Dekoloryzacja Wrocław

Salony Stylu Wrocław

Salony Stylu Wrocław

Fryzjer

Drobnera 36, 50-257 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty, gorąco polecam ! Salon piękny, miła atmosfera a przede wszystkim profesjonalne podejście do potrzeb klienta :) pan Michał zaproponował super fryzurę i odżywkę do włosów. Juz nie mogę sie doczekać zmiany koloru na kolejnych wizytach :)

KASUN Twoje Centrum Piękna

KASUN Twoje Centrum Piękna

Fryzjer

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław

Wiktoria to najlepsza fryzjerka jaką znam. Trochę obawiałam się zbyt mocnego ścieniowania włosów ale wyszło ekstra. Włosy kręcą się i unoszą od nasady tak jak zawsze chciałam a obawiałam się zaryzykować. Dodam jeszcze że koloryzacja wyszła super. Bardzo dziękuje. Pozdrawiam

Black & Blond

Black & Blond

Fryzjer

Krystyny i Mariana Barskich , 54-115 Wrocław

Byłam pierwszy raz i jestem zadowolona z wizyty. Pani Kasia jest świetną fryzjerką.Wie co robi,potrafi doradzić,czułam,że jestem w dobrych rękach.Salon jest komfortowy z dobrym klimatem.Będę stałą klientką.Polecam wszystkim ten salon i P. Kasię.

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Fryzjer

al. Lipowa 21 LU1, 53-124 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Wizyta rozpoczęła się konsultacją - pierwszy raz ktoś naprawdę profesjonalnie doradził mi fryzurę do rodzaju moich włosów oraz rysów twarzy. Jestem bardzo zadowolona z cięcia, włosy świetnie się układają. Z pewnością będę regularnie wracać do Upiększalni!