Przejdź do głównej zawartości

Fryzura ślubna Kraków

HAIR ME UP - zarezerwuj wizytę

HAIR ME UP

Fryzjer

Grodzka 42, 31-044 Kraków

Anya okazała się zgodnie z rekomendacją bardzo profesjonalą, życzliwą u utalentowaną fryzjerką. Dopytała o sukienkę, styl wesela i bardzo świadomie dobrała wraz ze mną fryzurę, która wyszła zgodnie z oczekiwaniami :)

Płatności online
HAIRMATE Zabłocie - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE Zabłocie

Fryzjer

Zabłocie 21, 30-701 Kraków
4.96
Płatności online

Jestem stałą klientką Patrycji już chyba od ok. 2 lat. W tym czasie raz zdarzyło mi się pójść do innego fryzjera, ponieważ nie miałam akurat możliwości, aby obciąć się u Patrycji - wróciłam szybko z podkulonym ogonem ; ) Bardzo polecam - pełny profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, zawsze miła atmosfera.

Bezpieczny salon
Studio 3/3 - zarezerwuj wizytę

Studio 3/3

Fryzjer

Księdza Adolfa Zagrodzkiego 3/3, 30-427 Kraków
Bezpieczny salon

Moja córka i ja jesteśmy bardzo zadowolone z wizyty u Studio 3/3. Jest nam ogromnie miło, że kolejny raz mogłyśmy liczyć na profesjonalną obsługę. Pani Olgo, bardzo dziękujemy za Pani zaangażowanie, precyzję oraz przyjazną i ciepłą atmosferę spotkania. Przesyłamy moc pozdrowień!

Płatności online
HAIRMATE Kraków - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE Kraków

Fryzjer

Ul. Wrocławska 53D, 30-011 Kraków
Płatności online

Magda jest absolutnym mistrzem w swoim fachu i zawsze jestem bardzo zadowolona. Potrafi dobrać fryzurę do możliwości włosów, pięknie zawsze się długo układają bez modelowania. Do tego fantastyczna i ciekawa osobowość. Więc każde spotkanie to przyjemność.