Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Jawor

Płatności online
Bezpieczny salon
Azik Academy Miejsce wyjątkowe tak jak Ty - zarezerwuj wizytę

Azik Academy Miejsce wyjątkowe tak jak Ty

Fryzjer

Legnicka 14, 59-400 Jawor
0.0
Brak opinii
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Kim jestem? Stylist of the Year 2019! Damian Azik Azkiewicz to nie tylko stylista fryzur i edeukator fryzjerstwa, mośnik koloryzacji ale i miejsce kreatywnej stylizacji dla Klientów, którzy cenią niepowtarzalny styl.To miejsce również uczy Akademiam Hair Cut & Color Azik Od kiedy ist

Salony bez rezerwacji online

Fryzura ma nie tylko znaczenie wizualne, ale również wpływa na nasze samopoczucie. Poprawia kontur twarzy, odmładza, modeluje sylwetkę. Takie efekty potrafią osiągnąć wyłącznie dobrzy fryzjerzy w Jaworze, którzy posiadają ogromne umiejętności i doświadczenie, a także zapał do pracy. 

Jak znaleźć salon fryzjerski z Jaworza?

Do tego celu została stworzona praktyczna aplikacja moment.pl, dostępna jest również taka strona internetowa. Usługi można wyszukiwać dzięki praktycznym hasłom, a także w zależności od lokalizacji. Ponadto każdy lokal posiada informację o aktualnym cenniku, a także możliwość zostawiania komentarzy o usługach.

Szkolenia to podstawa fryzjerstwa

Dobry fryzjer to przede wszystkim osoba, która posiada odpowiednie kwalifikacje, zdobywane między innymi na szkoleniach. Fryzjerstwo wciąż się zmienia, dlatego aby być na bieżąco, należy uczestniczyć w warsztatach i kursach. Dają one możliwość poznawania nowych narzędzi i metod pracy, co znacznie wzbogaca ofertę salonów fryzjerskich w Jaworze. Szkolenia dają również wiedzę teoretyczną, np. w zakresie doboru fryzury do klienta. Co więcej, szkolenia dotyczą także pielęgnacji włosów i przeznaczonych do tego celu kosmetyków. Środki kosmetyczne pełnią ważną rolę we fryzjerstwie, ponieważ wpływają na kondycję włosa, ale decydują również o trwałości fryzury. Na rynku dostępnych jest wiele specjalistycznych preparatów, których przeznaczenie powinien znać każdy fryzjer. To również ważne, by pełnił on rolę eksperta w oczach klienta, który może zwrócić się z prośbą o radę w zakresie stosowania poszczególnych preparatów.

Jakie usługi dla kobiet oferuje fryzjer w Jaworze?

Usługi fryzjerskie dla kobiet to różnorodny zakres działań, wśród których znajdują się między innymi:

- strzyżenie włosów długich i krótkich,

- koloryzacja (np. ombre, jednolity kolor, refleksy),

- stylizacja/ modelowanie włosów,

- balejaż,

- fryzury i upięcia codzienne oraz okolicznościowe,

- profesjonalne zabiegi odbudowująco - pielęgnujące.

Za każdym razem fryzjer w Jaworze, na podstawie krótkiej diagnozy przeprowadzonej z klientką, proponuje rodzaj zabiegu lub usług. Klientka może się zgodzić lub nie na przedstawioną propozycję. Często zdarza się, że klientka przychodzi z gotową wizją fryzury lub koloru, który do niej nie pasuje. Zadaniem fryzjera jest przekonać ją do zmiany decyzji, podając przekonujące argumenty.