Przejdź do głównej zawartości

Dekoloryzacja Wrocław

Black & Blond - zarezerwuj wizytę

Black & Blond

Fryzjer

Krystyny i Mariana Barskich , 54-115 Wrocław

Byłam pierwszy raz i jestem zadowolona z wizyty. Pani Kasia jest świetną fryzjerką.Wie co robi,potrafi doradzić,czułam,że jestem w dobrych rękach.Salon jest komfortowy z dobrym klimatem.Będę stałą klientką.Polecam wszystkim ten salon i P. Kasię.

Anne Claire - fabryka piękna - zarezerwuj wizytę

Anne Claire - fabryka piękna

Fryzjer

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
Bezpieczny salon

Serdecznie polecam wizytę u Pani Karoliny! :) Jestem bardzo zadowolona z pomocy w doborze fryzury do kształtu twarzy, samo ścięcie też piękne, włosy świetnie się układają. Usługa w przyjemnej atmosferze, wszystkie środki bezpieczeństwa covidowego spełnione. To była moja pierwsza wizyta w salonie i zostaję stałym klientem :)

Royal Studio - zarezerwuj wizytę

Royal Studio

Fryzjer

Główna 54a, 54-061 Wrocław
Bezpieczny salon

Polecam w 100%. Włosy piękne, proste i gładkie. Sam zabieg wykonany bardzo sprawnie i profesjonalnie, a p. Sylwia jak zawsze cierpliwie odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości :)

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
Hairmasters - zarezerwuj wizytę

Hairmasters

Fryzjer

Bulwar Dedala , 54-130 Wrocław
5.0

Pani Dorota to prawdziwa stylistka, cięcie dopasowane do mojej urody i dobrana odpowiednia pielęgnacja. Atmosfera i wystrój sprawiają, że to miejsce do którego chce się wracać !!

Ewa Skalczyńska Hair&Beauty - zarezerwuj wizytę

Ewa Skalczyńska Hair&Beauty

Fryzjer

Aleja Architektów 6c, 54-115 Wrocław
5.0

Jestem zachwycona wlosami są lśniące gladkie i czuje ze odzyskaly swój dawny blask. Sama wizyta przebiegała świetnie- Ewa to bardzo cierpliwa i ciepła osóba która doskonale zna sie na tym co robi i na produktach z których korzysta!😍 Polecam!!! 🤗 jezeli zastanawiasz się czy warto to tak - beda to jedne z najlepiej zainwestowanych godzin! :)

Włosy na Maxa - zarezerwuj wizytę

Włosy na Maxa

Fryzjer

Maxa Berga, 11, 54-115 Wrocław
5.0

Powiedzieć ,że Pani Beata to włosowa czarodziejka to mało! To przesympatyczna ,ciepła osoba o pięknym wnętrzu , mistrzyni swojego fachu, która bardzo dba o to by wyjść z salonu z zadowoleniem. Skradła moje serce ,na pewno wrócę ❤️