Przejdź do głównej zawartości

Dekoloryzacja Warszawa Mokotów

Płatności online
HAIRMATE.Mokotów - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE.Mokotów

Fryzjer

Naruszewicza 30, lok.U7, 02-627 Warszawa
Płatności online
Sprzedaż bonów

Polecam z całego serca! Karolina O. zdziałała cuda z moimi włosami, które były zniszczone wielokrotną dekoloryzacją. Zaproponowała najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o regenerację i strzyżenie, a przy tym osiągnęła na moich włosach kolor, na którym bardzo mi zależało. Na pewno wrócę :)

salon Corker - zarezerwuj wizytę

salon Corker

Fryzjer

Rakowiecka 34, 02-532 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Dziewczyny poświęcają klientowi mnóstwo uwagi i to przekłada się na efekt końcowy. Zupełnie inaczej niż w fabrykach fryzjerskich gdzie jedna osoba potrafi obsługiwać kilka klientek. Na moich naturalnie i uporczywie żółtych włosach udało się uzyskać trwały chłodny blond bez pogorszenia kondycji wlosow. Dziękuje :)

Płatności online
Mani Mania - zarezerwuj wizytę

Mani Mania

Fryzjer

Muszyńska 31, wjazd od ul. Okrężnej , 02-916 Warszawa
4.99
Płatności online

Polecam jak najbardziej. Vovka czyni cuda. Włosy po dekoloryzacji nie straciły na objętości czy długości. Kolor jaki uzyskaliśmy na końcu zniewalający. Plus bardzo miła obsługa, od początku do końca duzk zainteresowania. Duzo rozmow, co także umiliło długi proces usługi. :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Cuts&Colors - zarezerwuj wizytę

Cuts&Colors

Fryzjer

Magazynowa 9, 02-652 Warszawa
4.93
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Usługi na najwyższym poziomie.j Jestem niezmiernie wdzięczna za doradztwo w kwestii farbowania , pielęgnacji i cięcia . Zawsze czuje sie zaopiekowana i piękna 😃 Polecam salon w 100%

Bezpieczny salon
Salon Gagarina 2 - zarezerwuj wizytę

Salon Gagarina 2

Fryzjer

Jurija Gagarina 2, 00-754 Warszawa
Bezpieczny salon

Wszystko super. Za fachową podpowiedzą Pani Magdy zmieniłam swoją pierwotną koncepcję zmiany fryzury i jestem bardzo zadowolona z zaproponowanego mi rozwiązania. Polecam

Bezpieczny salon
Fryzma & Kosma - zarezerwuj wizytę

Fryzma & Kosma

Fryzjer

Bruna 34, 02-523 Warszawa
Bezpieczny salon

Przyjemnie. Pani Angelika najpierw zapytała o moje zastrzeżenia do uprzedniej fryzury, oczekiwania o zaprponowała stosowne cięcie. Sprawnie i fachowo.

Płatności online
Bezpieczny salon
Hair Styling Team Sadyba Mokpol  - zarezerwuj wizytę

Hair Styling Team Sadyba Mokpol

Fryzjer

Konstancińska 2, 02-942 Warszawa
4.92
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pierwszą wizytę oceniam bardzo pozytywnie. Pani Marzenka słusznie podeszła do moich zniszczonych włosów z wielką ostrożnością i dbałością. Cierpliwie wysłuchała historii zabiegów przeprowadzonych wcześniej na włosach. Zadbała o dobrze dobrany kolor i odpowiednią pielęgnację. Dziękuję, na pewno wrócę.

Kamila Obrycka Hairdresser i Karolina Pospiszyl Nails - zarezerwuj wizytę

Kamila Obrycka Hairdresser i Karolina Pospiszyl Nails

Fryzjer

Puławska 41/23, 02-508 Warszawa
4.98

Jestem bardzo zadowolona z nowej fryzury. Pani Kamila zaproponowała mi cięcie, jakie sama ma, co było bardzo dobrą decyzją, bo moja fryzura zyskała nowe oblicze, mimo niedużej zmiany :) Pani Kamila jest bardzo sympatyczną osobą i czas spędzony w salonie był jak spotkanie z przyjaciółką. Bardzo polecam! :)

Salony z podobnych kategorii