Przejdź do głównej zawartości

Koki i upięcia Poznań

Poznański Instytut Kosmetologii - zarezerwuj wizytę

Poznański Instytut Kosmetologii

Fryzjer

Święty Marcin 51, 61-806 Poznań

Jestem zachwycona !!!! Najlepsza fryzjerka na jaka trafiłam w życiu ! Dziś miałam robiona farbę na mega odrostach, ogólnie totalna zmiana koloru z ciemnych na jasne z refleksami - kolor moich włosów jest cudowny, bez żadnych przebarwień, botox mega !!

Copper Deer Studio - zarezerwuj wizytę

Copper Deer Studio

Fryzjer

Ul.Świętego Czesława 13 , 61-575 Poznań
4.96
Bezpieczny salon

Wspaniały salon fryzjerski, Pani Dominika przemiła i kompetentna! Świetna atmosfera:) Z nowej fryzury jestem bardziej niż zadowolona, bo moje loki wreszcie zyskały na lekkości! I jestem pewna, że znalazłam salon fryzjerski, którego od dawna szukałam w Poznaniu. Z całego serca polecam!❤️

Dom Urody - zarezerwuj wizytę

Dom Urody

Fryzjer

ul. Zakręt 1, 60-185 Skórzewo
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Cięcie bardzo mi się podoba, jest tak jak chciałam. Pani Renata bardzo miła, jednak dość mocno pociąga pasma włosów, mi to nie przeszkadza, ale są osoby bardziej delikatne ;) cenowo dobrze, jednak cena różniła się od ceny podanej w aplikacji. Jestem zadowolona, polecam!

Salon Mixtura - zarezerwuj wizytę

Salon Mixtura

Fryzjer

Poznańska, 46/48, 60-851 Poznań
4.98
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, dostałam dużo przydatnych porad co do pielęgnacji moich włosów. Jestem tez bardzo zadowolona z nowej fryzury po ścięciu włosów. Profesjonalne podejście i bardzo miła atmosfera tyle mogę powiedzieć o salonie Mixtura.

Uczesane - zarezerwuj wizytę

Uczesane

Fryzjer

Malinowa 35, 62-070 Dąbrówka/Palędzie
4.98

Bardzo czysty i ładny salon. Świeże kwiaty i porządek na stanowiskach - dla mnie to bardzo duży wyznacznik. Higiena i porządek są dla mnie bardzo ważne. Fryzura zrobiona pięknie, koloryzacja idealnie dobrana - zaufałam Paulinie, bo nie wiedziała do końca, co chcę :D i wyszłam bardzo zadowolona. Dziękuję! Na pewno wrócę <3

ROLANDHAIR - zarezerwuj wizytę

ROLANDHAIR

Fryzjer

Pamiątkowa 14/1, 61-508 Poznań
4.97
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona, po raz pierwszy od lat ktoś tak delikatnie, a zarazem fachowo potraktował moje włosy :) Pan Roland oprócz tego, że jest specjalistą w swoim fachu, słucha, co mówi klientka, ma też swoje propozycje, dzięki czemu wizyta upływa w twórczej atmosferze, a efekt końcowy sprawia, że rezerwujesz następny termin... ;)