Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Jawor

Płatności online
Bezpieczny salon
Azik Academy Miejsce wyjątkowe tak jak Ty - zarezerwuj wizytę

Azik Academy Miejsce wyjątkowe tak jak Ty

Fryzjer

Legnicka 14, 59-400 Jawor
0.0
Brak opinii
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Kim jestem? Stylist of the Year 2019! Damian Azik Azkiewicz to nie tylko stylista fryzur i edeukator fryzjerstwa, mośnik koloryzacji ale i miejsce kreatywnej stylizacji dla Klientów, którzy cenią niepowtarzalny styl.To miejsce również uczy Akademiam Hair Cut & Color Azik Od kiedy ist

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Urody Jawor - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Jawor

Kosmetyczka

Legnicka 14, 59-400 Jawor
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Z wizyty jestem bardzo zadowolona. W salonie panuje przyjazna atmosfera, a Pani Monika jest profesjonalna i bardzo dokładna, wykonała usługę na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim! 😊

Salony bez rezerwacji online

Fryzura ma nie tylko znaczenie wizualne, ale również wpływa na nasze samopoczucie. Poprawia kontur twarzy, odmładza, modeluje sylwetkę. Takie efekty potrafią osiągnąć wyłącznie dobrzy fryzjerzy w Jaworze, którzy posiadają ogromne umiejętności i doświadczenie, a także zapał do pracy. 

Jak znaleźć salon fryzjerski z Jaworza?

Do tego celu została stworzona praktyczna aplikacja moment.pl, dostępna jest również taka strona internetowa. Usługi można wyszukiwać dzięki praktycznym hasłom, a także w zależności od lokalizacji. Ponadto każdy lokal posiada informację o aktualnym cenniku, a także możliwość zostawiania komentarzy o usługach.

Szkolenia to podstawa fryzjerstwa

Dobry fryzjer to przede wszystkim osoba, która posiada odpowiednie kwalifikacje, zdobywane między innymi na szkoleniach. Fryzjerstwo wciąż się zmienia, dlatego aby być na bieżąco, należy uczestniczyć w warsztatach i kursach. Dają one możliwość poznawania nowych narzędzi i metod pracy, co znacznie wzbogaca ofertę salonów fryzjerskich w Jaworze. Szkolenia dają również wiedzę teoretyczną, np. w zakresie doboru fryzury do klienta. Co więcej, szkolenia dotyczą także pielęgnacji włosów i przeznaczonych do tego celu kosmetyków. Środki kosmetyczne pełnią ważną rolę we fryzjerstwie, ponieważ wpływają na kondycję włosa, ale decydują również o trwałości fryzury. Na rynku dostępnych jest wiele specjalistycznych preparatów, których przeznaczenie powinien znać każdy fryzjer. To również ważne, by pełnił on rolę eksperta w oczach klienta, który może zwrócić się z prośbą o radę w zakresie stosowania poszczególnych preparatów.

Jakie usługi dla kobiet oferuje fryzjer w Jaworze?

Usługi fryzjerskie dla kobiet to różnorodny zakres działań, wśród których znajdują się między innymi:

- strzyżenie włosów długich i krótkich,

- koloryzacja (np. ombre, jednolity kolor, refleksy),

- stylizacja/ modelowanie włosów,

- balejaż,

- fryzury i upięcia codzienne oraz okolicznościowe,

- profesjonalne zabiegi odbudowująco - pielęgnujące.

Za każdym razem fryzjer w Jaworze, na podstawie krótkiej diagnozy przeprowadzonej z klientką, proponuje rodzaj zabiegu lub usług. Klientka może się zgodzić lub nie na przedstawioną propozycję. Często zdarza się, że klientka przychodzi z gotową wizją fryzury lub koloru, który do niej nie pasuje. Zadaniem fryzjera jest przekonać ją do zmiany decyzji, podając przekonujące argumenty.