Upięcie włosów na sylwestra Gdańsk

396 wyników

R. SMARZ Professional Hair

Fryzjer

Szymanowskiego 2, 80-280 Gdańsk
4.9
365 opinii

Byłam umówiona na przyciemnianie włosów, ale zostałam odwiedzona od tej myśli. Zaproponowano mi koloryzacje dalej w odcieniach blondu, ale w bardziej naturalnym tonie. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania 🤗 będę wracać, bo takich specjalistów to że, świeczka szukać. Pozdrawiam Pana Radka 😊

Studio16 Joanna Kowalczyk

Fryzjer

Srebrna 16 A, 80-180 Gdańsk
5.0
93 opinie

Jeszcze nigdy nie spotkałam tak profesjonalnej i otwartej na klienta fryzjerki. Pani Asia nie tylko zadba o Twoje włosy ale i podzieli się swoją ogromną wiedzą na temat ich pielegnacji. Dzięki temu wracam do domu z przekonaniem że moje włosy odzyskają swój zdrowy wygląd. Serdecznie polecam ☺

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Fryzjer

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk
4.9
518 opinii

Pani Natalia jest doskonałą fryzjerką. Po strzyżeniu włosy doskonale się układają i utrzymują fryzurę do następnego strzyżenia. Jestem bardzo zadowolona. Wrócę do niej z przyjemnością

Pracownia Fryzjerska Warszawska 100

Fryzjer

Warszawska 100 / u 5, 80-180 Gdańsk
4.9
161 opinii

Pani Justyna anioł nie człowiek, z uwagą słucha, doradzi ale nie narzuca własnego zdania. Bardzo delikatna, wyrozumiała. Widać, że praca to jej pasja. Oby więcej takich ciepłych i profesjonalnych osób. :) Pani Justyno bardzo dziękuję!!

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Fryzjer

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
947 opinii

Dziękuję serdecznie Pani Joannie za bardzo życzliwe i profesjonalne podejście do mojego problemu. Z wielką przyjemnością i zaufaniem odwiedzałam Gabinet: czyściutko, milutko i profesjonalnie. Ceny usług i preparatów przystępne. Jeszcze raz dziękuję.

Salon Urody AS Professional Beauty

Fryzjer

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk
4.9
891 opinii

Sam zabieg w porządku, włosy wyglądają na zdrowsze, są gladkie, miększe i zdecydowanie mniej się plączą. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z cięcia. Irena bardzo zaangażowana i dokładna. Super! Na pewno wrócę po to samo ;)

Bogna hair design

Fryzjer

Szeroka 18/19, 80-835 Gdańsk
4.9
705 opinii

Pani Ania zajęła się mną bardzo profesjonalnie. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a grzywka zasugerowana przez panią Anię (na którą sama w ogóle bym nie wpadła) okazała się strzałem w dziesiątkę! Cały dzień zbierałam komplementy :) Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Anna Malinowska Paradise For Hair

Fryzjer

Grażyny 20, 80-438 Gdańsk
5.0
534 opinie

Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia wykonanego przez Panią Klaudię. Mam kręcone włosy, były dosyć zniszczone i trudno układające się. Pani Klaudia ostrzygła mnie tak, że teraz w końcu nie mam problemu z ich wystylizowaniem, a skręt jest wyraźniejszy. Z pewnością wrócę.

Studio Fryzjerskie Agnes

Fryzjer

Wawelska 23, 80-034 Gdańsk
4.9
111 opinii

W porządku. Miła i profesjonalna obsługa. Dość dokładne i szczegółowe podejście do strzyżenia, dla mnie niepotrzebnie wydłużające obsługę do ok. 25 min. - byłem dotąd przyzwyczajony do strzyżeń 10-15 min.

Studio Fryzjerskie Agnes

Fryzjer

Bolesława Krzywoustego 24B, 80-360 Gdańsk
5.0
69 opinii

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i efektów. Byłam zapisana na konkretną pielęgnację, ale po przyjrzeniu się moim włosom Pan Szymon dopasował bardziej odpowiedni zabieg. Odpowiadał wyczerpująco na wszystkie pytania dotyczące koloryzacji czy pielęgnacji.

Struktura Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

Stara Stocznia 6/10, 80-862 Gdańsk
4.9
41 opinii

Polecam usługi w tym bardzo miłym miejscu. Pani Dominika ma świetne podejście do klienta i duży talent fryzjerski. Przeszłam totalną metamorfozę, a to jeszcze nie koniec przygody z tą pracownią fryzjerską.