Upięcie włosów w kitkę Gdańsk

394 wyniki

R. SMARZ Professional Hair

Koki i upięcia

Szymanowskiego 2, 80-280 Gdańsk
4.9
328 opinii

To była moja pierwsza wizyta w tym salonie. Byłam troche sceptyczna na początku, bo mam bardzo trudne włosy do ścięcia i ułożenia i juz wielokrotnie wychodziłam z innych salonów rozczarowana efektami , jednak Pani Angelika poradziła sobie wyśmienicie. Fryzura jest lekka, świeża, a włosy łatwe do ułożenia. Wrócę na pewno! :)

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Koki i upięcia

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
901 opinii

Mimo, że miałam zaplanowanych sporo usług, czas w ogóle się nie dłużył. Mam pięknie pomalowane paznokcie, włosy bez śladu siwizny i o intensywnym, żywym kolorze oraz przyjemna wspomnienia, ponieważ wszystko przebiegało w przyjemnej atmosferze.

Studio16 Joanna Kowalczyk

Koki i upięcia

Srebrna 16 A, 80-180 Gdańsk
5.0
65 opinii

Pani Asia ma wybitny talent, sombre wyszło idealne. Oprócz tego ze potrafi zrobić z wlosami cuda, do tego robi to na bardzo dobrych produktach, a to wszystko w przemiłej atmosferze. Szczerze polecam, takiego fryzjera w tych czasach trudno znaleźć. ❤️

Fryzjerzy z Garnizonu

Koki i upięcia

Białoszewskiego 5, 80-280 Gdańsk
4.9
322 opinie

Pani Natalia jest po pierwsze przemiłą osobą, a po drugie doskonałą specjalistką. Dobrze wie co robi i widać to po efekcie końcowym, gdzie moje włosy zyskały piękną objętość, kształt i skręciły się jak nigdy dotąd nie tracąc wiele na długości. Doceniam, że wzięto pod uwagę moje oczekiwania i to jak układam włosy na co dzień. Bardzo polecam 😍.

Pracownia Fryzjerska Warszawska 100

Koki i upięcia

Warszawska 100 / u 5, 80-180 Gdańsk
4.9
123 opinie

Strzyżenie bardzo profesjonalne. Pani Justyna jest niezwykle dokładna i nie wypuści klienta z salonu gdy chociaż jeden włos leży nie tak. Poza tym widać, że cieszy ją obcinanie i układanie włosów:) Na pewno wrócę do salonu i to nie raz. Polecam

Bogna hair design

Koki i upięcia

Szeroka 18/19, 80-835 Gdańsk
4.9
681 opinii

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji,zaangażowania i wizji tego by fryzura wyglądała tak jak klientka oczekuje a nawet lepiej.Pani Ania to wspaniala osoba która potrafi wytłumaczyć co będzie dobre a co odradza.Dziekuje za przemiła wizytę:) będę do Pani wracać

Salon Urody Prestige No.1

Koki i upięcia

Niepołomicka 32, 80-180 Gdańsk
5.0
61 opinii

Super standard obsługi, upięcie na misttzowskim poziomie, wyglądało identycznie jak oczekiwana fryzura pokazana na zdjęciu. Miło spędzony czas w świetnym towarzystwie. Pani Angelika to specjalista jakich mało. polecam!

Hair place Alicja Borowska

Koki i upięcia

Al. Grunwaldzka 43, 80-241 Gdańsk
4.9
79 opinii

Wizyta w salonie pani Ali jak zwykle profesjonalna :). Klient jest najważniejszy! Nikt nie wyjdzie niezadowolony. Koloryzacja jak i strzyżenie bardzo dobre. Polecam!

Studio Fryzjerskie Agnes

Koki i upięcia

Wawelska 23, 80-034 Gdańsk
4.9
83 opinie

Gorąco polecam ten salon! Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości usług wykonywanych w tym salonie. Super prostowanie keratynowe , dodatkowo masa cennych porad jak dbać o włosy. Dodatkowo, przystępne ceny 

Studio Fryzjerskie Agnes

Koki i upięcia

Bolesława Krzywoustego 24B, 80-360 Gdańsk
5.0
48 opinii

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i efektów. Byłam zapisana na konkretną pielęgnację, ale po przyjrzeniu się moim włosom Pan Szymon dopasował bardziej odpowiedni zabieg. Odpowiadał wyczerpująco na wszystkie pytania dotyczące koloryzacji czy pielęgnacji.

ModrzejewskAcademy

Koki i upięcia

Jana Pawła II 3d U8, 80-436 Gdańsk
5.0
55 opinii

Magda jest cudowną osobą, ale przede wszystkim wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie!!!!!! Wszystkie zabiegi, strzyżenia są wykonane profesjonalnie, a kobieta i włosy czują się dopieszczone ;) Polecam z czystym sumieniem! No i upięcia również rewelacja!