Upięcie włosów na sylwestra Warszawa Mokotów

HAIRMATE.Mokotów

HAIRMATE.Mokotów

Fryzjer

Naruszewicza 30, lok.U7, 02-627 Warszawa
4.9
1319 opinii

Wielkie dzięki dla Patryka. Żadko spotyka się dobrych specjalistów, któr,y jednocześnie są mądrymi osobami, dodatkowo umiejącymi dbać o klienta. Zdecydowanie będę wracać od hairmate oraz do Patryka. Salon byl tez zadbany 8 czysty i barfzo fajna obsługa na wejściu.

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Fryzjer

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
16221 opinii

Tak szybko i kompleksowo nie byłam już potraktowana dawno :). Przyszłam 20 min przed umówionym czasem i od razu zostałam poproszona "na myjkę". Dziękuję, że w takim dniu Panie stanęły na wysokości zadania i starały się usprawnić wizyty wszystkich klientek jak najlepiej :)

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7

Fryzjer

Dąbrowskiego 7, 02-558 Warszawa
4.9
4354 opinie

Może nie dostałam dokładnie tego co na zdjęciu, ale fryzura była bardzo ładna, czyłam się zadbana przez Panią Kasię. Wizyta była bardzo przyjemna. Trochę szkoda, że fryzura nie dotrwała w takim stanie do sesji, ale to już moja wina, że umówiłam się 5h przed sesją. Ogólnie myślę, że jeszcze do Państwa wrócę.

Cuts&Colors

Cuts&Colors

Fryzjer

Magazynowa 9, 02-652 Warszawa
5.0
203 opinie

Moje kręcone włosy były w fatalnym stanie, myślałam, że już nic nie da się z nimi zrobić... Jednak dzięki pani Alisie uzyskały piękny kolor, super się kręcą i łatwo układają 😊 Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam!

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Fryzjer

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
5.0
169 opinii

Usługę oceniam bardzo pozytywnie, Pani Lilla jest bardzo komunikatywna i z chęcią doradza przy wyborze fryzury. Dodatkowo pamięta w jaki sposób było wykonywane ścięcie poprzednim razem co znacznie usprawnia wizytę. Serdecznie polecam!

Salon mediSpa

Salon mediSpa

Fryzjer

Cypryjska 4 lok. U1, 02-761 Warszawa
4.9
567 opinii

Jak zawsze wspaniale! Pani Magda to chyba czarodziejka, zawsze mnie bardzo pozytywnie zaskakuje wyczarowujac z moich "5 włosów" burzę ,a Pani Ewa, niezwykle sympatyczna, profesjonalna, wspaniała. Dziękuję i wrócę z największą przyjemnością.

Salon Urody eMO

Salon Urody eMO

Fryzjer

Skolimowska 4, 00-795 Warszawa
5.0
298 opinii

Fryzura idealna, wykonana perfekcyjnie, Pani Kasia bardzo miła i profesjonalna, widać że kocha to co robi, jest w pełni zaangażowana w swoją pracę. Godna polecenia.

LE DESIR Mokotów

LE DESIR Mokotów

Fryzjer

Kazimierzowska 43 lok. D, 02-572 Warszawa
5.0
125 opinii

Patryk jest super! W zaledwie godzinę wyczarował mi świetną fryzurę, która trzymała się pięknie aż do ostatniej minuty wesela. Mąż określił fryzurę na 10/10 ;-) A i inni goście weselni nie pozostawiali mnie bez komplementów. Polecam!