Przejdź do głównej zawartości

Dekoloryzacja Warszawa Śródmieście

Dea Atelier Hair Factory - zarezerwuj wizytę

Dea Atelier Hair Factory

Fryzjer

Stawki 8, 00-688 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon

Pierwszy raz testowałam split ender i jestem zachwycona! Włosy są super gładkie, mniej się plączą, nic z nich nie odstaje. Zabieg pielęgnacyjny sprawił, że włosy są mięsiste, lśniące i nie mogę przestać ich dotykać. ;) Pani Beata przesympatyczna, bardzo sprawna i delikatna, zdecydowanie polecam wizytę :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7 - zarezerwuj wizytę

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7

Fryzjer

Plac Jana Henryka Dąbrowskiego 7, 00-057 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Kasia wykonała koloryzację profesjonalnie, czuć jej sprawną i pewną rękę. Czułam się komfortowo. Asia jak zawsze mega profesjonalizm zarówno podczas koloryzacji, jak i strzyżenia, wsłuchanie w moje potrzeby, wartościowe wskazówki i perfekcyjna fryzura na koniec. Jak zawsze jestem mega zadowolona :-)

Płatności online
Bezpieczny salon
Milek Design - Hoża 40 - zarezerwuj wizytę

Milek Design - Hoża 40

Fryzjer

Hoża 40, 00-516 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Zmieniłam swojego fryzjera na Panią Monikę i jestem bardzo zadowolona. Nareszcie przestałam w stresie oczekiwać "efektu końcowego" za każdym razem jest ładnie i zgodnie z oczekiwaniami. :) Muszę nadmienić, że P. Monika jest bardzo sympatyczną osobą z wysoką kulturą osobistą. To moja trzecia wizyta i na pewno nie ostatnia. :)

Love Hair Sylwia Gozdur - zarezerwuj wizytę

Love Hair Sylwia Gozdur

Fryzjer

Ul. Piękna 16, 00-539 Warszawa
5.0

Kolor przepiękny, jestem zachwycona! Włosy są zregenerowane w świetnej kondycji, dobrano też pielęgnację domową odpowiednią do mojego rodzaju włosów, którą jestem oczarowana, nigdy nie miałam lepszych kosmetyków do włosów! Wszystko w bardzo miłej, relaksującej atmosferze :)

Płatności online
Bezpieczny salon
D&M STAWSCY SALON FRYZJERSKI - zarezerwuj wizytę

D&M STAWSCY SALON FRYZJERSKI

Fryzjer

aleja Jana Pawła II 22 Q22, 00-133 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Najlepsze cięcie! Mariusz to prawdziwy wirtuoz nożyczek. Super dobiera fryzurę która dobrze wyglada i nie jest wymagająca później do układania co oznacz ze nie wyglada się dobrze tylko w dniu wizyty u fryzjera. Dobór koloru za to u Ani to zawsze strzał w 10. Baaaardzo polecam!

Grzegorz Duży Hair Salon - zarezerwuj wizytę

Grzegorz Duży Hair Salon

Fryzjer

Aleja Szucha 8, 00-580 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Dzięki rozmowie przed strzyżeniem, pierwszy raz poczułam, że mogę zaufać fryzjerowi i że będę zadowolona z efektu. Basia doradziła jaka fryzura będzie dla mnie dobra, jednocześnie nie wywierała presji i pytała o moje odczucia. Na koniec doradziła też jak stylizować włosy, aby ładnie się układały :)