Upięcie włosów długich Warszawa

3631 wyników

Salony z podobnych kategorii

New Master

Koki i upięcia

Powstańców Śląskich 26, 01-355 Warszawa
5.0
277 opinii

Serdecznie polecam każdemu! Pan Antoni prezentuje sobą pełen profesjonalizm i zapewnia wspaniałą atmosferę. Ja wyszłam z salonu całkowiecie odmieniona i zadowolona z efektu:)

Studio dla Ciebie

Koki i upięcia

Kompanii Kordian 3 I piętro, 02-495 Warszawa
5.0
190 opinii

Zdecydowanie polecam ten salon !!! W szczególności za profesjonalizm, umiejętność słuchania i indywidualne podejście. Koloryzacja, strzyżenie i modelowanie na najwyższym poziomie. A wszystko to w miłej atmosferze panującej w salonie :) :) :)

Tallulah Hair & Beauty

Koki i upięcia

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
433 opinie

Jako stała klientka Franka mogę jedynie napisać, że Franek jak zawsze spisał się na medal. Kocham go za jego wiedzę i umiejętności oraz za jego dobre <3. Każde spotkanie z nim to porządna dawka pozytywnej energii, która wzrasta jeszcze bardziej w pięknym wnętrzu i otoczeniu miłej obsługi Tallulah. Dziękuję.

Ce-Ce Beauty Clinic

Koki i upięcia

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
15151 opinii

Tak szybko i kompleksowo nie byłam już potraktowana dawno :). Przyszłam 20 min przed umówionym czasem i od razu zostałam poproszona "na myjkę". Dziękuję, że w takim dniu Panie stanęły na wysokości zadania i starały się usprawnić wizyty wszystkich klientek jak najlepiej :)

Fifty Fifty Concept

Koki i upięcia

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1349 opinii

Świetna atmosfera, profesjonalne podejście do pracy. Pani Natalia już od pierwszych chwil na fotelu wzbudziła moje zaufanie. Sposób w jaki się komunikuje dał mi poczucie obcowania z kimś kto naprawdę dobrze zna się na swojej pracy. Efekt końcowy był potwierdzeniem tego stanu rzeczy. Dziękuję!

U Fryzjerów Andersa

Koki i upięcia

Andersa 13, 00-159 Warszawa
4.9
5297 opinii

po raz kolejny moja wizyta u Gosi zakończyła się wielkim uśmiechem! :) polecam każdemu i zawsze będę wracać. Tym razem moje wlosy zostały doprowadzone do normalności po wizycie w innym salonie, poprzednio wyszlam z pięknym balejażem. Gosia jest dokładna, staranna i rozumie potrzeby. Dziękuję i więcej już nie zbłądzę 😇

U Fryzjerów Mokotowska

Koki i upięcia

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa
5.0
370 opinii

Ocena 5.0 to stanowczo za mało! Wowa jest... niezwykły. Pełen pasji, miłości do swojego zawodu, do tego umiejętność i lekkość w nawiązywaniu kontaktu, uśmiech na twarzy. Wizyta od samego początku do końca to prawdziwa przyjemność. Będę wracać zawsze do Wowy. Dziękuję! Włosy świetnie się układają, pięknie wyglądają. Nie mogę się nachwalić. Super!

Kuchnia Fryzjera ECO SALON

Koki i upięcia

Bracka 18, 00-028 Warszawa
4.9
2873 opinie

Jestem mega zadowolona !!! włosy układają się same bez użycia szczotek itp. wystarczy wysuszyć i fryzura gotowa. Naturalnie bez wysiłku , strzyżenie dobrane do mojego gatunku włosa jakby nowe życie w nie wstąpiło. A co najważniejsze w fryzurze czuje się świetnie i naturalnie . Dzięki :)

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7

Koki i upięcia

Dąbrowskiego 7, 02-558 Warszawa
4.9
3548 opinii

Może nie dostałam dokładnie tego co na zdjęciu, ale fryzura była bardzo ładna, czyłam się zadbana przez Panią Kasię. Wizyta była bardzo przyjemna. Trochę szkoda, że fryzura nie dotrwała w takim stanie do sesji, ale to już moja wina, że umówiłam się 5h przed sesją. Ogólnie myślę, że jeszcze do Państwa wrócę.

Galeria Urody Wilanów

Koki i upięcia

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2762 opinie

Z czystym sumieniem polecam kunszt Pani Bożenki, która ma własną wizję, ale też jest elastyczna i świetnie współpracuje z klientami! Moje uczesanie było bardzo efektowne oraz trwałe, za co byłam wdzięczna tańcząc całą noc :).