Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Ełk

Płatności online
Bezpieczny salon
Hair David Stanisław  Soda - zarezerwuj wizytę

Hair David Stanisław Soda

Fryzjer

Juliusza Słowackiego 10, 19-300 Ełk
4.94
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pan Dawid jest znakomitym profesjonalistą!Piękny salon,przemiła atmosfera, całkowite skupienie na pracy związanej z jedną osobą, wiedza i doświadczenie Pana Dawida sprawiają,że czujesz się świetnie! Polecam wszystkim zainteresowanym,zwłaszcza wiosną.

Bezpieczny salon
Yasumi Medestetic Ełk - zarezerwuj wizytę

Yasumi Medestetic Ełk

Fryzjer

Juliusza Słowackiego 10 lok. 3U, 19-300 Ełk
Bezpieczny salon

Przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście do klienta. Jako jeden z nielicznych salonów traktują klienta ja wysokim poziomie a nie jak „za karę”, niestety chodząc do niektórych znanych salonów tak się właśnie czułam. Polecam jak najbardziej!

Bezpieczny salon
Trichoderm - zarezerwuj wizytę

Trichoderm

Fryzjer

Jana Pawła II 15A, 19-300 Ełk
5.0
Bezpieczny salon

Gabinet Trichoderm to wyjątkowe miejsce na mapie Ełku. Wyróżnia nas profesjonalizm, wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Specjalizujemy się w trychologii, tj, wąskim dziale dermatologii zajmującym się chorobami skóry głowy i włosów. Zapewniamy kompleksową diagnostykę i leczenie trychologi

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Pani Rzęsa - zarezerwuj wizytę

Pani Rzęsa

Rzęsy

Mickiewicza 20 lok.U1 (dom rzemiosła, wejście od podwórka), 19-300 Ełk
Płatności online

Pierwsza wizyta ale na pewno nie ostatnia. Wyszlam z wizyty z pieknymi kolorowymi rzesami niczym motyl! Sama jestem stylistka i nie latwo nylo znalesc kogos ktp sprosta moim oczekiwaniom no ale Pani Rzesa robi robote ❤ kocha rzesy i robi je ze 100%wym zaanzagowaniem, miloscia. POLECAM

Płatności online
Bezpieczny salon
Lunula-Szkolenia-Usługi-Sprzedaż - zarezerwuj wizytę

Lunula-Szkolenia-Usługi-Sprzedaż

Paznokcie

Wojska Polskiego 44 U4 , 19-300 Ełk
4.89
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Co ja mogę napisać... profesjonalizm! Świetny salon, paznokcie robione są dokładnie w miłej atmosferze. Zawsze wychodzę zadowolona z salonu. Polecam z czystym sumieniem!

Bezpieczny salon
SANTAI Gabinet Kosmetologii i Masażu - zarezerwuj wizytę

SANTAI Gabinet Kosmetologii i Masażu

Inne

Juliusza Słowackiego 15I, 19-300 Ełk
5.0
Bezpieczny salon

Santai Gabinet Kosmetologii i Masażu to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoje ciało. Profesjonalne i indywidualne podejście połączone z atmosferą relaksu to najlepszy sposób na piękny wygląd i wspaniałe samopoczucie. Oferujemy Bezpłatne konsultacje i diagnostykę skóry, wystarczy

Salony bez rezerwacji online

Salon fryzjerski z Ełku oferuje strzyżenie i liczne zabiegi stylizacyjne dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Niekiedy jednak może się przytrafić konieczność wykorzystania szczególnych usług, pomagających odzyskać włosom pełnię blasku. Piękne i zdrowe włosy to nie efekt przypadku lecz regularnej dbałości opartej o konkretną wiedzę. Jeśli chcesz cieszyć się długotrwale pięknymi włosami o zachwycającej urodzie i bezkompromisowym zdrowiu, to musisz pamiętać o ich intensywnej pielęgnacji. Poszukując zabiegów pozwalających zregenerować potrzebujące tego włosy również warto jest skierować swoje kroki do fryzjera w Ełku.

Codzienne zjawiska szkodzące kondycji włosów

Istnieją też czynniki jakich należy rutynowo unikać mając na względzie kondycję włosów. Mocne słońce oddziałujące na nie przez długi czas czy kąpiele w wodzie morskiej to popularne zjawiska stanowiące w tym kontekście problem. Pora zimowa również opiewa w zagrożenia – mróz oraz ugniatanie włosów pod ciasnymi, grubymi czapkami także nie jest przysługą w imię ich kondycji i urody. Naturalnie nie wszystkie z podobnych czynników mogą być konsekwentnie, niezawodnie unikane – nierzadko realia pogody i warunków wymuszają na nas kompromisy. Przykładem może być tutaj stosowanie tak powszechnych instrumentów fryzjerskich jak prostownica czy suszarka, które bardzo pomagają zachować dynamiczny styl życia. Osłabieniu struktury włosa można jednak zaradzić. Pomoże nam w tym fryzjer w Ełku, stosując techniki odżywienia i regeneracji pozwalające im na powrót zalśnić pełnym blaskiem zdrowia.

Jak rozpoznać włosy potrzebujące regeneracji?

Wbrew pozorom jest to zwykle bardzo proste. Nic nie stoi na przeszkodzie by wykorzystać pod tym kątem fachową wiedzę, jednak sfatygowane włosy dają o sobie znać również wyglądem i konsystencją. Jeśli dostrzegasz matowość, łamliwość i szorstkość tych samych włosów, które wcześniej były puszyste i miękkie, to dowodzi to właśnie ich sfatygowanej struktury wymagającej regeneracji. Najbezpieczniej w podobnym przypadku będzie się po prostu udać do fryzjera dzięki wsparciu którego uda się znaleźć dobrze harmonizujące ze stanem Twoich włosów i cery panaceum na ten problem. Dobrzy fryzjerzy z Ełku będą dysponowali metodami regeneracji i kosmetykami adekwatnymi wobec także Twoich potrzeb.

Gama zabiegów jakie dodadzą Twoim włosom sił

Salon fryzjerski z Ełku oferuje szereg zabiegów pozwalających zregenerować sfatygowane włosy. Przykładową techniką o wysokiej skuteczności jest odbudowa Kerastase - technika nałożenia na włosy regenerującej maski. Jest ona poprzedzona kąpielą wzmacniającą włosy. Wykorzystane kosmetyki zawierają kompleks Vita, wzmacniający Twoje włosy od środka, co sprzyja ich urodzie na zewnątrz.

Naturalnie na przeprowadzeniu samego zabiegu proces regeneracji się nie kończy. Rutyna pielęgnacyjna angażująca nawilżenie z pewnością jest wskazana ku zachowaniu dobrych efektów. Rekomendowane jest też unikanie szkodliwych dla nich czynników, z włączeniem tych, które wyliczyliśmy wcześniej.

Salon fryzjerski w Ełku dysponuje szerokim spektrum usług fryzjerskich, począwszy od najbardziej podstawowych po możliwość przeprowadzenia złożonych zabiegów regeneracyjnych. Dzięki szerokiej ofercie możesz otrzymać na miejscu wszystko co jest Ci potrzebne dla uczynienia włosów atrakcyjnymi w pełnej skali. Warto jest wykazać regularną dbałość, by cieszyć się pięknymi włosami na co dzień.