Koki i upięcia Gliwice

Studio fryzjerskie "Estilo"

Studio fryzjerskie "Estilo"

Fryzjer

Obrońców Westerplatte 17, 44-105 Gliwice

Wizyta bardzo mi się podobała, szkoda mi było tylko dziewczyny, która się uczyła i musiała słuchać krytyki, choć konstruktywnej, to jednak krytyki przy mnie, myślę, że mogło ją to krępować. Bardzo przyjemnie umyła mi włosy. Doradziłabym jej pracę nad głosem. Jest taka książka "Poznaj swój głos". Pozdrawiam.

Salony z podobnych kategorii

Lucjan's Barber Shop

Lucjan's Barber Shop

Fryzjer

Dunikowskiego 4/2, 44-100 Gliwice

Byłem pierwszy raz, i szczerze mówiąc to po wizycie u barbera w Rybniku nie liczyłem na zbyt wiele. Chyba pierwszy raz cieszę się z tego, że się myliłem, bo wyszło świetnie. Kamil mniej więcej nakreślił co się ze mną stanie i zaczął działać. Na pewno jeszcze nie raz się pojawię.

Agnieszka Dudoń LUXURY Make-Up Studio

Agnieszka Dudoń LUXURY Make-Up Studio

Fryzjer

ul. Berbeckiego 2/5 (1 piętro), 44-100 Gliwice
5.0

LUXURY Make-Up Studio to miejsce w którym poczujesz się jak prawdziwa Gwiazda. O Twój wizerunek zadbam w każdym szczególe. Wizaż to nie tylko mój zawód ale też ogromna pasja, kocham to co robię. Ukończyłam dwie szkoły wizażu, liczne kursy w Polsce i za granicą. Współpracowałam z Dontatnem i

Salony z tej samej miejscowości

Esme natural&beauty

Esme natural&beauty

Kosmetyczka

Królowej Bony 13/1, 44-100 GLIWICE
5.0

Mimo trudności związanych z bardzo osłabioną płytką Pani Kamila bardzo delikatnie i starannie przeprowadziła zabieg. Salon jest pięknie urządzony i naprawde można się tu zrelaksować. Z pewnością będę w Esme częstym gościem. Zdecydowanie polecam:)

Glamour Day Spa

Glamour Day Spa

Kosmetyczka

Kozielskа 80, 44-121 Gliwice

Cudowne chwile dla ciała i umysłu - odprężająca kąpiel, relaksując masaż i dobroczynne działanie kosmetyków w zaciszu nastrojowego gabinetu i relaksacyjnej muzyki. Polecam wszystkim Paniom, szczególnie tym, które żyjąc w ciągłym biegu zapominają o sobie. Znajdź chwile dla siebie i oddaj się błogim chwilom upojenia!

Abacosun Gliwice

Abacosun Gliwice

Kosmetyczka

Bytomska 9, 44-100 Gliwice

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnych usług Pani Sylwi. Potrafi świetnie doradzić, zarówno w sprawie zabiegów, jak i w kwestii doboru kosmetyków do pielęgnacji domowej. Doskonale rozumie potrzeby klienta i trafia w samo sedno oczekiwań Pozdrawiam i Polecam