Przejdź do głównej zawartości

Upięcie włosów - fale Warszawa Centrum

HairWolf - zarezerwuj wizytę

HairWolf

Fryzjer

Wilcza 31/12C, 00-544 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pani Natalia prezentuje pełen wachlarz umiejętności fryzjerskich. Można poczuć się bezpiecznie, oddając jej swoje włosy pod opiekę, a to naprawdę wyjątkowe. Wrócę tam.

Salony z podobnych kategorii

1909 FRYZJERZY - zarezerwuj wizytę

1909 FRYZJERZY

Fryzjer

Hoża 42, 00-516 Warszawa
4.94
Sprzedaż bonów

Konkretna rewelacja! Pani Ania ma mnóstwo pomysłów i znakomitą wiedzę i umiejętności do ich świetnego wykonania. Rewelacyjnie doradzi w kwestii wyboru zabiegów i odpowiedniej pielęgnacji do zastosowania. A w dodatku jest bardzo miła I profesjonalna osoba. Polecam! Jestem niezwykle zadowolona.

U Fryzjerów Andersa - zarezerwuj wizytę

U Fryzjerów Andersa

Fryzjer

Andersa 13, 00-159 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Podobała mi się konsekwencja w przestrzeganiu zapowiedzianych obostrzeń: maseczka, rękawiczki, przez cały czas strzyżenia. Jak się okazało to możliwe. A przede wszystkim profesjonalizm pani Gosi Kwiatkowskiej, która ostrzygła mnie dokładnie tak jak sobie wyobrażałam. Dziękuję!

U Fryzjerów Mokotowska - zarezerwuj wizytę

U Fryzjerów Mokotowska

Fryzjer

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Dawno nie wyszłam od fryzjera z takim bananem na twarzy! Teraz nie jestem pewna, czy ludzie na ulicy patrzyli na moje nowe piękne włosy czy na wariatkę co idzie i cieszy się sama do siebie ;) Pani Ewelina to skarb, takiej staranności i dokładności nie widziałam dawno.. !

FRYZJER URODA - zarezerwuj wizytę

FRYZJER URODA

Fryzjer

Nowiniarska 1, 00-235 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon

Byłam dziś na regeneracji. Jaka jest moja opinia ? Hmm ... Jestem mega zadowolona z pracy Pani Ewy, włosy są cudowne w dotyku. Profesjonalnie się mną zajęła , praca przebiegła szybciutko a i mąż nie marudził , że dużo wydałam ;) Z całego serca polecam usługi Pani Ewy.

Salon Figaro by Jarek Jędral - zarezerwuj wizytę

Salon Figaro by Jarek Jędral

Fryzjer

Sienna 45, 00-121 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Petarda!!! Włosy są boskie! Dawno się tak dobrze w nich nie czułam. I faktycznie odkąd chodzę do Jarka na strzyżenie (czyli od jakichś 13-14 lat) to nie boje się efektu końcowego. A najlepiej jak przychodzę bez konkretnej wizji i zostawiam Mistrzowi przestrzeń na zmiany - wtedy jest najlepiej! Dziękuje!