Upięcie włosów - fale Warszawa

HairWolf

HairWolf

Fryzjer

Wilcza 31/12C, 00-544 Warszawa
5.0

HairWolf to studio mieszczące się w samym sercu Warszawy, w przepięknej kamienicy przy ulicy Wilczej 31. Zostało stworzone przez ludzi z pasją i zamiłowaniem do zawodu, którzy po latach pracy w warszawskich salonach postanowili zmienić coś w swoim zawodowym życiu. Mieszanka różnych z pozoru

Salony z podobnych kategorii

Dziewczyny Beauty Bar

Dziewczyny Beauty Bar

Fryzjer

Krasińskiego 24, 00-001 Warszawa

Paznokcie u Dziewczyn na piątkę! Lubię Dziewczyny rownież za produkty w sprzedaży. Wypróbowałam świecę zapachową i spray do wnętrz. Jakież to fajne umilacze, idealne dla siebie, a jakie trafione dla bliskich na prezent!

U Fryzjerów Mokotowska

U Fryzjerów Mokotowska

Fryzjer

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa

Jak zawsze miła atmosfera. Przesympatyczna Pani Sylwia, która troskliwie zajęła się moimi włosami pod nieobecność mojego fryzjera, a dodatkowo udzieliła mi wskazówek jak je właściwie modelować i pielęgnować. Jestem zadowolona z pięknego strzyżenia i koloryzacji i jak zwykle z przyjemnością polecam salon.

U Fryzjerów Andersa

U Fryzjerów Andersa

Fryzjer

Andersa 13, 00-159 Warszawa

Profesjonalnie, komfortowo i w doskonałej atmosferze. Koloryzacja w wykonaniu Sylwii - wspaniała! Przepiękny naturalny odcień brązu - dokładnie taki, jakiego oczekiwałam. Z salonu wyszłam ze świetną fryzurą i w bardzo dobrym nastroju. Na pewno wrócę!

HAIRMATE.Mokotów

HAIRMATE.Mokotów

Fryzjer

Naruszewicza 30, lok.U7, 02-627 Warszawa

Wielkie dzięki dla Patryka. Żadko spotyka się dobrych specjalistów, któr,y jednocześnie są mądrymi osobami, dodatkowo umiejącymi dbać o klienta. Zdecydowanie będę wracać od hairmate oraz do Patryka. Salon byl tez zadbany 8 czysty i barfzo fajna obsługa na wejściu.

HAIRMATE Zielony Żoliborz

HAIRMATE Zielony Żoliborz

Fryzjer

Rydygiera 13, lok.U1, 01-793 Warszawa

Po pierwszej wizycie u Izy człowiek stwierdza, że na pewno wróci, po drugiej, zdaje sobie sprawę, że oto odnalazł fryzjera idealnego, a kolejne już tylko utwierdzją w przekonaniu, że prędzej umrze, niż go zmieni. A jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, czy ścinanie grzywki jet tworzeniem arcydzieła, to wizyta u Izy jest obligatoryjna;)