Przejdź do głównej zawartości

Dekoloryzacja Warszawa Śródmieście

Salon Figaro by Jarek Jędral - zarezerwuj wizytę

Salon Figaro by Jarek Jędral

Fryzjer

Sienna 45, 00-121 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Petarda!!! Włosy są boskie! Dawno się tak dobrze w nich nie czułam. I faktycznie odkąd chodzę do Jarka na strzyżenie (czyli od jakichś 13-14 lat) to nie boje się efektu końcowego. A najlepiej jak przychodzę bez konkretnej wizji i zostawiam Mistrzowi przestrzeń na zmiany - wtedy jest najlepiej! Dziękuje!

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7 - zarezerwuj wizytę

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7

Fryzjer

Plac Jana Henryka Dąbrowskiego 7, 00-057 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Kasia wykonała koloryzację profesjonalnie, czuć jej sprawną i pewną rękę. Czułam się komfortowo. Asia jak zawsze mega profesjonalizm zarówno podczas koloryzacji, jak i strzyżenia, wsłuchanie w moje potrzeby, wartościowe wskazówki i perfekcyjna fryzura na koniec. Jak zawsze jestem mega zadowolona :-)

Milek Design - Hoża 40 - zarezerwuj wizytę

Milek Design - Hoża 40

Fryzjer

Hoża 40, 00-516 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Zmieniłam swojego fryzjera na Panią Monikę i jestem bardzo zadowolona. Nareszcie przestałam w stresie oczekiwać "efektu końcowego" za każdym razem jest ładnie i zgodnie z oczekiwaniami. :) Muszę nadmienić, że P. Monika jest bardzo sympatyczną osobą z wysoką kulturą osobistą. To moja trzecia wizyta i na pewno nie ostatnia. :)

HAIRDRESSER Przemysław Grejcz - zarezerwuj wizytę

HAIRDRESSER Przemysław Grejcz

Fryzjer

Okrąg 4, 00-423 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon

Pełen Profesjonalizm. Pan Przemek świetnie obcina włosy i dobiera fryzurę indywidualnie do osoby, doradzi też odpowiednie do rodzaju włosów profesjonalne kosmetyki, które od razu można zakupić w salonie. Włosy po wizycie zawsze wyglądają wspaniale. Poza tym piękny nowoczesny salon i wspaniała atmosfera.

D&M STAWSCY SALON FRYZJERSKI - zarezerwuj wizytę

D&M STAWSCY SALON FRYZJERSKI

Fryzjer

aleja Jana Pawła II 22 Q22, 00-133 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Najlepsze cięcie! Mariusz to prawdziwy wirtuoz nożyczek. Super dobiera fryzurę która dobrze wyglada i nie jest wymagająca później do układania co oznacz ze nie wyglada się dobrze tylko w dniu wizyty u fryzjera. Dobór koloru za to u Ani to zawsze strzał w 10. Baaaardzo polecam!

Shake Your Head - zarezerwuj wizytę

Shake Your Head

Fryzjer

Aleja Szucha 8, 00-580 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Dzięki rozmowie przed strzyżeniem, pierwszy raz poczułam, że mogę zaufać fryzjerowi i że będę zadowolona z efektu. Basia doradziła jaka fryzura będzie dla mnie dobra, jednocześnie nie wywierała presji i pytała o moje odczucia. Na koniec doradziła też jak stylizować włosy, aby ładnie się układały :)