Upięcie włosów - fale Wrocław

686 wyników

Salony z podobnych kategorii

KASUN Twoje Centrum Piękna

Koki i upięcia

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4543 opinie

Pani Martyna jest bardzo miłą i pomocną osobą. Wizyta odbyła się w relaksującej atmosferze, efekt jest zgodny z moimi oczekiwaniami i tym co było ustalone przed strzyzeniem. Polecam

Anne Claire - fabryka piękna

Koki i upięcia

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
5.0
446 opinii

Wizyta w salonie na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia u Pani Marty. Otrzymałam również podczas wizyty cenne rady za co bardzo dziękuję.

Salony Stylu Wrocław

Koki i upięcia

Drobnera 36, 50-257 Wrocław
5.0
118 opinii

Swoje włosy już kolejny raz oddaje w ręce Moniki i po każdej wizycie jestem zadowolona z efektu, jest dokładnie tak jak chciałam, widać dokładność, doświadczenie a przede wszystkim umiejętność i chęć zrozumienia żądanego przez klientke efektu. Ani razu się nie zawiodłam. Bardzo polecam.

Hair Studio Balcerak

Koki i upięcia

Kościuszki 117, 50-441 Wrocław
4.9
121 opinii

Miałam przyjemność dziś odwiedzić salon Hair Studio Balcerak. Pan Maciej M. zajął się mną w bardzo prosfesjonalny sposób. Pełna informacja przed wykonaniem usługi. Dostosowana do moich potrzeb jak i samych włosów. Finalnie zostało wykonane samo strzyżenie plus styling. Szczerze polecam. Napewno wrócę.

ROYAL LASER

Koki i upięcia

Ruska 43/44, 50-079 Wrocław
5.0
364 opinie

Każda wizyta w klinice jest czystą przyjemnością. Osoby tam pracujące, są zawsze uśmiechnięte, z cierpliwością odpowiadają na wszystkie pytani i wątpliwości. Sam zabieg według mnie jest prawie bezbolesny, a efekty są rewelacyjne. Pani Magda dba o komfort swoich klientów, ani przez moment nie czułam się skrępowana. Polecam w 100%. ;)

Royal Studio

Koki i upięcia

Główna 54a, 54-061 Wrocław
5.0
96 opinii

Fryzura modelowana przez Panią Sylwię "trzyma się" idealnie aż do kolejnego mycia głowy, nigdy nie jest "przyklapnięta" ale też nie nadmiernie sztucznie natapirowana, wygląda super naturalnie. Myję głowę co 4-5 dni i po modelowaniu przez Panią Sylwię codziennie wstaję rano w ogóle nie potargana, tak jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Klinika Urody MaDa

Koki i upięcia

Ołtaszyńska 92, 53-034 Wrocław
5.0
136 opinii

Mój pierwszy raz w tym miejscu... Pan Krzysztof konkretny, energiczny, profesjonalny. Włosy bardzo dobrze podcięte, fantastycznie się układają. Jestem bardzo zadowolona i za parę tygodni wrócę:)

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Koki i upięcia

al. Lipowa 21 LU1, 53-124 Wrocław
5.0
271 opinii

Masaż aromaterapeytyczny u Pani Izy był bardzo odprężający! Dodatkowo skorzystałam z masażu stóp, uczucie zmęczonych stóp ustało i długo odczuwałam komfort. Polecam wszystkim! :)

NK pracownia fryzjerska

Koki i upięcia

Dąbrowskiego 34A/U3, 50-457 Wrocław
5.0
67 opinii

Jestem wdzięczna za przepiękne upięcie próbne na ślub. Pani Natalia profesjonalnie doradziła, co będzie najlepiej komponowało się z suknią oraz wzięła pod uwagę moje prośby. Rezultat przerósł moje oczekiwania :) Dziękuję!