Przejdź do głównej zawartości

Koki i upięcia Katowice

Płatności online
Bezpieczny salon
DIUK Atelier - zarezerwuj wizytę

DIUK Atelier

Fryzjer

Teatralna 10/14, 40-003 Katowice
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Wszystko na najwyższym poziomie. Atmosfera bardzo miła i swobodna, a pełen profesjonalizm budzi ogromne zaufanie. Kolor i cięcie super! Najlepszym elementem wizyty jest przy tym mycie włosów połączone z masażem. Bardzo polecam ❤️

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Fryzjerski Twój Styl Ewa Jankowska  - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski Twój Styl Ewa Jankowska

Fryzjer

Dąbrowskiego 60, 41-500 Chorzów
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Mama jest bardzo zadowolona z wizyty z okazji bonu podarunkowego. Przemiła atmosfera, wszystko dopięte na ostatni guzik. Bardzo dziękujemy i będziemy wracać! :)

Bezpieczny salon
Barocco Hair & Body - zarezerwuj wizytę

Barocco Hair & Body

Fryzjer

Wawelska 1/1, 40-098 Katowice
Bezpieczny salon

Z całego serca polecam Artura!! Artur posiada ogromną wiedzę i z chęcią ją przekazuje :) pierwszy raz czułam się wyjątkowo będąc u fryzjera. Bardzo profesjonalnie wykonuje swoją prace, a przy tym jest bardzo sympatyczny i dba żebyśmy czuli się komfortowo. Na pewno wrócę!

Bezpieczny salon
Mc Hair Chorzow - zarezerwuj wizytę

Mc Hair Chorzow

Fryzjer

Wolności 110\8, 41-500 Chorzów
4.99
Bezpieczny salon

Agnieszce udalo się dokonać niemozliwego - na moich bardzo ciemnych i niepodatnych na rozjaśnianie włosach uzyskała platynowy, chlodny blond - nie do podrobienia! dodatkowo świetne i zawsze perfekcyjne strzyżenie plus intereujaca rozmowa o książkach - polecam! 👍👍👍

Bartosz Fryzjerski - zarezerwuj wizytę

Bartosz Fryzjerski

Fryzjer

Kościuszki 40, 40-001 Katowice

Świetna atmosfera, genialna obsługa, zarówno pielęgnacja włosów jak i strzyże nie na bardzo wysokim poziomie. Pan Bartosz ma niesamowicie szeroką wiedzę zarówno techniczna, parktyczna jak i umie polecić kosmetyk do domowej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Polecam!

Bezpieczny salon
Studio Adrian Kot - zarezerwuj wizytę

Studio Adrian Kot

Fryzjer

Słowackiego 27, 40-094 Katowice
4.98
Bezpieczny salon

Jestem klientką p. Bożeny i bardzo jestem zadowolona z jej profesjonalnej obsługi, poza tym pozostali pracownicy z których usług miałam przyjemność korzystać również. Bardzo polecam Państwa salon, ciepło i przemiła obsługa przyciąga. Dziękuję i pozdrawiam .

Studio Impresja  - zarezerwuj wizytę

Studio Impresja

Makijaż

Ul.Ułańska 9, 40-887 Katowice

Pani Agatka, właścicielka tego cudownego miejsca, - petarda! Jestem ogromnie zadowolona z zabiegu i wizyty. Zawsze czuję się podczas wizyty bezpiecznie bo wiem, że Pani Agatka dobierze mi zabieg odpowiedni do moich potrzeb i trafia w punkt. Szczerze polecam Panią Agatkę jak i cały zespół, który pracuje w tym miejscu. Pozdrawiam!

Bezpieczny salon
Studio Fryzjerskie Maria  - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzjerskie Maria

Fryzjer

1 Maja 119, 40-235 Katowice
4.99
Bezpieczny salon

To już nie pierwsza wizyta w tym salonie, oczywiście znów SUKCES!!! Kolor rewelacja, fryzura bomba. Najmilsze jest to jak ludzie w sklepie zaczepiają i chwalą: "ALE PANI MA PIĘKNY KOLOR" !!!! POLECAM DRUGIEJ NA ŚLĄSKU TAKIEJ FRYZJERKI NIE MA PAMIĘTAJCIE !!!!!

Kamila Ćwiklińska Pracownia Fryzjerska & Academy - zarezerwuj wizytę

Kamila Ćwiklińska Pracownia Fryzjerska & Academy

Fryzjer

Piastowska 1, 40-005 Katowice
4.99

Pani Basia jest profesjonalistką na najwyższym poziomie sztuki fryzjerstwa. Indywidualne podejście, troska o szczegóły na każdym etapie wizyty. Pani Basia jest bardzo miłą, uprzejmą i życzliwą osobą. Dziękuję za moją dzisiejszą metamorfozę i z serca rekomenduję.

Płatności online
Studio EOS - zarezerwuj wizytę

Studio EOS

Kosmetyczka

Generała Zygmunta Waltera-Jankego 82, 40-616 Katowice
4.99
Płatności online
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z usługi przekłuwania pępka. Cała wizyta przebiegła w pełnym profesjonalizmie i spokoju. Pewna ręka Pani wykonującej zabieg! Polecam! :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Chmielewski studio - zarezerwuj wizytę

Chmielewski studio

Fryzjer

Panewnicka 34, 40-730 Katowice
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon

Zarówno z koloryzacji jak i strzyżenia jestem bardzo zadowolona. Obsługa pani Moniki bardzo miła i profesjonalna. Czas usługi upłynął szybko ze względu na miłą atmosferę. Salon polecam każdej pani.