Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Gdańsk

Płatności online
Bezpieczny salon
CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre - zarezerwuj wizytę

CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre

Fryzjer

Al.Grunwaldzka 472A, 80-309 Gdańsk
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Jeszcze nigdy nie zdarzyło się żebym była niezadowolona z obsługi w salonie. Profesjonalne podejście do klienta z dbałością i szacunkiem to wizytówka tego miejsca. Niezastąpione umiejętności fryzjerskie Pana Mariusz czynią cuda z moją fryzurą. Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuję.

Płatności online
Salon Urody Prestige No.1 - zarezerwuj wizytę

Salon Urody Prestige No.1

Fryzjer

Niepołomicka 32, 80-180 Gdańsk
Płatności online

Super atmosfera, bardzo przyjemna wizyta czułam się zaopiekowana. Pani Sylwia świetnie poprawiła mi nastrój, przez swoje pozytywne nastawienie i profesjonalne podejście. Do tego włosy dostały drugie życie :-)

Dobry fryzjer Gdańsk blisko Ciebie

W Gdańsku co parę ulic można się natknąć na fryzjerów oferujących przeróżne usługi. Ale czy na pewno każdy z nich potrafi wykonać je na równie wysokim poziomie? Otóż okazuje się, że nie. Jedynie najlepsi w swoim zawodzie są w stanie całkowicie zaspokoić oczekiwania klientów, nawet tych najbardziej wymagających w stylizacji włosów.

Bardzo szybko możesz odnaleźć dobrego fryzjera w Gdańsku, którego wiedza i umiejętności w połączeniu z praktyką pozwolą Ci uzyskać upragniony efekt. Wystarczy, że skorzystasz z informacji zawartych w naszej bazie, dzięki którym uzyskasz listę najlepszych fryzjerów w tej części miasta, w której mieszkasz. Mając wszystkie interesujące Cię informacje, wybierz tego fryzjera, który najbardziej Cię zainteresował i cieszy się wysokimi notami pośród swych klientów. Pozostaje już tylko kilka kliknięć, aby zarezerwować odpowiedni dla siebie termin!

Jakie cechy posiada dobry fryzjer w Gdańsku?

Gdańszczanie to ludzie, którzy doskonale wiedzą czego chcą. Dlatego wybierają fryzjera, którego charakteryzują poniższe cechy:

 • jest osobą utalentowaną i z wyobraźnią. Rutyna w pracy jest mu obca,
 • jest osobą stale rozwijającą się, samodzielnie szukającą coraz to nowszych stylów, zawsze pozostającą na modowym topie,
 • jest aktywny podczas omawiania rodzajów stylizacji włosów, nie przystaje na wszystkie, nawet nierealne zachcianki, ale potrafi doradzić i wraz z klientem znaleźć wspólny mianownik.

Jakie usługi fryzjerskie są w Twoim zasięgu dzięki nam?

Gdańscy fryzjerzy są w stanie wykonać dla Ciebie z powodzeniem każdą fryzurę, ale to, jak się w niej zaprezentujesz, zależy od:

 • dokładnej oceny stanu skóry głowy, gdyż od niej zależy cały proces stylizacji fryzury i preparatów dobieranych specjalnie dla Ciebie,
 • sprawdzenia, czy stylizacja, jakiej chcesz poddać swoje włosy, odpowiada owalowi Twojej twarzy, czy wymaga wspólnego dopracowania,
 • oceny stanu Twoich włosów pod kątem zastosowania narzędzi i technik fryzjerskich,
 • dokładności cięć i prawidłowego rozplanowania poszczególnych operacji.

Dzięki naszej stronie znajdziesz najpopularniejsze usługi, jakie wykonuje najlepszy fryzjer w Gdańsku takie, jak:

 • usługi fryzjerskie dla najmłodszych,
 • fryzjerstwo damskie,
 • fryzjerstwo męskie wraz z usługą barbera,
 • profesjonalne zabiegi na włosach (między innymi przedłużanie, zagęszczanie, regeneracja)
 • stylizacje codzienne, wieczorowe i okazjonalne,
 • koloryzacja oraz dekoloryzacja włosów.

Na czym należy się skupić, wybierając najlepszy dla siebie salon fryzjerski?

Wybierając fryzjera, należy mieć na oku cennik i zakres usług, aczkolwiek nie warto kierować się cenami. Tani fryzjer w Gdańsku może okazać się dobrą opcją w przypadku niewielkich zmian we fryzurze. Aby otrzymać profesjonalną usługę, lepiej przy wyborze nie kierować się ceną, a jakością usług. Chyba że różnice w cenach są niewielkie.

Dla zapewnienia sobie spokoju należy prześledzić rankingi fryzjerów w Gdańsku, które przybliżą do wybrania najlepszego fryzjera. Prócz tych informacji pomocne okazują się również opinie stałych klientów.