Fryzura ślubna Katowice

Barocco Hair & Body

Barocco Hair & Body

Fryzjer

Wawelska 1/1, 40-098 Katowice

Świetna koloryzacja i strzyżenie. Artur dokładnie słucha, po chwili doskonale wie co ma się w głowie i co ma się na tej głowie znaleźć :) Potrafi dobrze doradzić i dobrać kolor, można z zamkniętymi oczami zdać się na jego wybór :) do tego wszystkiego super masaż głowy przy myciu! Polecam, polecam, polecam!

Kamila Ćwiklińska Pracownia Fryzjerska & Academy

Kamila Ćwiklińska Pracownia Fryzjerska & Academy

Fryzjer

Piastowska 1, 40-005 Katowice
5.0

Kamila Ćwiklińska Pracownia Fryzjerska & Academy to miejsce stworzone z miłości do włosów. Otworzyliśmy ten wyjątkowy salon w samym sercu Katowic z myślą o Was. Założycielka Akademii Kamila Ćwiklińska jest pasjonatem pięknych włosów. Tworzenie i kreowanie wizerunku jest jej pasją. We fry

Salony z podobnych kategorii

DIUK Atelier

DIUK Atelier

Fryzjer

Teatralna 10/14, 40-003 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z usługi. To był mój pierwszy raz w tym salonie, ale mimo to, za namową pana Jacka, zdecydowałam się na sporą metamorfozę. Pełen profesjonalizm, chęć i umiejętność doradzenia oraz przede wszystkim wsłuchanie się w potrzeby klienta. Polecam z czystym sumieniem!

Konrad Nożycoręki

Konrad Nożycoręki

Fryzjer

Grażyńskiego 13/II, 40-126 Katowice

Pani Kamila wie dokładnie co robi, stylistka fryzur z prawdziwego zdarzenia, a dodatkowo bardzo sympatyczna osoba :-) Piękniejszej fryzury ślubnej nie mogłabym sobie wymarzyć :-)