Przejdź do głównej zawartości

Upięcie włosów - fale Warszawa Śródmieście

HairWolf - zarezerwuj wizytę

HairWolf

Fryzjer

Wilcza 31/12C, 00-544 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Pani Natalia prezentuje pełen wachlarz umiejętności fryzjerskich. Można poczuć się bezpiecznie, oddając jej swoje włosy pod opiekę, a to naprawdę wyjątkowe. Wrócę tam.

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
Dress Your Face Studio&Academy - zarezerwuj wizytę

Dress Your Face Studio&Academy

Fryzjer

Wilcza 12/2, 00-532 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Dress Your Face Studio&Academy zostało stworzone z myślą o pięknie. Wpadnij do nas na stylizację brwi, manicure, pedicure. W ofercie znajdziesz również makijaże na każdą okazję. Wykonasz także makijaż permanentny brwi. To doskonałe miejsce na imprezę firmową czy wieczór panieński.

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Salony z podobnych kategorii

U Fryzjerów Andersa - zarezerwuj wizytę

U Fryzjerów Andersa

Fryzjer

Andersa 13, 00-159 Warszawa
Bezpieczny salon

Podobała mi się konsekwencja w przestrzeganiu zapowiedzianych obostrzeń: maseczka, rękawiczki, przez cały czas strzyżenia. Jak się okazało to możliwe. A przede wszystkim profesjonalizm pani Gosi Kwiatkowskiej, która ostrzygła mnie dokładnie tak jak sobie wyobrażałam. Dziękuję!

Sprzedaż bonów
Salon Figaro by Jarek Jędral - zarezerwuj wizytę

Salon Figaro by Jarek Jędral

Fryzjer

Sienna 45, 00-121 Warszawa
Bezpieczny salon

Dziękuję Pani Edycie za baleyage spełniający moje oczekiwania, profesjonalne wykonanie usługi i przemiłe podejście do klientki, Pani Edyta jest godna zaufania i polecenia, salon jak zawsze też, pozdrawiam

Sprzedaż bonów
U Fryzjerów Mokotowska - zarezerwuj wizytę

U Fryzjerów Mokotowska

Fryzjer

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa
Bezpieczny salon

Dawno nie wyszłam od fryzjera z takim bananem na twarzy! Teraz nie jestem pewna, czy ludzie na ulicy patrzyli na moje nowe piękne włosy czy na wariatkę co idzie i cieszy się sama do siebie ;) Pani Ewelina to skarb, takiej staranności i dokładności nie widziałam dawno.. !

Sprzedaż bonów
FRYZJER URODA - zarezerwuj wizytę

FRYZJER URODA

Fryzjer

Nowiniarska 1, 00-235 Warszawa
Bezpieczny salon

Byłam dziś na regeneracji. Jaka jest moja opinia ? Hmm ... Jestem mega zadowolona z pracy Pani Ewy, włosy są cudowne w dotyku. Profesjonalnie się mną zajęła , praca przebiegła szybciutko a i mąż nie marudził , że dużo wydałam ;) Z całego serca polecam usługi Pani Ewy.

Twój Salon - zarezerwuj wizytę

Twój Salon

Fryzjer

Mokotowska 5/7, 00-640 Warszawa
Bezpieczny salon

Jestem zachwycona! Przepięknie i bardzo naturalnie, lekko zapleciona stylizacja i mimo to całość przetrwała kilka długich godzin - bez pomocy tony lakieru do włosów :) Bardzo dziękuję!

Kuchnia Fryzjera - zarezerwuj wizytę

Kuchnia Fryzjera

Fryzjer

Bracka 18, 00-028 Warszawa
Bezpieczny salon

Już kolejny raz w tym salonie, pod skrzydłami Marcina. Pełen profesjonalizm i nielimitowana dawka pozytywnej energii. Fryzura idealnie dopracowana pod każdym względem. Polecam wszystkim. Tu warto być.

Sprzedaż produktów
Fifty Fifty Concept - zarezerwuj wizytę

Fifty Fifty Concept

Fryzjer

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
Bezpieczny salon

Piękne upięcie, które utrzymało się całą noc i jeszcze cały następny dzień. Fryzura to dla panny młodej kluczowa sprawa, a Pan Daniel spisał się na medal. Bardzo dziękuję Panie Danielu :)

1909 FRYZJERZY - zarezerwuj wizytę

1909 FRYZJERZY

Fryzjer

Hoża 42, 00-516 Warszawa

Konkretna rewelacja! Pani Ania ma mnóstwo pomysłów i znakomitą wiedzę i umiejętności do ich świetnego wykonania. Rewelacyjnie doradzi w kwestii wyboru zabiegów i odpowiedniej pielęgnacji do zastosowania. A w dodatku jest bardzo miła I profesjonalna osoba. Polecam! Jestem niezwykle zadowolona.

Sprzedaż bonów