Przejdź do głównej zawartości

Upięcie włosów - fale Warszawa

Hair By K.Świderska - zarezerwuj wizytę

Hair By K.Świderska

Fryzjer

Chmielna 73b lok.29, 00-801 Warszawa
Bezpieczny salon

Po raz kolejny zajmowała się mną Sylwia i po raz kolejny sprostała naprawdę trudnej koloryzacji. Znowu po wizycie wyszłam bardzo zadowolona:) Sylwia jest super sympatyczną i przede wszystkim świetną w swoim fachu specjalistką :)

Sprzedaż produktów
Strefa Piękna - zarezerwuj wizytę

Strefa Piękna

Fryzjer

Magiczna 22, 03-289 Warszawa
Bezpieczny salon

Jak zawsze wizyta w gabinecie u Pani Agnieszki w najwyższym stopniu spełniła moje oczekiwania. Idealnie dobrany zabieg na twarz po wakacjach sprawił, że skóra była idealnie nawilżona, gładka i napięta. Podczas wchłaniania się maski na twarz Pani Agnieszka wykonała relaksacyjny masaż stóp. Pełen profesjonalizm połączony z pasją.

Sprzedaż bonów
Cut and Beauty Studio Urody - zarezerwuj wizytę

Cut and Beauty Studio Urody

Fryzjer

ul. Harfowa 11 lok. U3, 02-389 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Przyszłam na wizytę do fryzjera po unikaniu go 10-12 lat, żeby zregenerować włosy i trochę podciąć. Trafiłam na Paulinę, świetną i fachową osobę która wie co i jak doradzić. Zna się kobitka na swojej pracy. Pierwszy raz w życiu wyszłam zadowolona od fryzjera po cięciu. Bardzo polecam salon i Paulinę.

Salon Faces - zarezerwuj wizytę

Salon Faces

Fryzjer

Oś Królewska 18B/U6, 02-972 Warszawa
Bezpieczny salon

Pomimo że po pierwszej wizycie w salonie (brwi) umawiałam się z nuta niepewności z naturalnych fal w wykonaniu Pani Olgi byłam mega zadowolona. Przetrwały całonocna imprezę i następnego dnia też jeszcze wyglądały całkiem dobrze. Pomimo gęstych, długich i niedosuszonych włosów wizyta trwała nie dłużej niż godzinę. Polecam :)

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
HairWolf - zarezerwuj wizytę

HairWolf

Fryzjer

Wilcza 31/12C, 00-544 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Pani Natalia prezentuje pełen wachlarz umiejętności fryzjerskich. Można poczuć się bezpiecznie, oddając jej swoje włosy pod opiekę, a to naprawdę wyjątkowe. Wrócę tam.

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
Dress Your Face Studio&Academy - zarezerwuj wizytę

Dress Your Face Studio&Academy

Fryzjer

Wilcza 12/2, 00-532 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Dress Your Face Studio&Academy zostało stworzone z myślą o pięknie. Wpadnij do nas na stylizację brwi, manicure, pedicure. W ofercie znajdziesz również makijaże na każdą okazję. Wykonasz także makijaż permanentny brwi. To doskonałe miejsce na imprezę firmową czy wieczór panieński.

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Salony z podobnych kategorii