współpracuje z klientami! Moje uczesanie było bardzo efektowne oraz trwałe, za co byłam wdzięczna tańcząc całą noc :).

Tallulah Hair & Beauty

Koki i upięcia

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
348 opinii

Salon pełen pozytywnych ludzi :) Fryzjer Franek dokładnie wypytał o wymagania i szczegóły nowej fryzury. Realizacja spełniła oczekiwania. Zdecydowanie polecam :)

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Koki i upięcia

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
1966 opinii

Zazwyczaj chodziłem do Vitalija, ale go nie było, więc przypadkowo trafiłem do Konstantina. Wszystko robił wolniej, ale dokładniej. Zdziwiło mnie to, że nie pytał czy dobrze, czy tak jest ok, czy może krócej itd. Ale jakby zapytał to bym nie miał uwag, akurat było ok, efekt końcowy bardzo dobry.

U Fryzjerów Andersa

Koki i upięcia

Andersa 13, 00-159 Warszawa
4.9
5136 opinii

po raz kolejny moja wizyta u Gosi zakończyła się wielkim uśmiechem! :) polecam każdemu i zawsze będę wracać. Tym razem moje wlosy zostały doprowadzone do normalności po wizycie w innym salonie, poprzednio wyszlam z pięknym balejażem. Gosia jest dokładna, staranna i rozumie potrzeby. Dziękuję i więcej już nie zbłądzę 😇