Upięcie włosów - fale Warszawa

3631 wyników

Salony z podobnych kategorii

New Master

Koki i upięcia

Powstańców Śląskich 26, 01-355 Warszawa
5.0
277 opinii

Serdecznie polecam każdemu! Pan Antoni prezentuje sobą pełen profesjonalizm i zapewnia wspaniałą atmosferę. Ja wyszłam z salonu całkowiecie odmieniona i zadowolona z efektu:)

Tallulah Hair & Beauty

Koki i upięcia

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
432 opinie

Jako stała klientka Franka mogę jedynie napisać, że Franek jak zawsze spisał się na medal. Kocham go za jego wiedzę i umiejętności oraz za jego dobre <3. Każde spotkanie z nim to porządna dawka pozytywnej energii, która wzrasta jeszcze bardziej w pięknym wnętrzu i otoczeniu miłej obsługi Tallulah. Dziękuję.

Ce-Ce Beauty Clinic

Koki i upięcia

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
15148 opinii

Tak szybko i kompleksowo nie byłam już potraktowana dawno :). Przyszłam 20 min przed umówionym czasem i od razu zostałam poproszona "na myjkę". Dziękuję, że w takim dniu Panie stanęły na wysokości zadania i starały się usprawnić wizyty wszystkich klientek jak najlepiej :)

Fifty Fifty Concept

Koki i upięcia

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1346 opinii

Świetna atmosfera, profesjonalne podejście do pracy. Pani Natalia już od pierwszych chwil na fotelu wzbudziła moje zaufanie. Sposób w jaki się komunikuje dał mi poczucie obcowania z kimś kto naprawdę dobrze zna się na swojej pracy. Efekt końcowy był potwierdzeniem tego stanu rzeczy. Dziękuję!