Dekoloryzacja Warszawa Śródmieście

Dea Atelier Hair Factory

Dea Atelier Hair Factory

Fryzjer

Stawki 8, 00-688 Warszawa
5.0
173 opinie

Aleksander, mój mistrz :) Z jednej strony otwarty na to co mówię i czego oczekuję, ale z drugiej strony swoją wiedzą i doświadczeniem doradza i odradza to co niekorzystne dla moich włosów. Jak zawsze bardzo profesjonalnie i sympatycznie.

D&M STAWSCY SALON FRYZJERSKI

D&M STAWSCY SALON FRYZJERSKI

Fryzjer

aleja Jana Pawła II 22 Q22, 00-133 Warszawa
4.9
906 opinii

Po raz kolejny jestem klientem Pana Mariusza. Za kazdym razem jestem zachwycona cięciem. Jest dobrane do całości wyglądu, nigdy nie jest nudne. Dodam, iż jestem osobą ktora bala się nawet podcięcia końcówek. Polecam kazdej kobiecie, ktora potrzebuje zmiany i fachowej porady.

Filip Galas Freehair Team

Filip Galas Freehair Team

Fryzjer

Noakowskiego 12/14, 00-666 Warszawa
5.0
800 opinii

Iza is amazing! I was super nervous to work with someone new because I am so comfortable working with Lukasz, and he has helped me get to the perfect hair color after 1,5 yrs. But Iza is just as wonderful! You guys have a truly awesome team over there. I always recommend you highly (especially Lukasz and now Iza!!!). XO

BABINIEC Girl’s

BABINIEC Girl’s

Fryzjer

aleja Przyjaciół 1/15 , 00-565 Warszawa
4.9
1364 opinie

Pani Gosia jest absolutną mistrzynią w swoim fachu. Świetnie doradza w sprawie fryzury i dalszej pielęgnacji, dba o szczegóły i przede wszystkim podchodzi do klienta indywidualnie. Włosy są widocznie gładsze, a delikatne (pod)cięcie super się układa. Myślę, że wrócę do Pani Gosi na koloryzację.

Hair Play

Hair Play

Fryzjer

Aleje Jerozolimskie 45, 00-692 Warszawa
5.0
52 opinie

W Salonie "HAIR PLAY" korzystając z usługi męskiego strzyżenia spotkałem się z profesjonalną i niezwykle miłą obsługą Mycie w połączeniu z wyśmienitym masażem głowy pozwala doskonale zrelaksować się podczas wizyty Bez wątpienia będę korzystał z usług Pani Marysi Moja ocena 5.0 Serdecznie polecam